TRANSPORT- szukam, oferuje

Witam poszukuję pomocy w nietypowej sprawie.
Dokładnie to chodzi mi o transport  Lublin-Białystok i Białystok-Lublin w niedzielę 22.09.2013 po psiaka rasy dog niemiecki.Gdyby ktoś się wybierał to proszę dajcie znać na pw.Pilnie!!!!
Dnia 28.09 będzie jechała na pusto przyczepa 1,5 konna, na trasie Wrocław-Kołobrzeg.
Dnia 5.10 będzie jechała na pusto przyczepa 1,5 konna na trasie Wrocław-Kołobrzeg.
Dnia 6.10 będzie jechała na pusto przyczepa 1,5 konna na trasie Warszawa-Wrocław.
W poniedziałek jadę pusto z dwukonną przyczepą na trasie Gdańsk - Wrocław. Jacyś chętni do współtransportu?
Chodzi o poniedziałek 23 września
Jutro tzn. 19.09.2013 OPOLE- WARSZAWA wracamy na pusto wiec cena okazyjna 😉
jak cos tel, bo jutro od rana w trasie 507 030 150
Adaaa   Me gusta el caballo, me gustas tu!
23 września 2013 15:56
29.09 na trasie Olsztyn- Kraków będzie wracała na pusto przyczepa. Kontakt Pw
deborah   koń by się uśmiał...
24 września 2013 10:30
Przygotowuje się do przejazdu na trasie Gdańsk Poznań Gdańsk przyczepa z jednym wolnym miejscem dla konia. obok pojedzie tylko paka  😉

termin do ustalenia. Ewentualnie podczepię się z prośba żeby ktoś jadący tą trasą zabrał mi z Poznania pakę 🙂
Szukam kogoś, kto mógłby mi przewieźć pakę na trasie Kołobrzeg-Warszawa, w przeciągu najbliższych 2-3 tygodni! 👀
Październik (data do ustalenia) / ew.początek listopada

trasa Szczecin/Gorzów Wlkp - Olsztyn, jedzie jeden koń, w trasie powrotnej pusta przyczepa.
Okazyjnie zabiorę, za dorzucenie się do paliwa. Bezpieczna przyczepa, nowy boeckmann.
Mogę jechać górą: Wałcz/Człuchów/Starogard Gdański/Malbork/Elbląg/Ostróda/Olsztyn,
bądź dołem: Piła/Nakło/Bydgoszcz/Grudziądz/Iława/Ostróda/Olsztyn

kontakt: PW, tel: 733 044 147
Witam,
Oferta LAST MINUTE!!!
Dwa wolne miejsca w koniowozie w poniedziałek 30.09 z Warszawy do Poznania.
Cena ok 400PLN.
Zapraszam.
500 750 223
Witam poszukuje transportu na trasie Warszawa (Mińsk maz.) - Tczew (Gdańsk) ktos może jedzie?
Jutro 29.09 koło południa z Wrocławia, przez Gliwice do Warszawy wraca przyczepa z jednym wolnym miejscem jak by ktoś był chętny proszę o tel. 603385421
CZy jedzie może ktoś w październiku z Lublina lub okolic do Wrocławia,Legnicy?
Kupujący będzie zabierał moja małą do Zgorzelca,może dało by się podpiąć do Kogoś ,żeby zmniejszyć koszty?LUBLIN-ZGORZELEC(Wrocław,Legnica,okolice)
deborah   koń by się uśmiał...
29 września 2013 06:47
episode, ja jade 11 pazdziernika.
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
04 października 2013 09:17
[s]W poniedziałek(14.11) lub we wtorek(15.11) późnym wieczorem będzie wracała przyczepka na pusto z Olsztyna do Warszawy. Kontakt na priv.

Hej pisz szybko bo mam konia do przewiezienia z ilawy 🙂 ile chcesz za przewoz do wawy? Podaj mi prosze nr tel.

Edit
OOOOOOOOOOOOoooooops chyba date przeoczylam 🙂
szkoda ze nie ma opcji usun...

NIE AKTUALNE.
Deb dziekuje ci w imieniu swoim i siwej  :kwiatek:
Poszukuje współtowarzysza podróży na zawody do Poczernina 12.10.

także na trasie Warszawa/Lublin ok 25.10 powrót 28.10 (27go odbęda sięzawody w stajni Piker).
nie jedzie ktoś w weekend z okolic staszowa do warki (za radom) Szukam miejsca dla rocznego ogierka
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
05 października 2013 10:22
WCIAZ AKTUALNE
Transport wawa poznan, jedno miejsce wolne w przyczepie, koszta niemalze po kosztach. Jakby co po blizsze info zapraszam na priv. Data pazdziernik 2013 dzien do uzgodnienia 🙂
pilnie szukam 1 wolnego miejsca w przyczepie trasa Wrocław -Warszawa
Witam, w najblizszych tygodniach planuje transport zrebaka na trasie Garwolin - Lublin- Zamosc - Tomaszow Lubelski. - jedno miejsce w przyczepie wolne i w droge powrotna dwa miejsca wolne. Moze ktos che się dolaczyc? Mozliwosc zachaczenia o Warszawe.
Witam, poszukuje transportu z ok Trójmiasta (Orle) dwie klacze w ok Warszawy(Nowy Dwór Maz)
Może ktoś wraca na pusto chętnie się podłączę, termin pażdziernik początek listopada.
\info pod tel 606742882
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 października 2013 11:54
Czy ktoś będzie jechać na czempionat do Sierakowa [s]15 - 17[/s] 8(-10).11.2013 listopada przez Wrocław i miałby jedno miejsce w przyczepie ?  :kwiatek:

Lub jeżeli ktoś nie będzie miał miejsca, a jedzie do Sierakowa z trasy Wrocław - Sieraków, mogę zabrać, będę mieć miejsce w przyczepie.
Wolne dwa miejsca w przyczepie na trasie Łódź - Gdańsk (jedziemy przez Włocławek, Toruń, Świecie), w drodze powrotnej jedno 🙂
Chętnie znajdziemy towarzysza podróży, termin: najbliższy weekend 26 lub 27 październik. Kontakt: 693630002
muszę przetransportować 2 konie z Wrzącej Wielkiej (gmina Wąsosz, okolice Rawicza) do Wojsławic (gmina Kazimierza Wielka okolice Krakowa)

ktoś chętny przyłączyć się?
ruszamy z Krakowa pustą przyczepą

albo szukam kogoś z wolnym miejscem na wyżej opisanej trasie

tel. 669 114 427
agnieszka.zera@gmail.com
Czy będzie ktoś jechał z poznania (dokładnie powiat wrzesiński) na pomorze (okolice przywidza) ? - do przewiezienia będzie jałówka 10 miesięczna
Termin do ustalenia
Chętnie dołożę się do paliwa
Wstępnie poszukuję transportu z Warszawy do Trójmiasta, moze ktos miałby wolne miejsce?
Poszukuję transportu dla 1 konia na początku / w połowie listopada na trasie GAŁKOWO - ZIELONA GÓRA może być też Leszno albo Poznań bądz cokolwiek co leży na tej trasie.
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
25 października 2013 11:58
szukam transportu dla 2 koni na trasie Lublin warszawa w przeciągu najbliższego miesiąca. Z chęcią podłącze się do kogoś w celu obniżenia kosztów. Bliższe informacje - zapraszam na priva.
szukam transportu dla KOTA z Warszawy do Krakowa na jutro, sobota 26.10
Wolna przyczepa na dwa konie we wtorek 29 października rano (pomorze)Gdańsk -Warszawa.
Tego samego dnia powrót (po południu) jedno wolne miejsce - Warszawa -Gdańsk(pomorze)

edycja : nieaktualne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się