Konie wielkopolskie/trakeńskie

Czekam za filmem ze skoków, cieszę że Arusia się wam podoba🙂
Macie może jakies opinie o ogierze Wlkp Rumianek?
Rumianeczek- "kiepski" brat Rulona, tak samo piękny jak kiepski użytkowo. Widziałam na żywo.Nawet miałam okazję pojeździć i jego samego i jego potomstwo. Nawet na bdb matkach nie zostawił ciekawego potomstwa. Jakbym miała mieć ogiera do wzdychania w stój to byłby to właśnie Rumianek🙂
armara tak pełna siostra ,
Baria sprawdzała się w sporcie a moja jako matka stadna i ma na swoim koncie 7 sztuk.
Jest ktoś tutaj kto ma konia/konie po ogierze trk Heliopolis?
Czy i my możemy się wcisnąć z Maksem ( Promem ) ?



czilloutkaczacza - możecie, możecie.  🙂 Napiszesz coś o nim?
Maks ( a właściwie Prom ) po Magnacie od Plamy po Horyń http://www.bazakoni.pl/prom-magnat-plama
Kupiłam go na początku tego roku jako przewodnika dla ślepej arabki. Kochana "Kruszynka" (1,84 w kłębie ) miłością wielką i dziwną darzy rzepy, które ma dosłownie wszędzie ( co widać po grzywie i ogonie ). Ogólnie piekielnie wytrzymały, włazi wszędzie, nic mu nie straszne. Od dziecka marzyłam o wielkim, czarnym i jest  💃
czilloutkaczacza -  Ooo 184cm, nie wygląda. Pokażesz więcej zdjęć?  🙂
Jutro będę mieć padokowe z trójką arabów to będzie widać różnicę, bo tak to wygląda niepozornie  🙂
czilloutkaczacza fajny chłopak, czekam z ciekawością na zdjęcia.
Stajenny wielkopolak na którym obecnie jeżdżę :3
Lapis wlkp (po Arak wlkp i Laponia wlkp)
~http://www.bazakoni.pl/lapis-arak-laponia~
ur. 15 grudnia 1995 
z dziadków i pradziadków ma coś w sobie z anglików, ale strasznie zamulony konik z niego 😀

W sumie kiedyś gdzieś słyszałam, że Arak był dobrym skoczkiem, ale nigdy nie znalazłam jego żadnego zdjęcia. A szkoda 🙂
Wczoraj do stajni przywiozłam takiego cukiereczka  😍

Kiel TS ur. 30.06.2011 (Elfado-Apogej) hod. Tomasz Siedlanowski


ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
10 października 2013 09:40
Louisa,
kapitalnie malowana 🙂,
aż paznokcie obgryzałam z zazdrości, że taki kolorowiec się Tomaszowi uhodował 🙂
Powiększasz swoje stadko?
Napatrzyć się na nią nie mogę, taka śliczna. Wie do czego ma te malowane pytki, rusza się jeszcze lepiej jak wygląda.
Tak w sumie nieplanowanie nam ruda przybyła  😉
 
Louisa, naprawdę śliczna :kwiatek:
Dziękuję!

Jeszcze trochę młodej już u mnie






Porządną sesję zrobimy jak się dziecko ogarnie, na razie uczymy sie chodzić na uwiązie  😉
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
10 października 2013 20:59
Louisa,
widać, że Rokale w dużej ilości Ci się przyda 😉, jeziorzaki lubią się tak przyozdobić 🙁.
Śliczna jest, uwielbiam takie malowańce.
ms_konik a mają gdzieś Rokale w mega dużych wiadrach?  😉
Louisa ale cudeńko  😜
A jest opisana normalnie jako kasztan, czy przez tą plamkę jako srokacz?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
13 października 2013 11:18
Srokaczem być nie może ze względu na przodków jednomaścistych 😀
Fokusowa to po prostu ciekawie umaszczona kasztanka. Dziecko ogarnia się w ekspresowym tempie. Jak doleczymy nóżki i pogoda dopisze zrobimy porządną sesję.
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
13 października 2013 16:02
Louisa- faktycznie ciekawie umaszczona 😀 Ta łatka nadaje jej uroku 😉

Mój prawie 2,5 letni konisk zmienia się z dnia na dzień w zastraszającym tempie... 😉
Dwie jesienne foty:
ms_konik z czystego lenistwa nie chciało mi się w żadne bazy zaglądać  🤣
Fajne konisko - miłej pracy 😉
Louisa - Gratulacje.  😀 Jak będą zdjęcia to może i filmik?  😉

Chudzinka


Magnola
glanek piekne konie!
Louisa bardzo podoba mi się maśc!
Obiecany filmik z prezentacji i skoków loozem z Czempionatu koni rasy Wlkp z Sielinka

od 2,20min ocena Ary 🙂

I na hubertusie w zaprzęgu 🙂
Dziękuję wszystkim bardzo! Ja jestem w młodej zakochana  😍 akurat nie cierpię kasztanów, ale konia dla maści bym nie kupiła  😉 Może kiedyś jeszcze będę miała wymarzoną karą trakenkę  😍

A tym czasem w Związku dużo się dzieje, właśnie skończył się zakład dla ogierów, krótka relacja z mglistego starogardu jest już na fb związku, niedługo zostanie uzupełniona i pojawi się z oficjalnymi wynikami na stronie.
Oprócz tego ogier Negr, jako drugi już syn Ajbeka, został uznany w Niemczech!
Ogromnie cieszy, że wśród tak małej stawki koni jaką dysponuje związek jest jednak kilka sukcesów, mam tu również na myśli mpmk gdzie trakeny pokazały się bardzo dobrze.
Oprócz tego ogier Negr, jako drugi już syn Ajbeka, został uznany w Niemczech!


Mnie też to strasznie cieszy - bardzo mi się ten koń spodobał na MPMK, fajnie, że odnosi sukcesy. Cieszy mnie to tym bardziej, że to kolejny koń niosący krew Agara - a przyznam, że w potomkach tego konia jestem zakochana 🙂. Kolejnego konia po Agarze pewnie nie uda mi się mieć, ale mam nadzieję na potomka Ajbeka.

Swoją szosą, ktoś wie, jak Negr charakterowo?
Jeżeli jest taki jak większość Ajbeków to charakter ma bardzo dobry. Mój rudy 2,5 latek po Ajbeku, pomimo jajek i stania przy wiecznie grzejących się kobyłach jest przekochany
To się chyba aż od Agara ciągnie 😉. Nie znam koni po Agarze ze złym charakterem. Jeśli Ajbek przekazuje to dalej, to świetnie. Mógłby tylko mniej karych dawać 😉.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się