Olsztyńscy voltowicze

Kurde my właśnie nie zauważyliśmy, że u was są 7 września i chyba nasze jednak przełożymy żeby wam w 'paradę' nie wychodzić na 15 września  :kwiatek:
było by fajnie  :kwiatek:  przy okazji zapraszam z ekipą do nas  😅
No już właśnie o tym dzisiaj myśleliśmy  🙂 i my do nas również serdecznie zapraszamy  😀
Wstawiam kolejną aktualizację kalendarza zawodów (dopisały się zawody w Dercu) i pierwsze terminy kalendarza hubertusów. Podawajcie terminy bo trochę ich mało.

Edit: Żeby nie wstawiać co chwilę podobnego postu, zmieniam aktualizowane kalendarze. Określił się ostatecznie termin zawodów w Napiwodzie i mamy nowe hubertusy.
missk - szukaj na stronie Związek Kynologiczny oddział Olsztyn


Przyjmę spokojnego konia jako towarzystwo dla mojej klaczy . Ogrodzenie pastuch.  Konie non stop na dworze. Nie oferuję placyków itp tylko łaki i stajnię.  Opłata - zwrot kosztów utrzymania (kontakt 605283301) Mieszkam po Ostródą
Lub przyjmę w adopcję kuca.


To ja tylko chciałam napisać, że proszę o zdjęcia z zawodów ze stajni NOVUM 🙂 Konkretnie szukam par: Moni-Pasja, Maciek-Pasja. zelka_1991@wp.pl
Z góry dzięki 🙂
panterka-23- placyku to ty może nie masz .... ale tereny i warunki bajeczne  😍 . Szkoda że nie chcesz mojego ogiera ... 😁
może bardziej tak 🙂 nie chcę źrebaka
Kto nie dał rady przyjechać na zawody do Pelnika w celu zakupu bryczesów, ma szansę nabyć sobie coś ciekawego już w najbliższą niedzielę w Morągu. Na zawodach rozstawi swoje stoisko z bryczesami sklep z Pasłęka. Zapraszam.
a czy orientujesz się czy to stoisko będzie 14-15.09. w Stadzie w Starogardzie na Mistrzostwach Pomorza?
Wpadłam poinformować, że w Napiwodzie skoki są 28 września 😀 na dniach mam nadzieję, że wstawię już propozycje 🙂

zelka2303  bardzo duzo zdjec z naszych zawodow jest na faceooku! przy okazji chcialam podziekowac kazdemu za uczestniczenie w naszych zawodziszkach! i zapraszam na kolejne  wiosna  :kwiatek: 😅
[quote author=kosteczka link=topic=216.msg1849782#msg1849782 date=1376423694]
Kto nie dał rady przyjechać na zawody do Pelnika w celu zakupu bryczesów, ma szansę nabyć sobie coś ciekawego już w najbliższą niedzielę w Morągu. Na zawodach rozstawi swoje stoisko z bryczesami sklep z Pasłęka. Zapraszam.

a czy orientujesz się czy to stoisko będzie 14-15.09. w Stadzie w Starogardzie na Mistrzostwach Pomorza?
[/quote]
Nie mam pojęcia. Ale kilka stron wcześniej podawałam do nich numer. Chyba... 😉 Więc najlepszym pomysłem będzie zadzwonić i dowiedzieć się u źródła.

Edit: Hubertusów robi się coraz więcej  😀
ogloszenie
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Mam już propozycje zawodów skokowych w Stajni Napiwoda (k. Nidzicy). Przypominam - 28 września. Zapraszam wszystkich serdecznie 🙂 W propozycjach najwyższa jest L-ka jednak jeśli znaleźliby się chętni na wyższe konkurs to nie ma problemu - prosimy jednak wtedy o wcześniejszą informację🙂

II Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody

1. Organizator: Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki NAPIWODA
2. Termin zawodów: 28.09.2013 r.
3. Miejsce: Stajnia Napiwoda
4. Warunki techniczne: Hipodrom 66x40 – piasek
Rozprężalnia - trawiasta
5. Sędzia główny: Antoni Pacyński
6. Sekretariat: Kinga Pasturska
7. Lekarz wet. Kinga Pasturska
8. Ubezpieczenie we własnym zakresie
9. Uczestnicy: wszyscy chętni
10. Termin zgłoszeń: 25 września 2013 r. (dla uczestników spoza stajni i klubu)
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: klub@napiwoda.pl, telefonicznie 881328358 lub osobiście.
11. Boksy będą przygotowane od piątku 27.09.2013 od godz. 17. Organizator zapewnia ściółkę (słoma) w boksach. Ilość boksów ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacja u Pani Kingi Pasturskiej 881328358. Boks 30zł.
12. Program zawodów:
Sobota 28.09.2013 r. rozpoczęcie konkursów około godz. 11.00

Konkurs nr 1 Młode Talenty (konkurs zamknięty tylko dla jeźdźców Stajni Napiwoda)
Konkurs nr 2 kl. Mini LL – na styl
Konkurs nr 3 kl. LL– dwufazowy art. 274.5.1
Konkurs nr 4 kl. L - zwykły art. 238.2.2
Istnieje możliwość rozegrania wyższych konkursów przy zgłoszeniu min. 4 zawodników – prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.
Jeźdźców Stajni Napiwoda oraz naszego Klubu prosimy o zgłoszenia do 14 września.
Odprawa techniczna godz. 10.00 ( po odprawie możliwość obejrzenia parkuru)
13. Dokumentacja klubów, zawodników i koni : paszport konia wraz z aktualnymi szczepieniami, osoby niepełnoletnie - pisemna zgoda rodziców na udział w zawodach.
14. Opłaty:
- wpisowe 20 zł
- startowe 20 zł
- boks 30 zł
15. Obowiązują przepisy PZJ.
16. NAGRODY:
– flot’s dla wszystkich koni
– puchary/medale za I, II i III miejsce
– nagrody rzeczowe w zależności od hojności sponsorów
17.Organizator zastrzega sobie prawo dokonania zmian w programie zawodów.
18.Za ewentualne kradzieże, wypadki, szkody i zdarzenia losowe powstałe w czasie trwania zawodów lub podczas transportu organizator nie ponosi odpowiedzialności.
19.Impreza nie ma charakteru imprezy masowej- nie będzie karetki pogotowia, ubezpieczenie uczestników we własnym zakresie.
20. Dojazd i transport koni na własny koszt.
hej, kojarzycie może miejsce w olsztynie / okolicach gdzie można nabyć w rozsądnej cenie otręby i lucernę?  oczywiscie w duzych ilosciach 🙂
Otręby można kupić w Warkałach (od strony olsztyna to będzie przed samym wjazdem do wsi po lewej stronie) i w Jonkowie w Agro-Feniks (czy jakoś tak). Ale lucernę to nie mam pojęcia. Ale może w Warkałach mają.
W Warkałach mają na 100% otręby pszenne. nie wiem jak z lucerną.
Wczoraj usłyszałam okropna wiadomośc, prawdopodobnie w Barczewku jakis psychol zasztyletował źrebaka, klacz dotkliwie ranił przez co musiała zostać uśpiona  😵 Ktos cos wie?
nikt nic nie wie i nie ma nic o tym w mediach, zapewne plota podobna do tej, jak to kiedyś pod Ostródą pies odgryzł głowę dla konia  🤣


gdzie mogę zamieścic ogłoszenie dotyczące dzierzawy konia? Bo tu zapewne dostane bana
Frytkens na re-volcie to w ogłoszeniach pewnie tylko, ale spróbuj jeszcze na tablica.pl, na konskijarmark , alegratka. Na fejsie jest grupa Sprzedam konia - tam też można spróbować.

A ja raz jeszcze zapraszam do zapisów na zawody skokowe w Stajni Napiwoda 28 września 🙂 Pewnie jedne z ostatnich w województwie w sezonie ;P
DO ODDANIA 2 KOTKI!!!!!

Kotki urodziły się 2 sierpnia br., są nauczone korzystania z kuwety, same już jedzą.
Tolek to kocur, Pusia to kotka
Ale do końca nie jestem pewna ich płci.
Kotki są pod Olsztynem (warm-maz)
Tel. kontaktowy: 513 253 434


edit: literówka  😉
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
23 września 2013 20:15
Dziewczyny Wasze konie też już zaczęły obrastać sierścią, czy tylko u nas już zimno od Ruskich ciągnie?  👀
Zastanawiam się czy nie będzie przesadą zacząć już derkować mojej rudej  🤔
juz derkowac??? za wczesnie! Poczekaj na pierwszy śnieg przynajmniej.
Moje jeszcze nie zarastają zimówką, chociaż już jest chłodno
a dlaczego nie?? Jak Freska, nie chce, żeby koń jej zarósł to jak najbardziej powinna zacząć od teraz. Moim zdaniem więcej krzywdy się robi jak koń stoi na golasa całą jesień i pół zimy, a potem pakuje się go w mega ciepłą derkę😉 Po to mamy różne gramatury żeby dostosować odpowiednią grubość do panującej pogody🙂 W przejściówkę jak najbardziej można konia już ubrać🙂
szukam w warmińsko-mazurskim miejsca gdzie w tym roku można pojechać na np. tydzień do stajni/ośrodka i potem zdać na koniec odznakę.
Kochani! Zasilę Wasz wątek - w weekend przeprowadzam się do Olsztyna, jako że nasz zachpom jest szalenie nudny, a nauka tam nie przypadła mi do gustu, stwierdziłam że sprawdzę swoich sił studiując w Olsztynie. Będę musiała jakoś poznać miasto, ale tym się nie martwię. Bardziej sen z powiek spędza mi poszukiwanie stajni. Czy jakieś dobre duszyczki pokazałyby mi gdzie stacjonują z końmi?  :kwiatek: Chciałabym możliwie szybko znaleźć jakieś lokum, aby czym prędzej przywieźć konia. Jakieś sugestie gdzie szukać, gdzie wolne boksy?  :kwiatek:

edit: literówki  😉
Olek jesteś mobilna?
Niestety tymczasowo nie. Ewentualnie jeżeli sytuacja mnie zmusi jestem skłonna kupić jakiegoś małego miejskiego piździka  😉
To kolejna kwestia nad którą się zastanawiam. Warto mieć ze sobą auto w Olsztynie? Pod względem dojazdu do stajni zdecydowanie, ale pomijając stajnię?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się