Końska rewia mody cz. VII (2013)

Misia, super będzie! Brać  😀
wątek zamknięty
Czy ja dobrze widzę? Zwijacz do owijek za 1200zł 😀?
http://www.equishop.com/eskadron-zwijacz-do-owijek,id-3425
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 września 2013 13:23
Źle widzisz, jest za 1230zł  😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 września 2013 14:14
Ależ to jeszcze czyści owijki z piachu! 🙂
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
24 września 2013 17:01
mam podobny tylko na korbkę 😉 nakleję metkę Jarpol i sprzedam za 300 chętni na PW  😁
  🥂

wątek zamknięty
Czy ja dobrze widzę? Zwijacz do owijek za 1200zł 😀?
http://www.equishop.com/eskadron-zwijacz-do-owijek,id-3425

Już się kiedyś z tego nabijaliśmy w innym wątku. Mam wrażenie, że jeszcze zdrożał. 🤔 Ale może teraz zakłada owijkom szlafroczki i stąd wyższa cena. 😂
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 września 2013 18:06
Jakby je przy okazji prał i suszył, to byłabym skłonna tyle zapłacić, a tak to... Za logo Eskadrona tysiaka nie dam. Patent fajny, cena wręcz przeciwnie.
wątek zamknięty
może ze złota zrobiony.. albo im się o jedno 0 za dużo wpisało 😀
wątek zamknięty
Doszedł do mnie carbon, postaram się o jakieś foty, jak obiecałam 🙂
wątek zamknięty
Eskadron Nici 2011 - mam nadzieję że nic nie pomyliłam  🙂

wątek zamknięty
wojenka - cudo!  😍
aniara - słodziak 😀
wątek zamknięty
aniara, powinno wylądować w katalogu 😉!
wątek zamknięty

dostałam ostatnimi czasy trochę zdjęć dobrze obrazujących szmatki, to wstawiam 😉

szału nie ma, ale ja poza stypowe kolory się nie ruszam  😡

1. cotton sahara
2. cotton navy z navy/green
3. schockemohle coach grey melange
4. euro-star excellent grey/cherry

🙂
wątek zamknięty
aniara, łooo jakie urocze zdjęcie 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 września 2013 09:49
aniara, jaki fajny kucyk! 🙂

wichrowelove, najlepiej w ESie (te kolory :love🙂 i szokmolu, z cottonów ładniej w Saharze 🙂
wątek zamknięty
Ma ktoś real fotki łezek Mustanga? Albo przynajmniej widział je na żywo?
wątek zamknięty
Sisisa, to te takie oczojebne? Widziałam je ostatnio zdaje się w Hidalgo 🤔 A co potrzebujesz wiedzieć?
wątek zamknięty
Orzeszkowa, takie: http://www.amigo-konie.pl/51-mustang-potnik-bawelniany-lezka.html
Głównie interesuje mnie jakość/grubość no i porównanie rozmiaru z wymiarami Eskadrona 🙂.
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 września 2013 19:27
aniara, przeuroczy  😍 Pasują mu te kolory.

wichrowelove, wg mnie najlepiej w Saharze  💘
wątek zamknięty
Dziękujemy za miłe słowa :kwiatek:
Facella, jak nie przepadam za niczym zielonym bądź z dodatkiem zielonego jak w tym przypadku, to też uważam że mu wyjątkowo pasuje.
wątek zamknięty
aniara, zdjęcie naprawdę super! Jak w katalogu 🙂

wichrowelove, w ESie najładniej 😉
wątek zamknięty
Sisisa, dla mnie (poza kształtem) wyglądały zupełne jak normalne czapraki Mustanga - pikowanie którego nie cierpię, ten dziwny materiał z połyskiem no i szlufki na popręg i paski do przystuł z cienkiej parcianej taśmy, która szybko blaknie. Lamówki całkiem starannie wszyte, bez zmarszczek etc. Niczego sobie uciąć za to nie dam, ale chyba są trochę dłuższe (w sensie od grzbietu w dół) od eskadronowych, po grzbiecie chyba bez większych różnic, takie bardziej vs niż skokowe się wydawały 😉
Ogólnie to ja bym nie kupiła, wolałabym dołożyć dwie dychy i kupić Eskadrona albo zamówić sobie coś w Jarpolu czy innym Caballu 😉
wątek zamknięty
Hej człowieki 😉
Mam dla Was zagadkę, szczególnie odnoszę się tu do Eskadron'owców.
Kantar Eskadrona (z podwójną regulacją w części potylicznej i nosowej) przyszedł do mnie z potrójną regulacją,
a dokładnie w części potylicznej zawsze była 1 regulacja, z lewej strony, a u mnie jest i z lewej i z prawej.
Jakiś błąd fabryczny??????? czy coś się w Eskadronie zmieniło?
Mam inne kantary Eskadrona WE (Extra Full) i tamte mają tylko jedną regulację na części potylicznej.
wątek zamknięty
RatiNa, to całkiem normalne 🙂, nowe mają taką regulację, można sobie z obu stron wyregulować i kantar nie będzie się przekręcał - mi to się podoba :P.

Orzeszkowa, no to jak są dłuższe to odpadają, bo przy moim siodle Eskadronowy jest za długi :/.
wątek zamknięty
RatiNa- ja mam taki kantar Eskadrona z NG, więc to napewno normalne, ale też się zdziwiłam na początku 😁
wątek zamknięty
wichrowelove, Euro-Star wygrał, jak dla mnie 🙂
wątek zamknięty
RatiNa, to całkiem normalne 🙂, nowe mają taką regulację, można sobie z obu stron wyregulować i kantar nie będzie się przekręcał - mi to się podoba :P.


W sumie o tym przekręcaniu się to masz rację!
Dzięki za odpowiedź dziewczyny 🙂
wątek zamknięty
RatiNa, dużo zależy od kolekcji. Czasem puszczają z podwójną regulacją, czasem z potrójną. No i różne sprzączki im się zdarzają (te nad górnym karabińczykiem), albo przekładane, albo normalnie zapinane.
wątek zamknięty
Wow, nie wiedziałam że w ogóle są z potrójną regulacją! :P
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 września 2013 20:29
Ratina, oni wypuszczają jeden/dwa takie na kolekcję zawsze 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.