Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

emptyline, no właśnie też tak myślałam 🙁. Jakbyś widziała gdzieś proste oficerki, z zamkiem z tyłu to dawaj znać. Ideałem moich butów na zimę są zwyczajne oficerki jeździeckie, ale niestety nie te fundusze  🤔wirek:. Cóż, będzie kolejna zima w glanach 🙂.
Sisisa Ojjjj... Ale piękne.  💘 Ja też się pomału rozglądam za butami na zimę. Ale koniecznie nie ścierwo-buty, ale takie "prawdziwe". Chociaż... Trzy lata temu udało mi się ustrzelić coś pod "emu", z H&Mu za 20zł.  😜 I chodzi się w nich jak w chmurce, nie przemakają, nie zjeżdżam na bok w pięcie, ale podeszwę mają tak śliską, że zaliczyłam w nich trzy orły.  😁
mi też zawsze marzyły się kozaki w typu oficerek, i chyba 2-3 lata temu dorwałam podobne, w PARFOIS - brązowe z zamkiem z tyłu, tylko wiadomo trochę niższe.
raz nawet w pracy jedna kierowniczka powiedziała "Ale Pani ma fajne buty, takie na konika"  😁
allegro usilnie reklamuje te buty, ale nie ma ich nigdzie na stronie. Nie wiecie pod jakim hasłem mogę ich szukać, bo się zakochałam  😍
Kabris ostatnio oglądałam oficerki właśnie w Parfois, 120zł. Za tanio i nie wzięłam, jak Twoje się trzymają ?
widziała może któraś gdzieś takie kozaki, tylko raczej skórzane/zamszowe a nie plastikowe? piekne i idealnie by mi pasowaly, ale materiał syntetyczny mnie nie przekonuje  🤔
[[a]]http://www.laredoute.pl/p%C5%82askie-kozaki/prod-324192396-730613.aspx[[a]]

Mamooo!

709 zł  🤔wirek:
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
17 września 2013 13:49
SIsisa-idealne 😀 ale cena...
właśnie zamówiłam:

i ta cena... przyjemniejsza niż miesiąc temu 😎


smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 września 2013 17:15
[url=http://deichmann.scene7.com/is/image/deichmann/t_p_detail?$im=1106900_P&$sh=1106900_P&defaultImage=default_dsd]Co sądzicie?[/url] W ogóle nie chodzę na obcasach, ale mierzyłam je dzisiaj i są taaaakie wygodne  😍
emptyline   Big Milk Straciatella
17 września 2013 17:36
smarcik, ja takie uwielbiam. Moim zdaniem warto kupić.
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 września 2013 17:37
smarcik, ładne. Tylko jeśli nie chodzisz często w obcasach, to po godzinie chodzenia może się okazać, że wcale nie takie wygodne  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 września 2013 17:40
Facella właśnie wiem niestety  🙄 Mam kilka par butów na obcasie ale używam ich tylko wtedy, kiedy mogę podjechać autkiem bezpośrednio pod szkołę/do pracy itp  😉 Obawiam się że umarłabym gdybym musiała iść w nich gdzieś dalej. No ale ja uznaję tylko buty trekkingowe  😁
smarcik, ja bym wzięła, tez nie chodzę często na obcasach i kupiłam takie wyższe w h&m, na początku po godzinie było nieprzyjemnie, a dziś na przykład przechodziłam w nich cały dzień (no dobra, większość siedziałam, ale wcześniej i tyle nie wytrzymywałam) i nie ma problemu. Noga się musi przyzwyczaić 🙂
smarcik mam identyczne tyle, że beżowe, bo niestety w granacie nie było mojego rozmiaru. Ja bardzo rzadko w obcasach chodzę, ale mam te botki od zeszłego sezonu i śmigałam w nich wszędzie - do szkoły, na miasto i są bardzo wygodne. Czasem już bolały mnie nogi, ale naprawdę rzadko. Ja polecam. Największą wadą jest niestety to, że bardzo szybko mi przemakały - są nawet ciepłe, ale delikatny śnieg czy może deszcz i skarpetki miałam mokre. I jako, że ja przyzwyczajona do chodzenia w glanach, to moja przyczepność do podłoża była dość ograniczona.  😎
Moim zdaniem, jeśli ci się podobają to bierz!  🙂
smarcik tak jak dziewczyny piszą - buty są bardzo wygodne. Moja przyjaciółka, która raczej śmiga tylko w trampkach przechodziła w takich butach całą zeszłą jesień, wiosnę i teraz też w nich lata 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
17 września 2013 20:33
Widziałyście gdzieś czarne workery ze złotymi elementami (klamry, ćwieki itp.) ze skóry naturalnej? :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 września 2013 21:18
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi  :kwiatek:
smarcik, mam takie od zeszłego roku i kocham je miłością wielką 😀 mega wygodne, a ja nieobcasowa.
Mój nowy nabytek:



😁 Nie wiem co mnie podkusiło, ale..ale jakoś tak mi pasowały.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 września 2013 21:36
mega są! 😀
A dziękuję :kwiatek: To dość dziwny zakup, w stylu 'kurde, fajne, ale takie na sezon, i nie wiem czy do końca dla mnie takie wow, ale..ale..no ale fajne, biorę' 😁
smarcik, gdzie to? Edit, już widzę  😀iabeł:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 września 2013 21:51
A dziękuję :kwiatek: To dość dziwny zakup, w stylu 'kurde, fajne, ale takie na sezon, i nie wiem czy do końca dla mnie takie wow, ale..ale..no ale fajne, biorę' 😁

nie pytam ile kosztowały, bo obecnie stać mnie chyba tylko na japonki, ale wyglądają bardzo ładnie.
no i fajnie, że mają grubszą podeszwę, nie będzie zimno 😉
ładne  😜
zen są super  🙂
Pursat, w wojasie
estena   Wariat nad wariaty.
18 września 2013 06:06
Pursat w ccc jest duży wybór, ale czy ze skóry naturalnej wszystkie są to pewna nie jestem 🙂
Pursat , moja mama kupiła sobie w Wojasie ostatnio takie, czarne też są:



też jestem na kupnie naćwiekowanych workerów, mierzyłam te, które kupiła zen, ale nie na moją wąską stopę, no i nie do końca TO 🙁 czekam na nową kolekcję Heavy Duty, na początku października ma być coś ciekawego 🙂
Dorwałam dzisiaj w lumpku, kozaki H&M , nowiuśkie z metką ... za całe 20zł  😀. Dokładnie takie jak tu  😀
http://allegro.pl/hm-czarne-kozaki-rozm-40-7-i3554105552.html
widziała może któraś gdzieś takie kozaki, tylko raczej skórzane/zamszowe a nie plastikowe? piekne i idealnie by mi pasowaly, ale materiał syntetyczny mnie nie przekonuje  🤔



Mam takie z Venezia - mieli cała kolekcje takich, ja mam na obcasiku, zamszowe
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się