pensjonaty w okolicach trójmiasta

A kto taki wyjątkowy?  Ty trenowałaś tam z kimś? Ja słyszałam zupełnie coś innego.
diabeli   Jak idziesz na szczyt to nigdy nie jest z górki!
27 września 2013 17:16
Ja słyszałam wiele negatywnych opinii o trzymaniu tam konia w pensjonacie ale sama osobiście jakoś nie miałam zastrzeżeń. Po prostu mają swoje zasady i się ich trzymają 😉 Jak się coś z Nimi ustaliłam to nie miałam ani razu sytuacji ,że nie dotrzymali słowa. Cóż po prostu nie obiecują gruszek na wierzbie. A konie miały posprzątane, codziennie miały ruch (padok lub karuzela), nie żałowali siana i nie było problemu z przygotowywaniem posiłków z musli ,witaminami itd. a zimą nawet o marchew nie musiałam się martwić bo była w cenie pensjonatu (co było dla mnie miłą niespodzianką) 😉.

Tak jak pisałam wcześniej miałam możliwość obserwacji (stałam tam z swoimi końmi nie chodziłam tam do szkółki). Z tego co widziałam to wyglądało to całkiem sensownie: mała ilość osób na zajęciach (średnio jakieś 3 osoby) jest możliwość jazd indywidualnych no i nie jest to jazda w zastępie która według mnie nic nie daje. Z tego co widziałam to jazdy (na maneżu) prowadziła Monika J. Jest to osoba z dużą wiedzą  no i jest osobą komunikatywną 🙂 Lubi sobie pogadać i może to dla niektórych osób może być minusem( :?🙂 Jak dla mnie jest to raczej  + bo wtedy można się sporo dowiedzieć i zrozumieć.
I wydaje mi się, że jest możliwość startowania na zawodach na ich koniach (przynajmniej w zeszłym roku była) ale trzeba by było się tego dowiedzieć od Nich.

Sajan Jestem ciekawa jakie opinie Ty słyszałaś?
Sajan nie no rzeczywiście, nikogo WYJĄTKOWEGO tam nie ma  🤔
Ano właśnie to słyszałam, że szkółkę prowadzi Monika ( nie ujmując jej zasług w poprzednich latach :lol🙂.  Jeśli ktoś pyta o naukę to nie o warunki trzymania konia, na ten temat się nie wypowiadam, bo nie wiem. Wiem, że wszyscy z klubu mają problemy z zatrzymywaniem się koni na parkurze- to słyszałam i widziałam, moim zdaniem to jakieś powielane błędy.
Na parkurze trzeba skakać, nie  zatrzymywać się 😎
Miałam jazdę z Monią i nie narzekałam.
Dużo zależy też od konia, jeźdźca, umiejętności -  nie zawsze od trenera, bo na parkurze jesteś sam i nikt Ci nie pomoże.
Bardzo polecam ośrodek u Jackiewiczów w Połchowie  😉
Co z pakietami hipodromowymi? dowiedział się ktoś czegoś?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 września 2013 12:27
magda, Najlepiej zadzwon do biura, bedzie najbardziej pewna informacja.
Ale te pakiety to jakaś tajemnica? Że trzeba osobiście dzwonić?


Powie mi ktoś może jak tam stajnia na Lipcach? Jakiej wielkości jest hala? I jakie ceny?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 września 2013 19:19
xxagaxx, nie, jak wiesz to możesz napisać =)
xxagaxx, aktualnie chyba 800zł, nie wiem, ile dokładnie ma hala, ale nie jest duża.
Strzyga, ja wiem tylko takie zasłyszane, więc nie wiem czy to prawda. Dlatego czekam aż ktoś wiedzący z pierwszej ręki sie wypowie. Z tego co ja słyszałam to i tak wszystko zostanie do końca ustalone jak już duża hala będzie otwarta.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 września 2013 20:00
xxagaxx, no to jak ktoś chce się dowiedzieć z pierwszej ręki, niech zadzwoni. 2 minuty rozmowy telefonicznej nie kosztuje kroci.
To może głupie pytanie... ale dzwonić na telefon biura hipodromu ( ze strony hipodrom.sopot.pl)?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 września 2013 20:33
joakul, tak. tylko pamiętaj, że to jest jakoś czynne od bodajże 9 do 15 😀
Ok, dziękuję :kwiatek:
joakul, tak. tylko pamiętaj, że to jest jakoś czynne od bodajże 9 do 15 😀


7-15  😉
dea   primum non nocere
29 września 2013 20:41
Jak kogoś interesuje profil rekreacyjny z dostępem do Trójmiejskiego Parku to w Leśnej Polanie są wolne boksy.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 września 2013 20:43
Sigma, a to pracusie! Idealnie ustawione godziny...

No, ewentualnie jak kogoś nie stać na 3 minuty rozmowy, może się przetuptać osobiście.
joakul - dzwonilas ? 🙂
Angeel Jeszcze nie ale  jak będę coś wiedzieć to się podzielę, spokojna głowa 😉
znalazłam tabelkę z pakietami  😁
http://www.hipodrom.sopot.pl/files/Hipodrom/pensjonat/Pakiety_zoty_srebrny_brzowy.pdf

edit: z resztą tu jest dużo, fajnych regulaminów do poczytania 😎 http://www.hipodrom.sopot.pl/pl/hipodrom-sopot/pensjonat-dla-koni
Tyle było niepokoju, a to wszystko brzmi całkiem sensownie. Ciekawe, jak będzie z praktyką 🤔
Fakt, wygląda sensownie. Oby równie sensownie wyglądała praktyka. Ciekawa jestem szczególnie tych dodatkowych usług dotyczących opieki nad koniem, lonżowania itd. Jak to będzie wyglądało.
Bawi mnie natomiast abonament dla trenerów i instruktorów spoza ośrodka. Acz jestem w stanie to zrozumieć biorąc pod uwage, że w wielu pensjonatach jest problem, czy nawet zakaz pracowanie z osobą inną niz związana z właścicielami.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 października 2013 14:01

Bawi mnie natomiast abonament dla trenerów i instruktorów spoza ośrodka. Acz jestem w stanie to zrozumieć biorąc pod uwage, że w wielu pensjonatach jest problem, czy nawet zakaz pracowanie z osobą inną niz związana z właścicielami.

w sumie święte prawo właściciela...ma prawo żądać dowolnych obostrzeń,byle regulamin był jasny i klarowny dla wszystkich. dla wszystkich tak samo obowiązujący 😉
z drugiej strony stawka,za konio-godzino-miesiąc nie jest jakaś porażająca,i te kilka złotych przy każdym treningu można dorzucić 😉
Ktoś, to tez miałam na myśli, że jest to zrozumiałe. Stawki tez do przezycia moim zdaniem.
Kto z okolic Gdańska oferuje transport koni? Znacie kogoś sprawdzonego?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 października 2013 14:09
my 😉
jakby co, to pw do mnie, albo wrotka 🙂
Ronin.   Każdy orze jak może.
27 października 2013 20:13
Zbieram chętnych na treningi z p. Mickunasem w ferie zimowe ,zapraszam :

https://www.facebook.com/events/652357178129539/?ref_dashboard_filter=calendar
Szukam dobrego i sprawdzonego pensjonatu dla mojej klaczy w okolicach Gdynia-Rumia...
Sahara a czego oczekujesz? Dobry dojazd autem/komunikacją, hala, opieka gdy Cię nie ma, pastwiska?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się