Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

był ktoś w Grabowie na rekonstrukcji?  🏇
[quote author=nina.kurowa link=topic=434.msg1853435#msg1853435 date=1376902043]
Szukam stajni z pensjonatem dla mojego konia,najlepiej jak najbliżej Łomży.Coś,ktoś wie?


W okolicach Łomży dwie stajnie posiadają pensjonat w ofercie Stadnina koni Forteca w Piątnicy, oraz Ośrodek Jeździecki Quźnia w Budach Czarnockich.
Jeśli potrzebujesz numer tel to na PW  
[/quote]

ORK w Kiesielny też bierze konie w pensjonat. Obecnych warunków nie znam, nie byłam tam ze 3 lata. Żadne opinie do mnie nie dotarły, ani dobre, ani złe.

Na pewno od razu odrzuciłabym Fortecę. Osoba prowadząca ośrodek nie ma najlepszej opinii w łomżyńskim światku jeździeckim (ani teraz ani za czasów KJ Karino). Mało kto ma odwagę powiedzieć to głośno, sama miałam przez to nieprzyjemności parę lat temu. Wystarczy spojrzeć jak wyglądają konie, na sposób jazdy, itp...

Quźnia ma swoje wady, ale infrastrukturalnie to chyba najlepszy pensjonat w okoliach Łomży. Dobra lokalizacja, ekstra tereny.

Ogólnie w tej okolicy nie ma zbyt dużego wyboru i nie ma ośrodka do którego wstawiłabym swojego konia bez żadnego "ale".
Kisielnica nie bierze koni w pensjonat
w quzni z tego co się orientuję nie ma już boksów wolnych
ja znam jedną stajnię fajną, ale szczegóły na priv
Kisielnica nie bierze koni w pensjonat


Już nie? Cóż, jeszcze w zeszłym roku brali. Może coś się pozmieniało.

Plamkakochanie, a Ty wciąż w Fortecy, czy uciekłaś?
był ktoś w Grabowie na rekonstrukcji?  🏇


Ja byłem
hmmm jako uczestnik czy obserwator? Jak się podobało? Moim skromnym zdaniem było niesamowicie 😀
Byłem tylko jako obserwator, szabla i te klimaty nie są dla mnie.
Poziom lepszy niż w zeszłym roku, podobne osoby wygrały. Zwycięzcy należało się I miejsce, bardzo dobry przejazd, chłopak dobrze jeździ stylowo jako jeździec, jako ułan nie wiem wiec się nie wypowiadam.
Byłem tylko na zawodach, na rekonstrukcji nie zostawałem, nie podobała mi się organizacja, a po za tym było ok
🏇 zdecydowanie się należało🙂 wiatr trochę przeszkadzał, trzeba było pilnować kółeczek gdyż spadały za nim zdążyło się dojechać. Ja też rekonstrukcji się nie przyjrzałam bo byłam sanitariuszką i widziałam nie wiele🙁 ale jest filmik gdybyś był zainteresowany to podam link do zdjęć i filmiku🙂 
A.   master of sarcasm :]
05 września 2013 14:51
Gdzie ja w okolicy Siemiatycz kupie nasiona traw??  :kwiatek:

nina.kurowa
jest jeszcze jedna stajnia, prywatna, szczegoly na priv
Gdzie ja w okolicy Siemiatycz kupie nasiona traw??  :kwiatek:
Zapewne w w jakimś sklepie rolniczym. Jak nie znajdziesz to wbijaj do Bielska, pokieruję.
nagana
już od lipca mnie tam nie ma i nie będzie  😅
Czesc podlascy koniarze!
Wybieram się na 3 miesiące do Suwałk, w związku z tym jakby ktoś mógłby mi podac jakieś stajnie, gdzie mogłabym poznac innych koniarzy. Rozważam również opcję zabrania ze soba konia, jakiś niedrogi pensjonat godny polecenia? z góry dziekuje za podpowiedzi :-)
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
25 września 2013 16:44
Witam,
Potrzebuje pilnie numerów telefonu do weterynarzy najlepiej z Białegostoku dojeżdzających do pacjentów w odległości 60km od Białegostoku.  :kwiatek:
Z tej listy Anna Kaczyńska na przykład
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,101.0.html
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
01 października 2013 15:14
Ania na wyjezdzie. W takich sytuacjach polecam age michcik.
margaritka, nie wiesz kiedy wraca?
Jest tez taka nowa wetka Natalia, ale nie mam kontaktu
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
02 października 2013 20:23
zamierzam we środę po raz pierwszy zabrać mojego P. na konie. Gdzie warto, żeby nie zraził się po pierwszej lonży?
Pieńki odpadają, bo ich we środę nie ma, ktoś nie polecał stajni na wylocie na Lublin. Tak do 30km od Bstoku, czy ktoś mi poleci?
Kaktus nie zna tych okolic, a revolta też niewiele mówi.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
21 października 2013 12:27
Na lublin raczej nic ma, bardziej na wysokie-mazowieckie
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
21 października 2013 13:18
zamierzam we środę po raz pierwszy zabrać mojego P. na konie. Gdzie warto, żeby nie zraził się po pierwszej lonży?
Pieńki odpadają, bo ich we środę nie ma, ktoś nie polecał stajni na wylocie na Lublin. Tak do 30km od Bstoku, czy ktoś mi poleci?
Kaktus nie zna tych okolic, a revolta też niewiele mówi.


A ,,Bukowisko" w Supraślu?
Prenium Club Mińce?
margaritka jest.
[Dementek,Haffek sprawdzone i z czystym sercem polecicie? :-) zadzwonie do obu jutro
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
21 października 2013 22:25
Kaktus- Gdy uczyłam się w technikum to tam jeździłam. Ponoć sporo tam się zmieniło (zwłaszcza wśród koni), ale polecam jazdy z p. Ewą (szczerze ją polecam). Dużo klientów chwaliło sobie p. Lenę (Helenę), zwłaszcza początkujący, ale jej styl prowadzenia jazd (samodzielnych) średnio mi odpowiadał.
na wylocie na Lublin. Tak do 30km od Bstoku, czy ktoś mi poleci?
Bielsk Podlaski, ale to nieco więcej niż 30km. Jakieś 45 😉
Wawrek moge rozwazyc, jezeli przy okazji jest co pozwiedzac 😉 katalog wyswietla tylko Studziwody, czy to to?

Czy 55zl za jazde to normalne ceny na podlasiu?  😲
Nie, ceny są różne 35-50 zł
Dzieki, przestraszyly mnie te warszawskie ceny.

co powiecie o Horse Heaven? nic innego z katalogu nie ma swoich stron podanych :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się