PSY

hey🙂
polecacie jakieś maszynki go golenia psów ?
(jeśli dubluję wątek proszę mnie odesłać do właściwego 🙂  :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 września 2013 17:30
I po wizycie u weta. Pani mnie uspokoiła, że to nie nużyca tylko drapie się przez alergię, a nos mogła wsadzić gdzieś na budowie. Mobilizuje też do sterylizacji, że może to być związane z nadczynnością jajników.
Mam Nucie podawać zyrtec, wapno i falvit i nadal smarujemy się oliwą z witaminą. Ja już nie mam pojęcia na co ona ma alergię
załamek na ogonie zdarza się u wielu ras niestety

tu akurat chodzi o tego leoparda, nie repa dla Evity
hey🙂
polecacie jakieś maszynki go golenia psów ?
(jeśli dubluję wątek proszę mnie odesłać do właściwego 🙂  :kwiatek:


Zależy dla jakiego psa- do czego, jaki zakres cenowy i wymagania. Ale mnie się dobrze pracuje na "Andis AGC2 Super Speed"
do zwykłego golenia. raz na 3-4 msc. na allegro są jakieś po 70zł ale nie wiem czy to przetrwa chociaż pare goleń ;p
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
28 września 2013 06:38
Tak z ciekawości, ale jak ty goldena golisz  😲  ?
tet, po czym wywnioskowałaś, że goldena?
Cookie wczoraj została mamusią 9 ślicznych szczeniąt.
3 słodkie suczki i 6 silnych piesków przyszło na świat 🙂


tet, gratuluję 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 września 2013 08:55
Wy ns lato golicie psy, a ja swojego smaruje kremem z filtrm 50 dla dzieci, bo poparzen dostaje. 😉
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
28 września 2013 09:52
tet, po czym wywnioskowałaś, że goldena?


hahaha. Przeczytalam: do zwyklego goldena a napisane jest ze do zwyklego GOLENIA. Matko z corka. Slepne 🙂
ushia   It's a kind o'magic
28 września 2013 09:58
moge Ci przysłac worek kudłów Kudłatej to se poprzyklejacie i będzie git 😉

a jej sie tyle obcina/wyczesuje ze moglabym otworzyć fabryke materacy albo filcu

Karola - jak RaDag napisala zalezy do czego, jaki duzy pies, czy wlosy czy siersc, na jaka dlugosc chcesz ciac itp

znajoma ciela dosc dlugo zwyklym lidlowym zoofari, a np mojego psa w ogole ta maszynka nie brala, tylko ciagnelo za wlosy a nie cielo
ja uzywam Andis RACD - rozsadna cena w stosunku do jakosci
tylko ja mam malutkiego psa, za to z trudnym wlosem
PumCass   zachowaj zimną krew!
28 września 2013 10:51
aniaagre Gratulację! Dużo zdrowia dla całej gromadki i rzeki mleka  😅
PumCass dzięki  🙂 ta rzeka to się przyda, bo maluchy lubią sobie pojeść 😉
Karmił ktoś karmami dla psów Besterly ?
[quote author=Heval link=topic=32.msg1886939#msg1886939 date=1380350317]
tet, po czym wywnioskowałaś, że goldena?


hahaha. Przeczytalam: do zwyklego goldena a napisane jest ze do zwyklego GOLENIA. Matko z corka. Slepne 🙂
[/quote]
co Ty ;p jak bym miała Goldena  na pewno bym go nie goliła ,bo po co? ;p
[quote author=karola2500 link=topic=32.msg1886467#msg1886467 date=1380285599]
hey🙂
polecacie jakieś maszynki go golenia psów ?
(jeśli dubluję wątek proszę mnie odesłać do właściwego 🙂  :kwiatek:


Zależy dla jakiego psa- do czego, jaki zakres cenowy i wymagania. Ale mnie się dobrze pracuje na "Andis AGC2 Super Speed"

[/quote]

oglądałam  te maszynki i są za drogie ,nie potrzebuje takiej  ;D Ale wygladaja na niezawodne.
Możecie mi polecić psiego dermatologa we wrocławiu lub okolicach?
moge Ci przysłac worek kudłów Kudłatej to se poprzyklejacie i będzie git 😉

a jej sie tyle obcina/wyczesuje ze moglabym otworzyć fabryke materacy albo filcu

Karola - jak RaDag napisala zalezy do czego, jaki duzy pies, czy wlosy czy siersc, na jaka dlugosc chcesz ciac itp

znajoma ciela dosc dlugo zwyklym lidlowym zoofari, a np mojego psa w ogole ta maszynka nie brala, tylko ciagnelo za wlosy a nie cielo
ja uzywam Andis RACD - rozsadna cena w stosunku do jakosci
tylko ja mam malutkiego psa, za to z trudnym włosem

ja mam takiego brudasa, wszystko się do niej klei szczególnie błoto i słoma ze stajni ;p dlatego co jakiś czas muszę ją ogolić.



za duza fota!
karola2500-z maszynek polecam Moser 1245 MAX 24 .
dzięki ,zaraz sprawdzę co to za cudo
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 września 2013 20:41
Możecie mi polecić psiego dermatologa we wrocławiu lub okolicach?


Tylko, ale to TYLKO dr Popiel z klinik na ul. Grunwaldzkiej. Poza tym we Wrocławiu chyba nie ma innego dermatologa, nie wiem czy na Dolnym Śląsku jest inny - dermatolog, a nie wet, który myśli, że zna się na dermatologii.

Niestety jest jedno "ale".
Zadzwon pod numer 71 3205371 to numer telefonu do ambulatiorum na Uniwersytecie Przyrodniczym. Zapytaj tam kiedy dyżur ma dr Popiel. Zwykle ma we wtorki, czasem co tydzień, czasem co dwa tygodnie.
Wet przyjmuje na UP na ul. Grunwaldzkiej. Idąc na wizytę musisz uzbroić się w cierpliwość, bo to jest 2-6h czekania w kolejce. Najlepiej być tam ok 15, zająć miejsce i czekać, a jak zbliża się Twoja kolej to poprosić kogoś żeby przywiózł psa. Ja siedziałam raz 2h, raz 4h, raz 6h.
Wizyta trwa od 30-60minut, jest zbierany wywiad co pies je, gdzie śpi, w czym, kiedy kąpany, objawy, kiedy wystapiło itp taki psi dr House  😁
Nie kasuje dużo, nie wypisuje niepotrzebnych leków, nie robi niepotrzebnych badań.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 września 2013 20:47

Wizyta trwa od 30-60minut, jest zbierany wywiad co pies je, gdzie śpi, w czym, kiedy kąpany, objawy, kiedy wystapiło itp taki psi dr House   😁
Nie kasuje dużo, nie wypisuje niepotrzebnych leków, nie robi niepotrzebnych badań.


Czyli jednak nie dr House 😉

Zaczyna mi chodzić po głowie szkolenie- jest coś ciekawego w Sosnowcu albo Katowicach?
karola2500-z maszynek polecam Moser 1245 MAX 24 .

Tak, tego Mosera też mam- faktycznie jest to mocny sprzęt.
Jednak bardziej terkocze i jakby na mniejszych obrotach pracował, wiele psów woli Andisa właśnie przez te dźwięki.
No, ale swojego to łatwiej nauczyć, przyzwyczaić.

Co do ludzkich maszynek- mojego męża wiele nie umiało "zebrać", tak gęste i szczeciniaste włosy, wię miał swoje ostrza do moich psich maszynek 😉
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
29 września 2013 14:32
Guerra na treningu:
asds   Life goes on...
29 września 2013 14:55
Mnie po prostu powala brak powagi niektórych dorosłych ludzi.

Dzwoni do mnie siostra z informacją że kupili 10 tygodniową suczkę!!! Na Autogiełdzie!!!! Dobermana!

Jest taka sweet!


Matko, córko i kochanko....dajcie mi wytrzymałości nerwowej....
To identyczna sytuacja jak przyszedł do mnie pan i się chwali, że zakupił rasowego sznaucera. Zerkam na psa obok jego nogi i kręcę przecząco głową, bo nie było siły, a ten osobnik nim był chociażby w 10%. Pytam skąd zwierzak, a on na to, że od hodowcy. A ja: no to niezły kit panu wcisnęli.
Taaaaa....od miesiąca mam 'coś' w typie cocker spaniela, krewna od której go wzięliśmy już kilka razy dzwoniła, że ma chętnych na krycie i będzie 'byznes' na szczeniakach...Na szczęście w środę problem się ostatecznie rozwiąże - futrzak straci nabiał 😀
Takie sytuacje są często po zakupie na tzw. sielance, ale u nas ona już nie funkcjonuje.
Moje Killing Machinez 🤣



W roli głównej: Chanel Killing Machine 😎

Moon   #kulistyzajebisty
29 września 2013 16:30
Psica po sterylce miewa się świetnie, dziś po raz pierwszy puściłyśmy ją na plaży, było ostro  😉
















Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się