Wrocławianie :))

Bischa   TAFC Polska :)
04 września 2013 20:48
O dobrze wiedzieć z tym Mac'kiem, byłam tam 2 lata temu czekając na pociąg, tylko nie wiedziałam jak w stosunku do PKS jest dworzec PKP, więc nie pytałam, szkoda, najbliżej by było. Zajrzymy najwyżej na ulicę Bogusławskiego. Bezpiecznie tam jest?
ovca   Per aspera donikąd
04 września 2013 21:10
Bischa lepiej przejdźcie główną ulicą piłsudzkiego, a nie wzdłuż nasypu 🙂
edit: http://www.siwydym.com.pl/
tylko, że w siwku to tylki picie, jedzenia nie ma
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 września 2013 21:26
Lepszy Lamus blizej pkp i pyszne czeskie (i inne) piwka.
Bischa   TAFC Polska :)
04 września 2013 21:32
Ale nie musi być koniecznie coś ciepłego do jedzenia, możemy herbatę/kawę wziąć a do tego chleb ze smalcem, bo widzę, że mają, a ja uwielbiam! 😀 Byle w cieple posiedzieć i poczekać, zawsze to fajniej, niż na dworcu.
Z resztą nawet sam na sam możemy iść na sushi w tygodniu 😉

oho. dobra. wyczuwam zdrade.

yeblam kroliczkowego focha.
ja w weekend w strzegomiu. wiec tydzien bylby lepszy.
katija, Ale ty jesteś w ten weekend w strzegomiu, tak? A MP, na które się umawiamy są w następny 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2013 07:30
Wiedziałam, wiedzialam! Miałam to napisać, że będzie zdrada! Ale jak chciałam Cię zabrać na sushi to nie chcialaś!

Ale czekaj, czekaj.. jedziesz do Strzegomia? Sama? Beze mnie?

[img][/img]

Foch z pomponkiem  😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2013 08:05
Dzisiaj o 11 w okolicach Opery będą ćwiczenia ratowników medycznych i antyterrorystów. Prową tramwaj pełen ludzi i będą go odbijać  😉
Ale czekaj, czekaj.. jedziesz do Strzegomia? Sama? Beze mnie?

nie sama, tylko luzakowac. i to bedzie ciezki likend cos czuje 😉 i nawet bez platinium storma tam bede. ale jak sie do mnie dostaniesz to cie ukocham <3
w nastepny weekend jestem na czempionacie koni wielkopolskich w skokach luzem 😉
katija, no ty to masz fantazję :P faktycznie wielkopolaki w skokach luzem to jest to :P

JARA, na rowerkach się karniemy??
katija, no ty to masz fantazję :P faktycznie wielkopolaki w skokach luzem to jest to :P

przyjemne bedzie to, ze konik ktorego wlascicielce bede towarzyszyc, z cala pewnoscia bedzie "na pudle" 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2013 09:13
Na rowerach do Strzegomia autostradą? 😁

to pawie 60km w jedną stronę (nieautobanem) 😉 chcesz mnie zajechać? 😁
to co? 15/09 niedziela - Partynice?
JARA, prędzej siebie, ze 2 tygodnie nie jeździłam. Tylko na stacjonarny siadam wieczorami :P.
Aczkolwiek może by coś wymyślić sensownego rowerowego, bo cały weekend siedzę sama i się nuuudzę 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2013 09:55
Epka ostatni raz na rowerze byłam z Tobą, więc ja to dopiero mam zastój 😉
epk, wpadniemy do Ciebie na chatę :P ;D ;P
yegua, nie planuję w najbliższym czasie sprzątania więc raczej nie :P
emptyline   Big Milk Straciatella
10 września 2013 17:18
Hej Wrocławiu. Mam pytanie. Wybieramy się na ZOOBOTANIKĘ (szumnie powiedziane, ja siedzę w domu ze złamaną szkitą) w ten weekend. Potrzebuję jakiś namiar, na tanią, uczciwą taksę. Ktoś, coś? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 września 2013 17:47
emptyline, czyli taksówkę? Jeśli tak to Wikary, najtańszy w mieście 713420777
emptyline   Big Milk Straciatella
10 września 2013 18:01
Taaak, taksówkę. 🙂 Dzięki wielkie. A nie robią problemów w stylu za krótka trasa? Warszawiacy mają to do siebie, a we Wrocku na targach w zeszłym roku, Pan nie chciał nam włączyć licznika, i powiedział, że na dworzec to za 3 dyszki jedziemy. Jak  udało nam się złapać wreszcie coś innego wyszła połowa tej kwoty. :/
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 września 2013 18:04
No co Ty, ja jechałam z nimi kilometr, może więcej z domu do szpitala i bez problemu było 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
10 września 2013 18:06
O, super! Jeszcze raz dzięki.
zosia1990   Synesthete: sight-hearing-touch
19 września 2013 16:46
Czy ktoś może polecić dobrego rehabilitanta/ośrodek rehabilitacyjny  (prywatnie) we Wrocławiu?
Pozdrawiam :-)
Czy jakaś dobra dusza byłaby w stanie pomóc mi w dojechaniu w pewne miejsce z Placu Grunwaldzkiego lub Sępolna? Zupełnie nie znam się na Wrocławiu, jestem tu 3x w życiu a nie umiem znaleźć konkretnej drogi, więc kieruję pytanie do mieszkańców 🙂 Mam na myśli komunikację miejską.
Napisz gdzie chcesz dojechać 🙂
Ach, myślałam, że dobra dusza odezwie się na priv :P
Chodzi mi o dojazd do Stajni Bonza w Godzieszowie 🙂
Jest tam ogólnie jakieś dobre połączenie? Bo mniej więcej wiem, co i jak ale ciągle wyszukuje mi jakieś dziwne połączenie :P
Bąbolada, Godzieszowej 😉

wejdź na http://wroclaw.jakdojade.pl/
Wpisz: Z: przyst. PL. GRUNWALDZKI
DO: przyst. Godzieszowa - stajnia

najlepiej sobie pojechac pociagiem z nadodrza do siedlca trzebnickiego i kawalek sie przejsc. jakis niecaly kilometr. na nadodrze z grunwaldu jezdzi tramwaj nr 1 (o ile nic sie nie zmienilo)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się