Howrse gra :)

Ja cały czas mówię ze mogę kasę przetrzymać. Proszę mi napisać na xxagaxx lub agnieszkas (na howrse oczywiście)
Ma ktoś może do sprzedania RO na PL ?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
22 września 2013 17:20
Milenchen, wystawiony 🙂 wybacz, że tak późno ale umknęło mi  bo nie korzystałam z forum.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
22 września 2013 17:45
[s]wystawi mi ktoś konia za 3493 eq? MiyakoKuchiki :3[/s]

sprzedam uh za 2 kupony, wcześni pomyliłam cenę :P

podbijam
lub 400 tys eq
Od wczoraj szukam rzepy w UFO. zaraz umrę ze złości na tę grę :P
[quote author=we-runcia link=topic=49169.msg1881650#msg1881650 date=1379865982]
Ma ktoś może do sprzedania RO na PL ?
[/quote]
A za ile byś chciała kupić?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 września 2013 19:00
Matuzaalem dziękuję :kwiatek:
Może mi ktoś podać linki do osób gdzie mają w UFO rzepę? Może jednak ją złapię 😉
[s]Ma ktoś może do pożyczenia konia maści brudnokasztanowatej?  :kwiatek:[/s] Już mam.  😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 września 2013 19:11
Tak nie zaliczy 🙁 Musi być złapana na "normalnej" stronie :/
Gniadata   my own true love
22 września 2013 19:14
dziewczyny pomocy - mam zagwozdkę. nawpakowałam w młodego roga płci żeńskiej multum (jak na moje laickie możliwości) przedmiotów z CR, i teraz się zastanawiam czy zostawić sobie i próbować coś dotrenować i dopiero wtedy puścić na sprzedaże czy próbować już coś teraz. koń jakby co taki i teraz nie wiem czy bawić się w trenowanie jej czy jej siostry.
CzarownicaSa, buuu, dzięki za info 😉
lockmittel wystawiłam zwrotnego, dzięki  :kwiatek: !
właśnie dostałam PW, żebym zajęła się moim ogierem, bo on ma bardzo mało energii i panna się bała nim pokryć, żeby od tego nie umarł  😜 koń oczywiście ma piętę Achillesa 😉
Czy ktoś ma OJ z lekcjami za 46 Eq ?
calore, eeeee  przynajmniej ktoś przejął się stanem konia, to całkiem pozytywne 😀
Watrusia, no miło mi się zrobiło dość 😉 o, zobacz, czy możesz już osiołka na com odkupić 😉

są maszyny na com. chciałam coś napisać, to howrse sobie przerwę techniczną urządziło 😁 pierwsze zadanie standardowo, wyczyścić konia 😉

dobra, do pierwszej maszyny energię zdobywamy:

- jak nam się koń obudzi (u mnie jest limit do 60 koni dziennie, pewni zależy od ilości koni)
- zdejmując Zwój Plutona z konia
- otrzymując nawóz od znajomych (max. 4 dziennie)

nie chce mi się przepisywać nagród, więc wrzucam skreeny. z tego co pamiętam, to po napełnieniu maszyny energią, dostajemy jeden z tych prezentów. maszynę możemy napełniać wiele razy.

do drugiej maszyny musimy zdobyć 15 elementów, każdy z nich zdobywamy poprzez wykonanie zadania lub otwarcie RO.
możemy robić 5 zadań dziennie:

zadanie pierwsze to użycie jednego PD
zadanie drugie to znalezienie smakołyka, kiedy umieszczamy konia na łące
zadanie 3 to wziąć konia na 4-godzinną przejażdżkę
zadanie 4 - kupić 3 jabłka
zadanie 5 - trenować konia przez 5 godzin pod rząd

ooo, ten cały Privilege of the Sun (ostatnia maszyna) to to samo, co Przywilej Artysty z kart, też dostaje się Promień Heliosa raz w miesiącu przez rok. pomysły im się skończyły?
Gniadata   my own true love
23 września 2013 15:24
nie ma ktoś KK na zbyciu za kupon + 50tys eq? albo samo eq (tylko w wiekszej liczbie?)  :kwiatek:
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
23 września 2013 15:26
Gniadata, ja mam 🙂 odezwij się na PW 🙂
calore, niestety, jeszcze nie mogę.
Ufff mam już boskiego 🙂 Maszyny chyba sobie odpuszczę...
MonioRek, ile RO poszło?

Warto wydać wszystkie oszczędności na tego boskiego?
Mam pytanie - opłaca się "wynająć" sittera? Jaki jest to mniej więcej koszt? Mam kilkadziesiąt koni (z czego chcę żeby sitter zajął się tylko emerytami i rogami - głównie chodzi mi o zawody, nakarmienie, napojenie koni itd. + pokrywanie rogów i (w miarę możliwości) trenowanie, w razie promocji jakieś kliki czy coś czego promocja będzie wymagała..

+ Jest ktoś kto chciałby odkupić/ wymienić kilka koni z użytym ZJ ? (wiem że ktoś tu kolekcjonuje ale zapomniałam kto  😡 )
a ja mam nadzieję, że dojdę do boskiego, już kończę piniatę 17, także muszę zabić kilka koni na kupony i trzymajcie kciuki  😜
Mógłby mi ktosik przetrzymac cztery miliony?  🤣
Gniadata   my own true love
23 września 2013 17:20
Plackowata ja mogę 🙂

edit: Alicred tak?
[quote author=we-runcia link=topic=49169.msg1881650#msg1881650 date=1379865982]
Ma ktoś może do sprzedania RO na PL ?

A za ile byś chciała kupić?
[/quote]

Nie wiem :3 Zależy co byś chciała .
Mam jedne OM na sprzedaż (za coś koło 2 kuponów i trochę equus), ktoś byłby chętny? 😉

Czy cr, który jest ważny przez te dajmy na to 7 dni, mogę dać na wymiany?
MonioRek, ile RO poszło?

Warto wydać wszystkie oszczędności na tego boskiego?


Mi się wydaje że warto, moim zdaniem prościej go zdobyć niż Byrsztyna w paradzie koni
Poszło coś koło 20 RO...
Gniadata   my own true love
23 września 2013 17:45
ja chyba poczekam i nazbieram kasę i kupony na RO do maszyn... chociaż zobacze jeszcze jak te maszyny beda szly.. hm
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się