Uchwycić chwilę

Dworcika   Fantasmagoria
16 lipca 2013 20:44
Mnie uchwycono 😁

Dworcika, spotkanie z matką ziemią przy ominięciu przeszkody czy może jakoś wróciłaś w siodło? 😀
Dworcika   Fantasmagoria
18 lipca 2013 07:04
Tu się tylko poprzyglądałam i zostałam jednak na koniu. Ale na tej samej jeździe był drugi taki nieudany skok bez skoku, kiedy zawinęłam się na szyi i wylądowałam przed koniem na nogach 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 lipca 2013 12:36
Złapałam naszego malucha (coś koło 1,7-1,75m) podczas wyładowywania energii





Zawody regionalne w Pszczynie 21/07

Podejście nr 1


Podejście nr 2


Bardzo charakterny zwierz 🙂


I na koniec efektowne zejście:


Edit: Facella taki wielki zwierz i tak lata? Nie było po tym jakiegoś trzęsienia na drugiej półkuli? 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
01 sierpnia 2013 12:01
Chińczykom żyrandole pospadały, a tak poza tym to spokój  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 sierpnia 2013 12:27
Nie wiem, nie mam nikogo znajomego po drugiej stronie, żeby mi zameldował  😁
Edit: Literówka (rychło w czas)
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 września 2013 14:26
znalezione w sieci "Prawie Pegaz"

safie - gdyby miał żółte paski powiedziałabym że to biedronka  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 września 2013 15:49
Matuzaalem, biedronka w żółte paski?  😲
Bischa   TAFC Polska :)
21 września 2013 16:18
Może stonka? 😁
Jaki wstyd..  😡 Chodziło o stonkę.. tak to jest jak się coś pisze i myśli o kilku rzeczach naraz.
mnie też uchwycono  😂 😂 rok 2009. Spokojnie podniosłam jej głowę do góry i obyło się bez gleby  🤣




Widzę że ktoś uchwycił moje "efektowne zejście"  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 września 2013 10:49
W ogóle nie pomyślałam o stonce, a o osie/pszczole i za diabła nie mogłam zrozumieć, skąd takie skojarzenie  😂
Nie wiem czy tu najlepiej pasuje, ale musiałam to wstawić:

jestemzlasu padłam! Prawie jak kot, który musi się położyć do każdego kartonika 😁
historia jednego upadku z wczoraj, w roli głównej Maciek Florek "Gleba" i chyba ksywka nabrała innego znaczenia po tym upadku 😉





o kurcze  😲
wszyscy cali :-) ?
jak najbardziej 😉
Ja również zostałam kiedyś uchwycona xD Zdjęcie sprzed 2,5 roku.
Biedny kucyk dostał po zębach :/

edit: rozmiar  😡
Z ostatnich zawodów  🙂
Mam nadzieję, że główni bohaterowie się nie obrażą  :kwiatek:
Dębujący kucyś
[img]https://lh5.googleusercontent.com/fpMYqS2gbHDyd-AeBeVoGXbnfq_0ztYox8X6NA6zPY0=w474-h378-no[/img]
[img]https://lh5.googleusercontent.com/QI8KKWYWI8gw_J8iak8ERKt8xvfLj9RZ8hSi4JNF0rg=w380-h378-no[/img]


[img]https://lh4.googleusercontent.com/eoaMUlQGGLx8E0fh8J5FL-qbqaOuJcUKRQspFByRxgI=w672-h378-no[/img]
Bryk pod Panem Uchwatem

Nie jestem pewna czy tu pasuje, ale musicie przyznac, że dość specyficzny styl skoku



"A co tam jest ?"  🤣
[img]https://lh6.googleusercontent.com/fgXfZsvUthidMQOjbnCZWkVXvePIt0Y6rsIXkn-otX0=w671-h378-no[/img]
Hahah jak patrzę na moje ręce to zdjęcie strasznie kojarzy mi się z tekstem :
'Nie mam czasu, piszę sms ! ;D

No i słodkii buzag 😀
To i ja dorzucę kilka strzałów zbieranych kilka lat 🙂

Shamira, wyżywanie się na lonży





Mam za swoje skacząc w ujeżdżeniówce, na szczęście gleby nie było 🙂
3 ostatnie i dwa środkowe do Koniokrytyki, a nie tutaj! 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 października 2013 18:18
Szaaman, ja też mam coś ze skoków w ujeżdżeniówce  😁 Nie pamiętam, czy było, ale to ewidentnie moja wina, niedopilnowany najazd, za późno się obudziłam, że Konia chce mi wyłamać i jeszcze próbowałam ją napchać na przeszkodę... Skończyło się bez gleby.
Mojej znajomej trochę się skok nie udał, ale mina na zasadzie "konia pod tyłkiem nie mam, ale ja skaczę dalej. Ostatnia przeszkoda parkuru, która była zarówno celownikiem, a spadła dopiero za nią więc przejazd ukończony i tylko jedna zrzutka.  😁


No i moje z zeszłorocznych zawodów, na którym próbowałam w locie udusić araba  😉 Z drągami nie udało mi się wtedy przywitać.
"Zjem cię!"


Synchronizacja


"Co się wylegujesz? Wstawaj ! 😀 "
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
18 października 2013 20:01
To raczej do koniokrytyki 😉
Właśnie.

Dziewczyny (i faceci, o ile w tym wątku są), wszystko fajnie, cieszę się, że macie śmieszne zdjęcia koni, ale ten wątek ma być raczej o nieudanych skokach etc, a nie koń leżący na łące, koń bez ucha.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się