hucuły.

precel7, galeria jak zwykle super! Czy będzie jeszcze można obejrzeć klacze z Rudawki?


i z Sielca...
A jaki rozmiar ochraniaczy na hucuła. Cob czy pony?
Z mojego doświadczenia wynika, że pony.
skokowe pony a pełne mam cob 😉
Kurczak, marysia550,
Rudawka i Sielec czekają w kolejce, będą na pewno, ale koni, a przez to i zdjęć było tyle, że na razie przy pozostałych wyjazdach nie sposób tego ogarnąć :-/
Poza tym chwilowo twardy dysk znajduje się w naprawie :-/
Za to krótka relacja z Ukrainy - http://peckiel.pl/kwiatek-poloniny-ukraina-6-7-wrzesnia-2013/ (już uzupełniona i podpisana) ;-)
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
22 września 2013 19:05
postanowiłam zrobić stronę  o ścieżkach ( wyniki i galerie w jednym miejscu)
http://huculy.manifo.com/
oprócz tego  na bieżąco postaram się  zrobić listę stadnin/hodowli koni  hc. wg. województw
i byłabym wdzięczna  za pomoc , jak znacie jakieś małe i duze hodowle hc.w swoim woj. to prosze pisac 🙂
i przy okazji jak koś robił zdjęcia na ścieżkach to podajcie linka to rownież umieszczę 🙂




znalazłam  takie  coś :

http://www.huculy-polska-ukraina.eu/index_pl.html
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
22 września 2013 19:57
precel7, w takim razie cierpliwie czekamy 😀
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
23 września 2013 19:28
normalnie zakochalam się , nie moge oderwać oczu , tez  chcę takiego hc. 🙂 😍
http://www.bazakoni.pl/grudka-pegazik-gracia

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
23 września 2013 20:39
Ciekawe czy w Polsce taka klacz otrzymałaby licencję?
Bischa   TAFC Polska :)
24 września 2013 13:40
To jest deresz, tak?
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
24 września 2013 14:02
w bazie ma wpisane gniadodereszowata
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
24 września 2013 20:29
Dzisiejszy wietrzny spacer z Magnatem 🙂
Wariat taki nakręcony na spacerze...jakis taki głodny trawy i wogóle nie mógł ustac w miejscu. Aż musiałam po powrocie 15 min lonzy mu zrobić bo nie poznawałam jego zachowania.
Niestety dziś dostałam info od właścicieli pensjonatu że do końca września mam zabierać konia. hahahha 😀 Bo potrzebne im sa dwa boksy bo jakieś dwa konie na pensjonat czekają. Czy nie można sie wkurzyć. Jak tyraliśmy całe wakacje od rana do 20 to było oki. Jak teraz moja sytuacja się zmieniła bo jestem w ciąży i już nie pracuje od 2 tyg. to nagle info że nie może stac na pensjonacie. Dziwne to dla mnie. No ale cuż. Łatwie bukmanke za tydzień i jedziemy do siebie.

A i kilka fot z dzisiejszego dnia:








Orientuje się może ktoś, kiedy najlepiej ogolić hucka? Tak żeby nie golić ponownie bo zacznie znowu zarastać  🙄
Alicja_8, a masz juz wszystko przygotowane na przyjazd Magnacego 🙂?
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
25 września 2013 09:05
Kinia16322 miałam sobie szykowac na spokojnie wszystko przez pażdziernik. Ale skoro już nie chcą go na pensjonacie to czwartek i piątek będę dogradzała pewnie taśmą pastwisko. Na szybko szukam mu towarzystwa. Boks w sumie tylko czeka na wywalenie gnoju po cielakach i zamontowaniu żłobu, lizawki. Musze też kupić na padok jakieś duże wiadro i do pojenia bo nie bede montować poidła bo to boks tymczasowy. I tak większość dnia będzie spędzał na dworzu. Od rana do wieczora. I drzwi muszę przedzielić na pół i zrobić otwieraną górę żeby nie był zamknięty całkowicie na noc.
A tak pozatym to jakiś tam stres w związku z przeprowadzka niestety jest.
Alicja_8 Magnacy jest zjawisko, bardzo mi się podoba. Jego maść dodaje mu uroku i mojej sympatii, zdjęcia wyszły bardzo ładnie.
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
25 września 2013 12:54
Być zapomniałaś dodać - i temperamentu 🙂 Niby taki mysio pysio ale ma swoje zdanie :P
My się z zimowym huckiem przypominamy. Tak śmiesznie zaczyna obrastać, łepek ma szary a resztę ciałka rude  😜 Niedługo przenosimy się do stajni z halą bo już powoli pogoda nam nie pozwala wsiadać, może jeszcze na koniec sezonu śmigniemy jakieś ujeżdżeniówki  🏇

Mój już całkiem zarósł.
dairoxroxi,  po kim jest ? 🙂 ladniutki 🙂

Tak swoja droga, wracajac do tych zdjęc z Ukrainy, to jakies chude te ich hucki, zebra na wierzchu.

Moje tez juz zarosniete, Romek bardziej, bo jednak 24h jest na dworze, ale Kenia tez juz zaczyna być mamutem 😀
Wiem, że Jamajka (Piaf x Jagiełka) ale tatuś nieznany i póki co jeszcze się nie udało odnaleźć. 😉
W ogóle Kinia16322 uwielbiam twoje czarne hucki, są prześliczne!  😜
Czarnego to w sumie mam jednego 😉
Fresz vel Romek 😀

Kenia ( wyzej ) jest myszata. Matka Kenii jest tez myszata, a w paszporcie ma wpisaną maść gniadą, bo przecież one takie podobne są do siebie 😁


aa to nie wiem, pamiętam z twoich zdjęć jakieś dwa ciemne kuce 😀 ale skoro nie ma to mój błąd!  🤬
Ciemna to ona jest, ale nie kara 😀

Keniulka 😉
Czy tylko u mnie jest taka beznadziejna pogoda ? Masakra.... czekam na tą piękną złotą jesień i się doczekać nie mogę  😁
Pampek dużo czasu spędza na padoku, więc już ładnie zarośnięty jest.


pampera, bedziesz czekala, a tu zaraz zima nas zastanie 😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 września 2013 12:59
U nas leje równo, a w planach były trzy dni w stajni, jakies nowe foty huculastych... :/
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
26 września 2013 22:11
Ścieżka huculska Rzeszotary, 4 sierpnia
fot. Anna Deszczyńska
http://www.konpolski.pl/galleries/get/259/
Z każdym rokiem mój ma coraz więcej jabłek na sierści...

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się