Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka

Z regulacką York Sportiva. Fajny, lekki kask, całkiem przewiewny.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
10 września 2013 21:49
Bez regulacji, w wieku 23 lat głowa mu już raczej nie urośnie, a ja swój kask mam 🙂 Dzięki dziewczyny, już oglądam zaproponowane przez was  :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
11 września 2013 10:31
Regulacja jest super, bo przynajmniej na luzie można sobie wcisnąć opaskę, kominiarkę. 🙂
Witam wszystkich

Szukam dobrego kasku najlepiej żeby miał regulacje, świetnie by było gdyby jednocześnie miał ochronę potylicy 😵 Mam nadzieje że za dużo nie wymagam...oraz żeby się zmieścił w cenie do 500 zł Może coś polecicie?  :kwiatek:
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
20 września 2013 16:45
Najnowszy kask Lamicell'a 😉 Model Ventex. Podobny wyglądem do GPA i UVEX'a(troszkę mniejszy), a cena o wiele przyjemniejsza, bo 250-260 zł 😉
Tylko dwa sklepy miały w Polsce go dostępnego (Ventex) i obydwa odpisały mi na mail, że mają w katalogu ale nie mogą zamówić jeszcze teraz bo jeszcze nie dostępny w hurtowni w Polsce 😉
Ale może się zmieniło albo na dniach się zmieni.
Niedługo się nim pochwale bo zamówiłam w HOOksie 😉
BlueHorse, hmm... to dziwne, bo w sklepie, w którym pracuję mamy obecnie 2 od ręki 🤔
No cóż 😉 Ja potrzebowałam w dobrej cenie już razem z przesyłką i w dwóch sklepach nie było ale to miesiąc już chyba prawie temu może się zmieniła sytuacja 😉
Już jakiś czas temu się zmieniła, ale nieistotne. Daj znać jak się nosi!

PS. I, jeśli to nie tajemnica, ile Cię kosztował łącznie z wysyłką. Na PW może?
Ja go dziś  mierzyłam...jakiś taki kanciasty
deborah   koń by się uśmiał...
21 września 2013 20:28
czy ma ktoś doświadczenia z tym kaskiem?
http://animalia.pl/produkt,24897,578,casco-passion-plus.html
może zdjęcia na głowie a nie tylko katalogowe?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 września 2013 20:37
Taaa... zapewne chodziło o zdjęcia katalogowe...
emptyline   Big Milk Straciatella
22 września 2013 01:18
deb, o ile nic nie pokićkałam, equi.dream chyba była nim zauroczona. My mamy go w sklepie, kask sam w sobie śliczny, fajnie wykonany, ale nikomu nie pasuje na głowę... Nie wiem czemu. 🙂
Dworcika  jak przyjdzie dam znać :P Jeszcze z tydzień muszę chyba poczekać 😉 I nawet nie wiem czy z rozmiarem trafiłam :P

Za wysyłkę to tam wiele chyba nie zapłacę a kosztował 599 koron więc pewnie wyjdzie 300zł także żadna promocja ale tak jak mówię jakiś czas temu jak zamawiałam nie mogłam go dostać 🙂  Przynajmniej nie w sklepach gdzie kosztował taniej 😉 A akurat koleżanka robiła zamówienie w Hooks.
I jak? Zostawić czy puścić w świat? rozmiarowo idealny (54)
deborah   koń by się uśmiał...
22 września 2013 07:58
Ktoś, dzięki ale to trochę inny model. Przeszukałam wcześniej google ..Nieco się obawiam bo o ile na zdjęciach na pusto casco wygląda super, to na głowie jakieś strasznie wielkie sie wydają
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
22 września 2013 08:29
No cóż 😉 Ja potrzebowałam w dobrej cenie już razem z przesyłką i w dwóch sklepach nie było ale to miesiąc już chyba prawie temu może się zmieniła sytuacja 😉


Ty go potrzebowałaś jakiś czas temu i wtedy sama Ci pisałam, że jeszcze nie ma go w Polsce. Ale do Polski w końcu dotarł i od zeszłego tygodnia jest dostępny od ręki 😉
Deborah mnie on urzekł i jest jednym z niewielu, w którym nie wyglądam jak bym miała dwie głowy. Niestety trzeba mierzyć, bo on ma inną budowę zupełnie, jest taki jakby podłużny.
Mozii no i się zgadza 😉 Mi się nie śpieszy bo mój stary Tattini jeszcze wygląda przynajmniej z daleka, upały już minęły więc zupa na głowie już mi nie straszna dlatego zamówiłam z HOOKS tym bardziej, że nie wiedziałam kiedy będzie dostępny w PL 🙂
Jak przyjdzie to się pochwale 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 września 2013 10:52
Taaa... zapewne chodziło o zdjęcia katalogowe...

masz jakiś problem?

deborah, wstawiłam linki do grafiki google,bo w tym wątku nie było jeszcze zdjęć,więc uznałam,że takie zdjęcie lepsze,niż "gołe katalogowe....

Dramka, ja bym zostawiła, swój mam już ze 3 lata i nie wyobrażam sobie innego,a moim zdaniem wyglądasz dobrze.
Czy oglądał ktoś może na żywo te kaski busse stylizowane na klasyczne? Cena niewysoka i gdyby na żywo fajnie się prezentowały to mogłyby być fajną alternatywą do sprowadzaania np just togs z zagranicy nad czym się zastanawiałam.

KLIK
Ktoś Chyba zostawie, mój już mi się znudził  😁
Magdzior, wygląda fajnie, zgrabnie 🙂. Ja akurat mam Just Togs na próbę ujeżdżenia ( resztę jeżdżę raczej w orzeszku )i moim zdaniem jest też zgrabny, głowa się w nim nie zapaca oraz ma dobrą cenę- polecam (rozumiem też że wysyłka z zagranicy może być kłopotliwa).

Wczoraj na zawodach odwiedziliśmy stoisko Point Two aby obejrzeć z bliska i pomacać ich produkty. Zakończyło się to nabyciem kamizelki wybuchowej 😀. Prowadzący stoisko wykonał na mnie prezentację - wydaje mi się, że fajnie to działa i chroni nieźle chyba też kark. Dostałam do kamizelki dwa naboje i całkiem zgrabny pokrowiec 😉. Miałam mały dylemat co do koloru, ale w rezultacie uznałam, ze czarny bedzie najbezpieczniejszy i to tym bardziej, że jednak nie bawię się specjalnie w kolory crossowe i jeżdżę ubrana na biało, kamizelkę crossową mam czarną, czapeczkę na kask też, a i czaprak na cross Orfik też ma czarny ( niebieska była w prześlicznym odcieniu, ale niestety niespecjalnie chyba by pasował do gluta).
Sorry że Was tak męczę, jeszcze jedna fotka porównawcza  :kwiatek:  🙇
Dramka, a dasz radę zrobić fotkę z przodu centralnie? Na tych zdjęciach mi się w obu podobasz. Ale ty masz trochę takie kości policzkowe jak ja, i wiem, że się w tych muchach wtedy tak centralnie z przodu źle wygląda.
Mówisz i masz  😉
Dramka, dziwne bo mam wrażenie, że kiedyś już pokazywałaś się w takich kaskach i wydawało mi się, że w tym klasycznym lepiej, ale tutaj w obu dobrze, a nie wiem czy nie ze wskazaniem na muchę, ze w niej lepiej 😉
Pamiętam..tamta mucha chyba była o rozmiar mniejsza..
Dramka, No to może robić różnicę. W tej wyglądasz bardzo dobrze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się