Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

desire   Druhu nieoceniony...
23 września 2013 09:50
w biedronce kalosze za 42 zł w rozmiarach 37-41.
kupione w zasadzie bez zastanowienia, żeby mieć 'coś na już, bo wszędzie mokro' - są świetne!  😀 😜
desire a są gdzieś na ich stronie te kalosze, bo nie mogę znaleźć na stronie? Albo w zasadzie... czy są bardzo szerokie w łydkach? 😉
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
23 września 2013 13:15
desire a są gdzieś na ich stronie te kalosze, bo nie mogę znaleźć na stronie? Albo w zasadzie... czy są bardzo szerokie w łydkach? 😉


http://gazetki.biedronka.pl/g209,jesien_w_szafie_cz_2.html#/Jesie%C5%84%20w%20szafie%20cz.%202/4

Ja mierzyłam rozmiar 39, a łydkę mam dość szeroką i były ok 🙂
To wprawdzie nie market, ale końskie rzeczy ma: Tchibo on-line, kurtki jeździeckie dla kobiet  (149 zł) i dzieci (75 zł) oraz sporo rzeczy dla psów, np. buda na podróż
desire   Druhu nieoceniony...
23 września 2013 14:33
desire a są gdzieś na ich stronie te kalosze, bo nie mogę znaleźć na stronie? Albo w zasadzie... czy są bardzo szerokie w łydkach? 😉


czy bardzo to nie wiem, ja mam luz w łydce (co w ogóle nie przeszkadza) aczkolwiek bardzo dopasowane są do stopy i mój kajak (41 😉 )  pomniejszają optycznie 😀  najlepiej przejechać się do biedry i przymierzyć 😉
mam czarne i faktycznie zmniejszają optycznie stopę (41  😉 ) a do tego są mega lekkie i dobrze dopasowane
desire, drey a jaką macie mniej więcej długosć stopy, że 41 na Was pasuje? bo ja mam sporą stopę i zastanawiam się czy za małe nie będzie bo te 'marketowe' rozmiary lubią być zaniżone...;/
Magdzior

dzisiaj zmierzę kalosz i podam ci wymiary
o super byłabym bardzo wdzięczna, chodzi mi tylko o długość wkładki :kwiatek:
macał ktoś taką pościel z Biedronki? [url=http://gazetki.biedronka.pl/g210,jesien_w_domu_cz_2.html#/Jesie%C5%84%20w%20domu%20cz.%202/6]KLIK[/url] wygląda, jakby miała się zaraz rozlecieć, czy niekoniecznie?
Magdzior
długość wkładki 26,7 cm
  ja w swoich wymieniłam wkładkę na grubszą pod piętą, bo ta jest zdecydowanie za cienka
drey dzięki, to trochę kiepsko bo tyle dokładnie ma moja stopa a buty kupuję ze 2-3mm większe, no nic moze jeszcze gdzies trafie🙂
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
25 września 2013 09:26
Ja mam kalosze z lidla... Ocieplane! Sa mega...
Powiedzialabym ze az ZA ciepłe są xD
seiteki

te czarne ze sznurowadłem ?
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
26 września 2013 12:06
Nie, nie... Ostatnio byly ocieplane czarne i takie amarantowo rozowe....
Oczywiscie mam te drugie xD
Ale sa meeeeeega! Kilka osob ze stajni tez ma takie i nikt nie narzeka 🙂
Chodze w nich na grzyby po lesie i noga stablinie sie trzyma, gruba podeszwa, ze nie czuje podloza, nic nie uwiera i w ogole😉 w akcie desperacji nawet by w nich w teren mozna pojechac bo maja niewielki obcas i ladnie by sie w strzemionach trzymały 🙂 dobrze dopasowane do lydki... No po prostu super 🙂 ale co kto lubi... Ja tam wole moje sztyblety i sztylpy do jazdy... Ale na spontanie w teren tez by sie nadaly moim zdaniem 🙂
Edit:
Takie:
http://tugazetka.pl/lidl/2013.09.02.odziez/12111,Kalosze,ocieplane
Sio   nowe wcielenie marchewki
26 września 2013 13:13
W porównaniu z poprzednimi, te dzisiejsze softshelle z Lidla są dziadowskie. Cena taka sama, a bez polaru i bez kaptura. Dlatego leży cała sterta (i ja też nie kupiłam, bo po co mi taka cienka?)
mówisz o tych do biegania? one nie mają być takie ciepłe jak zwykłe kurtki przecież.
Sio, u nas o 12 jedna Ska została tylko 😉 Ale fakt cieniutkie to mega.

Ale sa meeeeeega! Kilka osob ze stajni tez ma takie i nikt nie narzeka 🙂
Chodze w nich na grzyby po lesie i noga stablinie sie trzyma, gruba podeszwa, ze nie czuje podloza, nic nie uwiera i w ogole😉 w akcie desperacji nawet by w nich w teren mozna pojechac bo maja niewielki obcas i ladnie by sie w strzemionach trzymały 🙂 dobrze dopasowane do lydki... No po prostu super 🙂 ale co kto lubi... Ja tam wole moje sztyblety i sztylpy do jazdy... Ale na spontanie w teren tez by sie nadaly moim zdaniem 🙂
Edit:
Takie:
http://tugazetka.pl/lidl/2013.09.02.odziez/12111,Kalosze,ocieplane


nawet nie ma mojego rozmiaru  🙁 🙁  są tylko do 40  🙁
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
26 września 2013 17:21
One byly juz jakis czas temu... Ale byly 41... To jest jakas gazetka "nie lidlowa" stad rozbieznosci :/
A 41 byly na bank bo zaczelam od 41 chcac miec luz... Skonczylam na 39 xD wiec rozmary byly dziwne... Bo zazwyczaj nosze regularna 40
ehh, chyba się już na nie nie załapię. nie widziałam ich z żadnym lidlu. pewnie babcie lidlowe wyruszyły na polowanie wcześniej.
no nic, czekam na następne ciekawe rzeczy 😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
26 września 2013 20:23
Ja kupiłam te kalosze w r. 37, ale okazały się w domu za ciasne w łydce. Nawet metek nie odcięłam (więc jakby był ktoś chętny... 😉  ). A żałuję, bo są bardzo ciepłe.
opolanka, w Lidlu jest 7 dni na zwrot.
desire   Druhu nieoceniony...
27 września 2013 07:59
drey dzięki, to trochę kiepsko bo tyle dokładnie ma moja stopa a buty kupuję ze 2-3mm większe, no nic moze jeszcze gdzies trafie🙂


ja je mam akurat 'na styk'..  😜  no, ale że potrzebowałam na już, nie narzekam.  😁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
27 września 2013 09:36
Dworcika, wiem, ale już dawno minęło. Kupiłam,  w sklepie wydawały się dobre, nie było deszczu więc nie ubierałam. No i klops...
świetne te oficerki wyżej 😀 Nie do jazdy a do chodzenia po stajni bardzo ciepłe chociaż gumowe  😅
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
27 września 2013 22:39
W decathlonie sa teraz oficerki skorzane za 360 zl... Ktos cos na ich temat wie??
seiteki, możesz pokazać linka? Znajoma kupiła, wyglądają bardzo przyzwoicie - jeśli myślimy o tych samych, zamek taki po łuku.
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
28 września 2013 09:13
Kod : 8206442
Buty skórzane Victory czarne S FOUGANZA
Nie moge skopiowac linka, bo wyswietla mi sie tylko strona startowa a reszta to chyba jakis falsh albo java... Bo nie zmienia sie adres strony, gdy chce ogladac inny produkt...
Ale chyba mowimy o tych samych 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się