Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Kaktus, oni tam siedza chyba 2tyg :P ? Ale reklama masakra...
Zorilla haha.. z żadnym plakatem nie spotkałam się na mieście ani nic, przykre  🤔 dopiero tata pokazał mi zdjęcia, mówi, że jeszcze za tydzień coś będzie.

edit: nika, ale o wyścigach nic a nic 😉
nela25   Elanus 08.2011
22 września 2013 22:23
Kaktus w niedziele tydzien temu rano na rmfie (radio) byl spory reportaz z przygotowan do rewii, akurat do stajni jechalam to sluchalam audycji. Ale z zadnymi plakatami na miescie sie nie spotkalam..
Ja się też dowiedziałam przypadkowo od kogoś w stajni. Zdążyłam zapomnieć i trafić tam przypadkiem podczas spaceru z psem.  😁
ja o koniach na Błoniach wiem, bo zauważyłam stojąc w korku...
nie spotkałam żadnej reklamy, nic kompletnie
🙄
nie wierzę w wyścigi, przecież leje i leje, wiec Błonia dziurawe z natury jeszcze rozmoknięte, to jak?!choć nasi ułani...hmm
no nie wiem
nika- wyścigi były, bo tata pokazał mi zdjęcia, więc jestem skłonna uwierzyć 😉
Ośrodek jazdy konnej w Nowej Hucie poszukuje instruktora z uprawnieniami.
Więcej informacji na priv. 🙂
a jaki tam jest ośrodek?
co do pokazow na bloni sama dowiedzialam sie podczas szkolnego sprzatania swiata 😀 a odnosnie tego, to sprzatajac swiat trafilam na stajnie (prywatna?) z bialymi padoczkami i kasztankiem 😂 przed posesja stal koniowoz z napisem "konie sportowe". bylo to sporo za parkiem jordana, za ta petla tramwajawa(?) i jeszcze mijalismy ogrodki dzialkowe.
dokladnej lokalizacji niestety nie znam
ktos cos wie? 👀
Tam kiedyś był KJK Klan, pamiętam, że pytałam o to jakieś 200 stron temu 😉
Pewnie chodzi o stajnię p. Hryńczuków na ul. Mydlinckiej  🙂
Nawet na pewno. Trzeba przynac ze lokalizacja domku z końmi do pozazdroszczenia i to bardzo.
A to jest prywatny obiekt? Czy jakiś pensjonat albo rekreacyjna stajnia? 🙂
Trzeba przynac ze lokalizacja domku z końmi do pozazdroszczenia i to bardzo.


A czego tu zazdrościć ? Brak miejsca na wyjechanie w teren, brak miejsca na dużą ujeżdżalnię nie mówiąc już o hali, problemy z dowozem paszy i wywożeniem obornika, tłumy ludzi chodzących na spacery.
Może ktoś to lubi ale dziwi mnie to bardzo  😲
mam problem logistyczny, niedługo będę się musiała dostać z Woli Duchackiej do Santosa. Sprawdzam sprawdzam i nie jestem pewna czy w 2godziny się wyrobię w jedną stronę 😲 Macie jakiś pomysł jak można to zorganizować?
wlasnie, a to jest cos prywatnego? czy mozna sie jakos dostac?
Kaktus, pewnie o OJK Pegaz chodzi 😉
Pewnie chodzi o stajnię p. Hryńczuków na ul. Mydlinckiej  🙂


HryNczuków i z tego, co wiem, można tam się czasem umówić na rekreacyjną jazdę.
fabapi, nie mowie o lokalizacji na ośrodek czy jakies końskie usługi, ale jako osoba w 100% miastowa chciałabym miec swoj kawalek na domek, stajenke, padoczek i ujezdzalnie w spokojnym miejscu i tak blisko centrum. Wokół działki, jeszcze jak niedawno nie było tej budowy na tyłach kolo Zasady (nie wiem co to bedzie) to jak dla mnie super.
Buffalo, chyba najlepiej Ci będzie dostać się na stację kolejową Kraków Zabłocie, stamtąd masz 26min do Zabierzowa.
Buffalo Z Zabłocia albo z Płaszowa, pociąg jedzie ok.30min 🙂 kierunek Oświęcim. Bilet studencki 2zł  😎
anioleczek.97 masz tutaj ich strone: http://jazda-konna-krakow.pl/  🙂
anioleczek.97 masz tutaj ich strone: http://jazda-konna-krakow.pl/  🙂


wow, za moich czasów, to tam trawa rosła na wysokość głowy, ale się pozmieniało..  😲
Wooow, ale czad, skoki w centrum miasta! Nie miałam pojęcia o istnieniu tej stajni  😀
Ktoś wie ile kosztuje tam jazda rekreacyjna? 4 dyszki, standardowo?
Ranyyy, przeglądnęłam ich konie i miło spotkać zwierzaki ze swojego dzieciństwa. Duszanka, Zuza, Zabajka 🙂
Tzn wyglada to wszystko tragicznie moim zdaniem tam.... Przynajmniej obejscie, stajnia.
Cena nie wiem....
czemu tragicznie?
Bo brzydko i niezadbane. Blotko, obdarta farba, stajnia nie ladna.
Za to kwiatki maja superowe 🙂 No i dalej uwazam ze miejsce tez.
W życiu bym nie wpadła na pociąg, dzięki! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się