Warszawskie voltopiry :)

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
23 września 2013 22:11
W Centrum jest sklep Stajnia przy ul. Polnej i Horsepol na Grzybowskiej.
kujka   new better life mode: on
24 września 2013 07:03
Przy czym żaden nie powala asortymentem...
Mustang na Grochowie. Z Centrum jest bdb i szybki dojazd.
kujka   new better life mode: on
24 września 2013 16:29
Ale tam jest mega drogosc
Ale ładność. 😡
Jest też Pasikonik na pradze, ul. Grenadierów. Z centrum dojazd też ok.
W sumie z Centrum to i do Pasi Konika na Wilanowskiej można też szybko dotrzeć metrem. :P
Gniadata   my own true love
24 września 2013 18:10
to juz chyba Mustang jest tanszy od Pasi Konika? przynajmniej tak cos kojarze jak kupowalam ostatnio kilka rzeczy
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 września 2013 20:25
kujka, ale pytanie brzmiało gdzie są, a nie jaki mają asortyment lub ceny.
chcialabym kupic kask coś do 300zł 😉 wczesniej mialam tattini pro ale widziałam, ze chyba go juz nie produkują bo w zadnym sklepie prawie nie ma wiec cos podobnego
kujka   new better life mode: on
25 września 2013 06:15
Kurczak, o przepraszam, wydawalo mi sie, ze obie informacje przy pytaniu o sklepy moga byc przydatne. Bo jak ktoś pyta o sklep, to chyba chce zrobić zakupy a nie tylko zaznaczyc adres na mapie.
Więcej nie popelnie takiego faux pas!
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
25 września 2013 10:26
kujka, nie chodzi o faux pas, ale Twoje posty brzmiały jak zwyczajne czepianie się. Jakakolwiek propozycja by nie padła, to wtrącałaś jakieś "ale". Osobiście w 2 podanych tutaj sklepach nie zrobiłabym zakupów, ale skoro ktoś pyta gdzie są w pobliżu Centrum, a nie jakie możemy polecić, to może ma zamiar kupić szampon, albo cukierki i wtedy ani jakość, ani ceny nie mają tak dużego znaczenia.
Averis   Czarny charakter
25 września 2013 10:43
Kurczak, a może nie ma i chce kupić fajny pad. Skoro sama nie zrobiłabyś zakupów, to polecanie takich sklepów jest co najmniej... dziwne. Tym bardziej, jesli ktoś nie jest z Warszawy i nie ma jak zweryfikować takich punktów.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
25 września 2013 10:49
Averis, przeczytaj jeszcze raz mój post, a konkretnie ten fragment:
ktoś pyta gdzie są w pobliżu Centrum, a nie jakie możemy polecić

Gdzie Twoim zdaniem polecam?
Averis   Czarny charakter
25 września 2013 10:51
Kurczak, gdzie napisałam, że chodzi o ciebie?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
25 września 2013 10:52
Skoro sama nie zrobiłabyś zakupów, to polecanie takich sklepów jest co najmniej... dziwne.


Tutaj?
Czy ktoś może polecić miejsce, gdzie kompetentna osoba zrobi mi zabieg kwasem migdałowym (lub jakimiś innymi kwasami, najlepiej jak coś doradzi)? Ogólnie chodzi mi o to, żeby miejsce było sprawdzone, wiadomo - czysto, kompetentni pracownicy, dobre produkty. I pytanie, czy mam szansę znaleźć takie miejsce, gdzie zabieg będzie poniżej 200zł? Zważając na to, że potrzebna jest seria zabiegów, chciałabym znaleźć coś w przystępnej cenie.
Hej Wam.

Znacie może hodowle koni/stajnie gdzie można odbyć praktyki ? uśmiech najlepiej Warszawa i okolice.

Jestem na kierunku''hodowla i ochrona zwierzat dzikich i towarzyszacych'' i chce zgłosić swoje miejsce praktyk, dlatego przygotowuję się już teraz.
Z góry dzięki wink
Ja robiłam w Podolszynie praktyki studenckie, odradzam, więcej na pw.
Dziewczyny potrzebuje namiarow na dobrego fryzjera najlepiej z mokotowa, Ursynowa.
Potrzebuje dobrego cięcia za w miarę przyzwoite pieniądze
Nie wiem czy tu mogę, ale czy ktoś może polecić mi jakąś szkołę, gdzie odbywają się konwersacje w języku niemieckim, najchętniej ursynów, ew. Piaseczno. 😉
Pytanie nieco wstydliwe dla mnie, ale zna ktoś dobrego urologa? Dzielnica nie ma większego znaczenia, ale dobrze by było, żeby w bliskiej mi okolicy było, Ursynów, Ochota, Ursus, Włochy, Śródmieście. Jest gdzieś w tej okolicy nocny urolog? Nie mam pracy, więc nie mam ubezpieczenia, więc prywatnego jakiegoś i żeby nie wiadomo ile ze mnie nie zdarł.
Bischa
Uderzaj na Szaserow, szpital MON.
Ja niezle trafilam dwa razy na pogotowiu.
Maja urologie oraz nefrologii, na ktorych w nocy sa lekarze na dyzurze (na ten drugi trafilam, gdy na urologii jeszcze nie bylo wolnych miejsc).

p.s. sprawdz najpierw do jakiego rejonu nalezysz !
ja z kolka trafilam do szpitala Praskiego, skad dziady mnie wywalily bo nie podlegam pod ich rejon
Chyba mam zapalenie pęcherza, piecze jak sikam i chyba mocz z domieszką krwi. Poza tym brak innych objawów.
Po nocy to prywatnie pojecia nie mam gdzie moglabys znalezc. Gabinety otwarte sa za dnia i roznie bywa z dostaniem sie na juz.
Ceny spotkalam za wizyte 100-150 zl w Warszawie.

A ty nie jestes jeszcze studentka ? Masz chyba wowczas "odgornie" jakies ubezpieczenie.
Ewentualnie, przebywajac w jednym "gospodarstwie" z rodzicami, moga cie oni podciagnac pod swoje ubezpieczenie.

Na diagnozach sie nie znam. Ale przy zapaleniu wystepuje bolesnosc, mi przy tym zalecili no spe i w zasadzie to by bylo na tyle do brania samodzielnie.
Jesli wytrzymasz noc, to jutro z rana moglabys zawiezc probke moczu do badania (pytanie gdzie w Warszawie przyjma w sobote i zebys dostala jutro wynik).
Gdyby udalo ci sie jutro uzyskac wyniki (nie wiem czy krew bylaby rowniez miarodajna), to zamiast urologa (ciezko pewnie uchwytnego) moze szybciej znajdziesz prywatnego interniste przyjmujacego w weekend.
Poza tym pieczeniem przy załatwianiu się i chyba domieszką krwi (jestem 5 dni po okresie, więc to nie okres), nic się nie dzieje, nie ma żadnej bolesności.
To moze internista wystarczy.
Moze podpytaj w watku medycznym ?
Zadzwonię zaraz do ciotki, ona internistką jest, może mi coś doradzi.
Czy ktoś jutro będzie na zawodach w kj Truskaw?
Nie zbiera ktoś korków na wózki? Mam tego od cholery, koleżanka która to miała zabrać, rzuciła studia, jest w ciąży, więc milion lat minie, zanim to zabierze, a jest z Piotrkowa Tryb. A może gdzieś w Warszawie jakaś "składnica" jest?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się