Końska rewia mody cz. VII (2013)

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
16 września 2013 20:37
Mnie trzeba odciąć od pieniędzy bo już mam pomysł na kolejny pad 😁
wątek zamknięty
Ed w padzie Yard Equites 😉 Pad jest przepiękny, z czarnym osprzętem by zyskał zdecydowanie :P



wątek zamknięty
xxagaxx jak cudnie! ależ by mi do wersji skokowej pasował 😍

a ja przy okazji mam taki atrament w słońcu (caball oczywiście):
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 września 2013 14:52
Magdzior, musiałaś? Teraz tym bardziej chcę kupić Caballa (a kasy brak), atrament z (chyba) gołębią lamówką. Na skarogniadego.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
18 września 2013 09:13
Kolekcja Nici już na str Mustanga, ale ceny tragedia czaprak w cenie derki ? 🤣
wątek zamknięty
xxagaxx, Piękny 😍 Chyba nadchodzi czas na kolejnego Caballa, ech..
wątek zamknięty
A ja się szarpnęłam na Scapę 🙂

Granatową, z wypasionymi lamówkami i naszyciami godnymi angielskiej królowej 😁 Leżały u mnie bezrobotne owijki, to postanowiłam sobie w końcu dokompletować do tego pad, nauszniki i kantar.





Wygląda to wszystko tak fajnie, że zanim dziś na halę doszłam, od trzech osób zdążyłam usłyszeć, że się koń wylaszczył 😉





Niestety zdjęcia na koniu tylko komórkowe i nie wiem, czy w najbliższym czasie będę miała lepsze. Ale nieźle, nie jestem jakąś mega-fanką granatów, a na Rudym zagrały super 🙂
wątek zamknięty
quantanamera, naprawdę szał, ale ja bym z tych nauszników zrezygnowała chyba - raz że jakieś wielkie, a dwa że z obfitą grzywą Rudego niefajnie się komponują jednak. Pad boski, sama bym taki chciała 😍
wątek zamknięty
Wielkie, bo on ma wielkie uszy - może takie zdjęcie, bo na żywo najbardziej podobają mi się nauszniki 🙂 Grzywa się ładnie pod nimi chowa, ale ostatnie foto już z końca jazdy, więc konisko było mocno potargane.
Pad jest bardzo fajny, szkoda tylko, że producent opisuje go jako zamszowy, a tak naprawdę to jest identyczny materiał jak w polo padach 🙁
Jeszcze mam na oku taki sam, tylko biały (hafty są biało-srebrne) do lakierowanych ochraniaczy (jak już szaleć i głupieć na starość, to po całości) 🤣
wątek zamknięty
xxagaxx, Piękny 😍 Chyba nadchodzi czas na kolejnego Caballa, ech..


Ja mam koncepcję na super pad 🙂 Powstrzymję się jeszcze, ale... Niedługo mam urodziny. No i chyba zaszaleję 😉

quanta, uwielbiam granaty. Zwłaszcza na rudych!
wątek zamknięty
quantanamera, to domagam się ładnego zdjęcia nauszników w takim razie 🙂

nagana, jaka koncepcja?

Ja znów mam zagwozdkę - pójść w klasyk typu granat/czerń czy jednak w brąz/zieleń? Ach, te dylematy 😀
wątek zamknięty
quantanamera piękny granat  🙂
wątek zamknięty
xxagaxx, bardzo ładnie, choć muszę przyznać Ci rację, że akurat to siodło jest ciut za jasne, z ciemniejszym i czarnym byłoby szałowo 😀
quantanamera, piękny komplet, szczególnie dla fanów granatów 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 września 2013 07:49
quanta, pięknie, choć dla mnie ten komplet na Karolku to będzie szał 🙂

xxagaxx, bardzo ładny ten Caball 🙂

Dzionka, jeśli już masz sporo klasyki, to bym zaszalała, brąz-zieleń brzmi fajnie 🙂
wątek zamknięty
Moja sesja  mała fotograficzna.Derki eskadron dralon :
Schoco/orange
Deepblue/Nugat
Toffee/ Gelb
Navy/ Grey
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
19 września 2013 08:11
Dzionka, wlaczyl Ci sie znow zakupoholizm? nie wiem co jest szalonego w brazie, jak szalenstwo to moze bardziej roz (w ktorym kompletnie Dziona nie widze)? 😀 albo jakis fiolet (juz bardziej)?

quantanamera, ekhm... ja sie chetnie wybiore na wycieczke, jak mi dasz aparat w rece to moge focic 😉

Wyrwe sie przed szereg i powiem, ze te YE w ogole mi sie nie podobaja. Ukladaja sie jakos dziwnie, no i sam poziomy motyw do mnei nie przemawia zupelnie.
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
19 września 2013 08:15
quanta kurcze, ja się zakochałam w kantarze  😍 A nauszniki faktycznie jakieś mamucie  😁

U mnie caballe pechowe, albo po prostu ostatnia jazda jakaś pechowa... Coś się chyba jesiennego w Seganie włączyło bo nie można się z nim dogadać, zaczynając od czyszczenia a kończąc na zsiadaniu...  🙁
wątek zamknięty
Dzionka mam owijki bordo idealne pod Caball-owego burgunda. Więc będzie burgund/ecru albo burgund/piasek

A model taki jak na zdjęciu w linku. Strasznie mi się podoba  😜 LINK do zdjęcia padu
wątek zamknięty
quanta cudne te granaty 😍 a ja mam pytanie o kantar jak wypada przy bliższym oglądaniu - jest czymś podszyty? Bo na zdjęciach nie widać a przymierzam się właśnie do granatowego kantaru i mam dylemat czy Scapa czy Euro-star granat-czerwien z najnowszej kolekcji.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 września 2013 12:10
Magdzior to chyba ten kantar Cena zabójcza  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 września 2013 18:19
etosha, bardzo fajne te dralony, najładniejsze  Navy-Grey i w Nougacie 🙂

A ja mam dwie Anki z dzisiaj, Basil i Twilight blue, więcej w wątku Ankowym 🙂



wątek zamknięty
No właśnie myślę nad fioletem tudzież purpurą/burgundem... No ale jednak kasa musi pójść na co innego, więc mogę opuścić wątek chwilowo :/
wątek zamknięty
Dziękuję Livia.
Można prosić fotkę twojego konia w padzie anky Bazil ,ale w cieniu.Bo ciekawa jestem tego koloru w ciemnym miejscu.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 września 2013 10:43
etosha, na razie mam tylko takie zdjęcie, ale widać zacieniony pad 🙂
http://re-volta.pl/galeria/foto/102663
wątek zamknięty
Dziękuje Livia. Nawet nie wiedziałam ,że to taki piękny pad anky.
wątek zamknięty
Livia, twilight blue bardzo w moim guście 🙂

mam ciut lepsze zdjęcia butterscotcha:

wątek zamknięty
Livia twilight blue fajnie wygląda 🙂 a nie planowałam ankowych zakupów, teraz będzie chodził mi po głowie  🤬
anai ślinię się na Twojego konia  😜 haha, pewnie nie ja jedna.
quanta szał, zwłaszcza nauchy 🙂

wiem, ze wrzucałam już mojego w greenie, ale jednak bardzo mi podpasował ten kolor 🙂 pewnie założę na najbliższe zawody. a na przymiarkę jeszcze czeka excellent dazzing blue.
wątek zamknięty
Livia  w anky super 🙂 Obydwa mówią do mnie maamo  😂
anai rewelacja ! a pro po uwielbiam Twój sprzęt w tym odcieniu ! I  tak mi się podoba  , pasuje dosłownie do wszystkiego i tee strzemioona , ehh  💘
kociarnia  ale piękne siwe 🙂  Zmężniał chłopak  😀  I ten bialutki ogon  😜
wątek zamknięty
kociarnia, czy ja dobrze widzę? Pan na koniu to T.P.?  👀
wątek zamknięty
Zuzu. na moje oko dobrze widzisz 😉

Dostanę jeszcze gdzieś owijki do eskadrona aubergine?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.