Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Minęły wieki od naszych ostatnich odwiedzin na forum, ale wciąż coś się dzieje i jakoś czasu brakuje na pisanie. Konie mają się świetnie, Kary fajnie się rozwija, chyba dopiero teraz dojrzała nasza relacja i zaczyna być widać efekty naszej pracy. Z Karą babą średnio się dogaduje, co prawda widać jakieś postępy jednak... wciąż liczę na to, że z wiekiem stanie się stateczną damą, a wspólna praca będzie przyjemnością dla nas obu. Nasza końska rodzina się powiększyła... i to o dziwo nie o fryza  🙂 Reszta bez zmian, praca, dom, stajnia i tak w koło. Zdrowie średnio mi dopisuje przez co ostatnio wsiadam mało regularnie, ale idzie ku lepszemu. Uściski dla was Kochani  🙂
Sankaritarina jakby to nie wyglądało, to wstaw jakieś foty, bo ja już nie pamiętam jak te Twoje konie wyglądają!!!
_kate, Wstawię, wstawię!! Czekam, aż będą 🙂 na pewno mam kilka zdjęć, to się pochwalę. Robiłabym swoim aparatem, ale kupiłam zepsutą ładowarkę, która mi baterii nie naładowała :/

Swoją drogą... och i ach, mój koń jest tak cudowny, że nie chce mi się z niego schodzić. 😍
Sankaritarina dawaj foty 😉

Lenka znam to ;P Moje wyglądają tak samo i zawsze zapominam je schować :P Dziś chyba alarm w telefonie sobie ustawie by nie zapomnieć ^^
Katharina, :kwiatek: tak właśnie coś znajomego mi się w niej widziało 😉

dublowaty, jak się wie jak, to i 3,5 m na arabie zawinąć się da 😁
Ładnie mu w żółtym, więc warto poćwiczyć 😉

anai, wygląda fajnie, taki naleśnik trochę, dlatego wpadło mi w oko 😉 Co dokładnie zmienialiście?

brunatna, leci pw 😉

My z Dżastin jednak się wczoraj zmobilizowałyśmy żeby wsiąść mimo pogody i było super  😅
Orzeszkowa, to chyba w tej chwili największy naleśnik ze stubbena. Mamy inny kształt tylnych paneli, normalnie są bananowe.
anai, no właśnie dlatego pytałam, bo tył jak w hbc, a przecież widać biomex na siedzisku 😉
Tak już kończąc offtopic - kto Ci przerabiał?
Katharina   "Be patient and trust in the process"
24 września 2013 14:54
Orzeszkowa co jeśli można wiedzieć ?  🙂
Orzeszkowa, nikt nie przerabiał, takie mam od początku, od razu przy zamawianiu (oglądanie konia, kilkanaście zdjęć z różnej strony i przymiarka kilku siodeł) było wiadomo, że muszą być inne panele.

A żeby nie było nie na temat - tak jak ostatnio konisko chodziło super, tak dziś paskudnie. Zwalam winę na okropne wietrzysko i zacinający wiatr 😉
_kate, dublowaty, Mówisz-masz:



Hm. A nawet te owije źle nie wyglądają.
Sankaritarina nie trzymasz już koni u siebie? 🙂
Sankaritarina, całkiem elegancko prezentowaliście się na tym szkoleniu! 🙂
darolga   L'amore è cieco
24 września 2013 19:39
xxmalinaxx - :kwiatek: Ciekawa kobyłka, łapie za oko, aż nie mogę się doczekać jak już ją sobie "poujeżdżasz"! Owocnej współpracy! :-)
zduśka - hihi, dzięki! :-) Dobrze Rude wygląda!
Szarlotka - dziękujemy bardzo! Ale piękne Kare!!!


Korabski weekendowy zacieszający :-)




darolga, ale pozytywne zdjęcie! Bardzo mi się podoba 😀
darolga, czy Wy macie w ogóle zdjęcia, na których nie wyglądacie na przeszczęśliwych? 😁
kare_szczescie, Dzięki! :kwiatek:
ashtray, No nie. Młoda też wyjeżdża za kilka dni. Już nie chcę mieć koni, żeby sobie na nie popatrzeć 😉 Warunki do jazdy zerowe, szanse na ich poprawę zerowe... poza tym najzwyczajniej w świecie nie mam czasu.
kujka   new better life mode: on
25 września 2013 06:44
Sankaritarina, bardzo dobra decyzja!!
wszystkie konie zostaja Twoje czy tylko ciasteczkowy?
Katharina, pracowałam kiedyś z dzieciakiem od Kodeiny i głowę i szyję miał identyczną, no i to spojrzenie 😁

anai, dziękuję za wszystkie info :kwiatek: Ja muszę jednak poszukać kogoś ogarniętego do przeróbki aktualnego siodła, bo żal się z nim rozstać 😉

Sankaritarina, elegancko! 🙂

darolga, jak pozytywnie, był bryk? 🙂
darolga   L'amore è cieco
25 września 2013 08:22
anai - dzięki! Bardzo lubię takie kadry, wiele mówią :-)
wymodelowana - hehe, a jak tu się nie uśmiechać, kiedy ma się przyjemność współpracy z tak pogodnym i świetnym koniem i kiedy (w końcu!) mamy oboje frajdę z tego, co robimy? :-)
Orzeszkowa -  a jakże, jak na Korabskiego przystało :-)

Czasem pracujący, żeby nie było:







kare_szczescie, Dzięki! :kwiatek:
ashtray, No nie. Młoda też wyjeżdża za kilka dni. Już nie chcę mieć koni, żeby sobie na nie popatrzeć 😉 Warunki do jazdy zerowe, szanse na ich poprawę zerowe... poza tym najzwyczajniej w świecie nie mam czasu.

Będzie nam Cię brakowało w temacie o przydomowych stajniach, ale skoro czujesz, że ta decyzja była trafiona i to było Ci potrzebne, to nie mi marudzić, a życzyć szczęścia w pracy z koniem!

A ja wreszcie, po 2 miesiącach przerwy, jadę dzisiaj powozić tyłek  🏇
Sankaritarina też uważam, że to dobra decyzja! Niech Ci się dobrze teraz jeździ i trenuje! 🙂
Dzięki :kwiatek:
kujka, Na razie wszystkie moje. Znaczy dwa. Zobaczymy po zimie (albo w trakcie...).
Być., Wielkiej filozofii i przemyśleń w tym nie ma. Spakowałam się i pojechałam wierzchem do pensjonatu 😉 To rozwiązanie jest lepsze i dla konia, i dla mnie.
Miałam już dość. Szczególnie, że z pracy wracałam o różnych porach, wyjeżdżałam o różnych porach, studia też zaczynałam różnie, więc ani jazdy zaplanować, ani nic. Miewałam dni, kiedy konie widywałam raz dziennie - rano przy wyprowadzeniu i sprzątaniu boksów. No a że do domku blisko, to zawsze było coś innego do zrobienia niż jeżdżenie.

W ogóle żałuję, że mój koń nie jest wyższy, potężniejszy, tylko taki szczypior....ale nadrabia charakterem jak mało czym. Całe szkolenie był taki grzeczny, jakby miał z 15 lat i 10 lat jeździł po stajniach. W pensjonacie też - grzeczny, zero problemów. Nawet się do bukmany pakuje w 10 minut (pakowałby się w 5 minut, ale z racji, że ja "mądra" nigdy nie uczyłam wchodzenia do bukmany, to on musi sobie trochę podyskutować, powąchać, no ale jak powącha i pofuka, to włazi!).
darolga dziękuję Ci, nie wiem czy w łapaniu za oko przebije Koraba, ale oby była dobra 🙂

A za nami pierwszy teren 😉 Wczoraj pojechałam z koleżanką na spacer. Kobyła zaskoczyła mnie po raz kolejny... Szła jak stara.
Wczoraj udostępnili w końcu spot, w którym wystąpiłam razem z Cayenne. Nasze konie pojawiają się od 5 minuty, ale polecam obejrzeć cały bo jest taki bardzo subtelny i kobiecy 🙂

klik!

My zaraz wyjeżdżamy na Mistrzostwa Polski Amatorów, więc bardzo proszę o kciuki! 🙂

EDIT: Dałam link do spotu  😵  😂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 września 2013 09:26
Atea - do Kwiek?
chcieliśmy przyjechać,poogladać  🏇
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 września 2013 12:33
Dostałam foty z niedzielnej jazdy to się pochwalę 🤣 Było zimno i wiało, kilka warstw na sobie ale i tak było fajnie 😍




fot. Magda Senderowska

i uciekam 😉
Atea mega przyjemny dla oczu spot. 🙂
Atea, sympatyczne rustykalne Bollywood, ale "liderki" jak się używa tary do prania To już nie wiedzą 🤣
Kurcze, chyba mimo tego, że moje marzenia powoli się spełniają, to zaczynam niesamowicie żałować pewnych decyzji. Szkoda, że czasem nie można cofnąć czasu i nie brać odpowiedzialności za swoje decyzje.  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się