Oficerki

Okropne
bleh, wyglądają jak wełniana skarpeta...
Takie klakiery 😀. Ten czubek jest najokropniejszy, zero jakiegoś ładu. No i dziwny luk, nie mówiąc o kiepskim wielkim logo Animo
Fraki animo są bardzo ładne i wygodne, ale to COŚ (bo trudno to nazwać oficerkami) zdecydowanie im się nie udało 😁
Masakra
Dworcika, Brzask, napisała, że skóra w tych oficerkach jest cieniutka, więc wnioskuję, że nie będzie zbyt trwała, ale może nadinterpretuję.

A mi te Animo nawet się podobają. Gdyby nie ta czerwona naszywka z logo, to byłyby całkiem, całkiem 🙂.
Sisisa, wiem jaka tam jest skóra, prawie codziennie mam je w rękach. To, że skóra jest cienka nie znaczy jeszcze, że się rozsypią w pół roku jak sugerowałaś. Do codziennego tyrania na kilku koniach się pewnie nie nadają, ale do jazdy rekreacyjnej albo na jednym koniu, czy na zawody... mogą posłużyć, jak się o nie zadba. Ciężko wyrokować, bo są na rynku zbyt krótko.
Ja od 3 miesiecy uzytkuje oficerki Fair Play, dokladnie te same co Brzask, czesto na wiecej nic jednym koniu dziennie + chodze w nich caly czas, wychodzac z domu do stajni mam je na nogach i wracajac tez a w stajni spedzam ladnych pare godzin. Przezyly myjki, mega blota, tereny z plawieniem, kapanie ich na myjce po blocie za pomoca wody z weza + mydla do skor.  Po wypastowaniu prezentuja sie caly czas bardzo dobrze.
Amabilis   Two of us against the world
09 września 2013 00:02
Moon   #kulistyzajebisty
09 września 2013 07:05
Amabilis, była o nich mowa kilka stron temu...
Mam pytanie o sztyblety z hippici - np tu http://sklep.bergo.pl/hippica-elite, co to za kosmiczna rozmiarówka? Gadałam z gościem z tego sklepu, niby rzeczywiście tak jest, przeglądałam inne sklepy i rozmiarówka wszędzie tak samo, długość stopy u mnie to 25 cm wiec mam wziąc rozmiar 37?  jak zawsze nosze 39?  🤔 😀
Karutek nie, zdecydowanie nie 😉 Ja mam zawsze 37 i hippicę też mam 37, jeden model mam 38, bo są wąskie bardzo. Mam rozmiarówkę pełną jak coś  :kwiatek:
Hej, nie wiem czy to dobry wątek, bo nie widziałam wątku o sztylpach..

Mogłybyście mi podrzucić link do jakiś fajnych sztylpów skórzanych wykonanych z miękkiej skóry?
Hippica Roma 😉
Dziękować pięknie  :kwiatek: :kwiatek:
Karutek ja też mam stopę 25 cm, normalnie noszę buty 39 i hippici muszę mieć 38. Każdy model. Także ja radzę brać rozmiar mniejszy.
Ja bym rozmiaru mniejszego nie brała. To są dość wąskie buty, mają czubek i palec nie zawsze dochodzi do końca.
Ja z tych co mają długą i wąską stopę, może też dlatego rozmiar 38 jest akurat.
Czy ktos posiada Petrie Coventry ? Jak z ich zywotnoscia ?
Jie doczekam sie moich Hippiki, więc Pani zaproponowała mi Petrie z duża zniżka, wybiore chyba Coventry co myślicie ?
A dlaczego masz się Hippici nie doczekać?
Agaleon, ja mam, w brązie, oprócz że się już od wewnętrznej strony trochę starły (kolor) to mają się całkiem nieźle, a ich wybitnie jakoś nie oszczędzam. Ale też na co dzień nie jeżdżę.
Masz moze jakieś zdjęcia ?
Zamawialam Hippiki 11 czerwca. I do tej pory podobno jest jakiś problem...
Obstawiam, że to z winy sklepu. Ostatnio kilku znajomych zamawiało i nikt nie czekał dłużej jak 6 tyg.  😉
No właśnie wiem... Niestety mam nadzieje ze chociaż Petrie bedą na czas...
Chociaż teraz podobno czekają na meila od Petrie...
To na pewno z winy sklepu, ja zamawiałam w czerwcu i czekałam równe 4 tygodnie. Buty robione na miarę, z żadnej tabelki, w dodatku dwukolorowe.
Można wiedzieć, co to za sklep ?
Equiversum
Jak nie są w stanie zrealizować zamówienia na Hippici, to obawiam się, że na Petrie tym bardziej...
Czyli lepiej prosić o zwrot pieniędzy i zamówić w innym...
Ja to mam pecha
Ja właśnie w zeszłym tygodniu wysłałam do Hippiki oficerki i sztylpy do wymiany zamków i mam nadzieję, że nie będę czekać wieczności... Pani przez telefon mówiła o miesiącu. Na oficerki kilka lat temu czekałam jakieś 6 albo 8 tygodni? I byłam o tym uprzedzona.
Agaleon, moim zdaniem bezpieczniej. Hippica wywiązuje się ze swoich zamówień bez problemu, więc myślę, że sklep próbuje zamydlić Ci oczy proponując oficerki Petrie.
Weź swoje pieniądze i zamów buty w innym sklepie, odbierzesz za max. 6 tygodni.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się