Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

A ja dziś obkupiłam się w Lidlu 💃 Gumacze dla męża,dres dla męża,gumacze dla mnie i dla córci 2 pary spodni po5E,2bluzeczki z długim rękawem za 4E i bardzo fajne ciepłe skarpetki ze stoperami od dołu 😀 A za tydzień w Niemieckim lidlu będzie odzież przeciwdeszczowa dla dzieci w rozmiarach od 74 do 128 w cenie 8E i kaloszki po 10e Więc na pewno też obkupię małą 😅 Jesień nam już nie groźna 😀iabeł:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 września 2013 11:51
opolanka, dla mnie są na styk na gołą nogę 🙁
To beda na mnie dobre  😅

Ktoś ma link do tych kaloszy?
Byłam dziś w kerfurze, gdyby ktoś potrzebował jest dużo kurtek na zime tak w granicach 30-60zł, buty trekingowe też w okolicach 40zł i chusteczki dla niemowląt za 2,99, jeśli ktoś używa na konia  🤣
Wiecie może, gdzie dostanę plastikowe pudło z pokrywą, w którym zmieszczą się czapraki ujeżdżeniowe (fulle)? Wiem, że muszę szukać w sklepach typu Leroy, Castorama itp., ale może ktoś ma już jakąś wypróbowaną opcję na przechowywanie czapraków. 😉
w ikea są 🙂
Czy u kogoś jeszcze są te ocieplane kalosze?  :kwiatek:
w ikea są 🙂

Patrzyłam na stronie IKEI i nie znalazłam nic wystarczająco dużego... potrzebuję czegoś o wymiarach minimum 57x60 (albo pewnie raczej 60x60 😉).
emptyline   Big Milk Straciatella
18 września 2013 17:45
Sprawdź największą SAMLĘ. 🙂
O, dzięki 🙂 Jak patrzyłam wg kategorii o przechowywaniu, to mi jakoś tego nie znalazło. Ale ma szansę być ok, mając 56x78 cm, mam nadzieję, że to wymiary mierzone na dole, bo z tego, co widzę, ona się delikatnie rozszerza w górę... Tylko czemu żadnej nie ma na Targówku? 👿 Obie, które mnie interesują, są dostępne w Jankach...
a nie da się przez internet zamówić? 🙂
Może się da, ale chciałam dokładnie wymierzyć w środku, czy cottony o szerokości 56 cm wejdą 😉
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
19 września 2013 08:36
Pytanie do posiadaczy żółtych kaloszy z Lidla (tych co były też czerwone, niebieskie i czarne) - jak i czym je czyścicie? Próbowałam szorstką gąbką, szczoteczką i nic. Nie mogę domyć szarych/czarnych smug na nich :/
Od dzisiaj w Biedronce kamizelki, niestety kolor tylko różowy, ale jakościowo bardzo ok. Ja już zakupiłam  😀
W Lidlu od czwartku 26.09 znowu softshelle + rzeczy do biegania, rękawiczki, opaski na głowę. Chyba pierwszy raz ustawie się razem z emerytkami w kolejce przed 7  🤣
kamizelki widzialam juz wczoraj wieczorem, ale mi sie nie podobaja. sa tez granatowe- niby meskie.
natomiast teraz w biedronce sa tez softshelle i to mega porzadne. malo ladne- wygladaja jak taki sweterek zapinany  na suwak, wersja granatowa i malinowa. ale sa grube i bardzo porzadnie uszyte, az bylam zdziwiona. "bluza damska i meska".
To o czym piszesz to nie softshelle tylko polary z wierzchu przykryte bawełną, kolory melanż? Za 59 zł chyba. Takie same były ostatnio w Lidlu.
Kamizelki granatowe Biedronkowe są męskie, rozmiary od M więc duże, na damskie przekładając chyba XL to by był  🙄
jak dla mnie to ma konsystencje softshellu i to grubego, tak kolory melanz.
meskie M= damskie L zwykle, choc tez zalezy od rozmiarowki.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 września 2013 12:05
bawarka w Biedronce jest napisane, że to jest softshell  😉 i rzeczywiście jest brzydki  😁 ale gruby  😉
No cóż, według mnie to koło softshella nawet nie leżało, w Lidlu to było chyba jako polar dla odmiany 😀 I tak jest paskudne.  🤣
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
19 września 2013 13:42
Wole brzydki i cieply, niz piekny i do dupy xD
Ktoś ma dojście jakie kurtki będą narciarskie?
Wole brzydki i cieply, niz piekny i do dupy xD

dlatego  napisalam o nich, bo moze ktos pod kurtke bedzie chcial np. sama bym wziela, bo sa megagrube, ale nie bardzo mam kase teraz.
Sio   nowe wcielenie marchewki
20 września 2013 14:11
Te melanż swetry z Lidla to nie Softshell tylko z membraną przeciwwiatrową, a n biedronkowych żadnych tego typu informacji
ale na macanie to jest softshell i koniec 😉
to coś z lidla ala sweter nic nie ma z softshellem wspólnego.  moze to, że od spodu mają meszek. no i że sa cienkie.
wierzch nei jest wodochronny - bo dzianina jakaś, potem ta membrana z meszkiem - ta wiatroszczelna.
generalnie bardzo fajne. podobały mi się. szkoda, że takie kolory. mogłoby być tez grubsze, np z polarem pod spodem... wtedy byłby mój 😀
to z biedronki jest grube i w konsystencji macanej takie piankowe jakby.
msze wyprawe do biedry zrobić w takim razie - bo z opisów waszych to jest to czego potrzebuje 😀
miałm taką kurtkę wlasnie jakby pianka a od spodu polar czy coś... to rewelacja była!
jest gdzies to na necie? bo gazetke znalazlam niby aktualną a nie ma...
Przeoczyłam zmianę terminu...dobrze wiedzieć 🙂

Nigdy w  lidlu nie było dwóch tygodni. Pomyliłaś z jakimś innym sklepem 🙂
horse_art, ja te kurtki widziałam[s] już 2 tygodnie temu, więc może ich już nie być.
[/s] Wróć. Tydzień temu je widziałam, w sobotę akurat.

Edit.
Mam pytanie - wie ktoś może, jak się nazywa wysuwany wieszak na ubrania z IKEA, który jest dostępny w PAX plannerze (7 od końca na liście wnętrze => pojedyncze produkty)? W sensie tą szwedzką nazwę jaką ma. Planner nie chce mi go nijak umieścić w szafie i nie mogę przez to sprawdzić na liście produktów nazwy, ceny itd... a wyszukiwarka produktów go nie znajduje, jak się wpisze "wieszak/drążek wysuwany". Takie coś jak to: http://allegro.pl/garderoba-szafa-wieszak-wysuwany-l-250-500-mm-i3546899295.html. Wymyśliłam sobie, że jakby zafundować odkopanej w garażu szafie aktowej, to weszłyby mi do niej czapraki (jest za płytka, żeby je włożyć normalnie na półkę). 😜 Tylko chciałam sobie sprawdzić, jakiej on jest długości, i... lipa. :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się