ciąża, wyźrebienie, źrebak

No to juz wyjasnilam po co.
zuza   mój nałóg
27 lutego 2009 17:53
Nie chce nikogo "bronić" ani nie znam się na "papierowych" sprawach śl. ,ale znałam 2 (wiem,że to bardzo mało ) xx/śl i były super  😉
my_karen   Connemara SeaHorse
27 lutego 2009 22:11
Ja mam u siebie 4 takie mieszanki, kare ogierki. Generalnie podoba mi sie taka mieszanka, choc na te ktore u mnie stoja nie mialam wplywu i pewnie krylabym innym ogierem, ale nie o tym.
Wszystkie maja papier śląski, i generalnie wszystkie maja isc do Książa na jesieni. Juz wiadomo, ze z jednym bedzie problem, bo ma w papierach kasztana, i zastanawiamy sie nad sensem placenia za zaklad treningowy skoro ogierow śląskich z kasztanami w papierze raczej nikt chcial nie bedzie. Coz z tego, ze piekny kary ogier, a jak zrebaki pojda po dziadku? 😵
Dlatego mysle, ze takie zrebaki mozna "robic" wylacznie dla wlasnej przyjemnosci, skoro komus sie taka mieszanka podoba a nie zalezy mu na papierze - why not? A Donia z tego co wiem juz po tym ogierze ma klaczke, bardzo zreszta urodziwa, wiec ogier spawdzony 🙂
Moja ruda panna pod koniec marca albo na poczatku kwietnia na 80% jedzie na krycie srokatym ogierem sp  🙂
Sam ogier troche nie wyględny ale potomstwo widziałam po nim i mi sie spodobało i mam nadzieje ze maść przekazuje  😉
mój "ogr"
urodzony wczoraj o 19.30 🙂

Gratuluje! Cudny maluch  😍
slojma   I was born with a silver spoon!
28 lutego 2009 07:12
armara- piękny dawaj więcej
Gratuluje-piekny 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
28 lutego 2009 08:34
Ciska, co to za ogier?

Armara, gratulacje! Urocze dziecię 😀
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
28 lutego 2009 09:20
Armara gratulacje 🙂 ! Czekamy na dalsze foty!



Poniezej moj chlopaki i jego narodziny  🙂

Kasjopeja, Donia, Slojma, Pursat, Condina
dziękuejmy bardzo  :kwiatek:
idę teraz do stajni, to pewnie po południu coś wrzucę

Condina
ale kawał chłopa  😀,piękne ma odmiany
mój to taki okruszek

Dziewczyny , śliczne źrebaki !

Pursat  og Haracz 
Dzień dobry  🙂



nasza najmłodsza
slojma   I was born with a silver spoon!
28 lutego 2009 10:37
Jej dziewczyny jak tak patrzę na wasze maluchy to aż mi się chce kolejnego źrebola. Nawet nie pamiętam kiedy minęło już tyle czasu.
Condina - jak malowany ma wszystkie 4 łapki czy jednej zabrakło?
Montana- cudo 😜
majek   zwykle sobie żartuję
28 lutego 2009 10:55
Dziewczyny.... Cudne te źrebaki...

Jak ja się nie mogę doczekać swojego ...No już niedługo
Armara, Condina śliczne maleństwa  😜  My się zrebola spodziewamy za jakiś miesiąc  😅
m4jek, Enii
dziekuję  :kwiatek:
trzymam kciuki za Wasze mamuśki  😀

jeszcze jedno zdj, w całosci będzie ze spacerów. bo mi się wkadrze nie mieści

armara 4 skarpety? 😜
na pewno dwie  😉
lewy przód do połowy nadgarstka, prawy tył do 1/2 nadpęcia

straszny z niego cykor, na razie się delikatnie daje miziać po szyjce i zadku (choć po porodzie go rozcierałam słomą nie wiem co mu odbiło  😁 ) mam jeszcze podejrzenia co do jednej, zobaczymy za parę dni go obmacam porządnie  😁
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
01 marca 2009 18:47
Condina - jak malowany ma wszystkie 4 łapki czy jednej zabrakło?


Są wszystkie - jak u żadnego u nas jeszcze 🙂



armara  czekamy na udokumentowany pierwszy spacer !
moje male dzisiejsze🙂
Condina
jak tylko błotko troszkę się zmniejszy, żal skarpeteczek białych  😁

kuko...
gratulacje !!  😅 , chłopak czy dziewczyna ??
Condina cudny jest z tymi wysokimi skarpetkami  😜 napatrzeć się nie mogę .
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
02 marca 2009 08:27
kuko ja rowniez gratuluje malenstwa, a to kuck jakis, tak 🙂 ? Daj mamusie w calosci raz :_)
ostatniego dnia lutego Złota Zorza urodziła KLACZKE  😜 po og Wextreem... Mała dostała imię Zoya El Extreemfotki wrzuce jak tylko je dostane... wczoraj mała miała pierwszą sesje zdjeciową 😀

Edit: fotek jeszcze nie mam, za to zrobiłam dzis z pierwszego spacerku





i tym sezon wyźrebien w stajni zakonczony.. trzy porody odebrałam i .... wszystkie KLACZKI 😍

maluchy na fotach cudowne 💃
Chłopak chłopak😀 dzięki dziewczyny  :kwiatek:
A mamuśka to sp niby ale malutka fakt:P  nie udokumentowane pochodzenie 🙁 niestety
zdjęcie jak jakieś wygrzebie to wstawie:P                                                                                                                               
jodzi ale ma piękna odmianke:*
jodzi
ale głowka  😜, cudeńko to Zoya ?
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
02 marca 2009 20:14
jodzi, gratulacje !!! Śliczna maleńka księżniczka, główka jak marzenie i fajne imię 🙂
Dzieki w imieniu Zojki🙂
To pierwsze dziecię Złotej Zorzy i Wextrima. Złota jest rewelacyjna matka, byłam w szoku bo ma swój charakterek a tu dostojna matrona sie zrobiła. BYł mały problem z łozyskiem, nie odeszło całe, potrzebna była interwencja wet, mam nadzieje ze juz będzie ok...


moja pierwsza własna ukochana arabka i jeszcze dała klaczke...Zoya to pierwsza klaczka mojej hodowli- półkrewki miałam, to same ogierki sie rodziły 😵

Jest i nowy konik w Roleski Ranch. Ogierek. Kary jak Tata.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się