Stajnie w Warszawie i okolicach

Jest tu ktoś na forum ze Starej Miłosnej? Znajoma się tam przeniosła i szukam jakiegoś info dla niej odnośnie trenerów itp.
Ale Szwadron? Jak tak to Krystyna Dębska jest świetna 🙂 Może też popytać na miejscu 🙂
o co do Krysi popieram w 100 %  😉
Ja też popieram !  😀
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
29 września 2013 21:39
W Szwadronie jest też Magda Sosnowska (Zalewska).
Również zgadzam się z przedmówczyniami i polecam Krysię!
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
30 września 2013 17:28
Petit. no niestety tutaj będzie problem - jedyną bliską stajnią jest Garo no ale jak Quanta napisała to brak miejsc ( i chyba na ogół tam tak jest  🙂 ) . Bobrowy staw i Bajardo - ale to znowu bliżej trasy Gdańskiej. Jeżeli jedziesz np. S8 a później autostradą to możesz rozważyć KJ Sobiescy w Żyrardowie - no ale tutaj znowu też jest odległość ( i proszę nie krzyczeć od razu, że stajnia jest do 19  😉 - bo spokojnie można i później przyjechać oprócz tak naprawdę dwóch dni niedzieli i poniedziałku )

A ja w dniu wczorajszym pojechałam w gości do stajni Equicare już do nowej lokalizacji. Jestem pod wielkim wrażeniem bo stajnia naprawdę z dużym potencjałem. Jasna, wysoki sufit, boksów jest sporo - do wyboru do koloru ( małe, średnie, standardowe i porodowe ) Ujeżdżalnia jest w trakcie przygotowania ( będzie tam zwykły piasek ) , jest już oświetlenia. Naprawdę b. duża ilość trawiastych padoków - w przyszłym planowane są pastwiska ( teraz są porośnięte brzózkami samosiejkami ) . Aktualnie trwa adaptacja poddasza na socjal ( toaleta z prysznicem ) , siodlarnia i miejsce do przycupnięcia w zimę z kozą  🙂 myślę, że na dniach to zrobią.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
01 października 2013 11:20
Petit., Łomianki -> np Lider i Liderówka, to i to co wymienione to wszystko co jest w okolicy Bemowa z opisanymi przez Ciebie warunkami 😉 o dziwo... w każdym razie jest luka na rynku i pora ją wypełnić 😉
aleqsandra, a wy gdzie teraz stoicie ?
aleqsandra, Lider ma myjkę z ciepłą wodą? Mimo wszystko nie wydaje mi się, żeby to były warunki których szuka Petit 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 października 2013 18:24
Koło Babic (tam gdzie był sklep jeździecki) buduje się stajnia, ma być full wypas z halą, ale zobaczymy co z tego wyrośnie 😉
rybka   Różowe okulary..
01 października 2013 18:28
Koniczka i jaka bedzie cena,bo  ma tylko zlotych klamek brakowac 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 października 2013 18:43
Słyszałam, że są plany na 2tys, ale to wiesz na zasadzie ten powiedział tamtemu, że tamten powiedział 😉 Ale jeżeli faktycznie będzie wszystko to patrząc na to, że to tuż przy granicy Warszawy, przy zjeździe z S8, z bardzo dobrym dojazdem komunikacją miejską, to wydaje mi się, że taka cena jest jak najbardziej możliwa. Cóż, pożyjemy zobaczymy 😉
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
01 października 2013 19:43
Koło Babic (tam gdzie był sklep jeździecki) buduje się stajnia, ma być full wypas z halą, ale zobaczymy co z tego wyrośnie 😉


a czyli jednak ruszyli z budową  😉 dobrze wiedzieć. Ja nawet widziałam plany tej stajni  🙂 ciekawe czy coś w nich zmienili.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 października 2013 19:58
Budowa ruszyła, widziałam na własne ślipka 😉
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
01 października 2013 20:18
Budowa ruszyła, widziałam na własne ślipka 😉


Codziennie przejeżdżam koło tego miejsca i budowa owszem ruszyła ale od co najmniej pól roku nic tam nie drgnęło. Nie liczyłabym żeby do wiosny było inaczej. Już pomijając, właściciel może i zapal do koni ma ale wiedzy i doświadczenia mu trochę brakuje.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
01 października 2013 20:24
wszyscy bemowscy koniarze 😉 słyszeli ploty, że ma się tam coś budować... za to nie chce się wierzyć, że ruszyło 🙂
a co do ploty o właścicielu to stety/niestety taka chodzi właśnie
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 października 2013 20:30
Jakiś zarys stajni już tam widać, ale aż tak dokładnie nie śledzę, mimo że mam tam z domu może 2km 😉
Pamiętam jak tamtędy jeździłam codziennie i wypatrywałam czy coś tam budują (bo już wtedy o planach słyszałam) 🙂 Lokalizacja genialna, miałabym tam z 10 minut z domu. Szkoda tylko, że raczej nigdy nie będzie mnie stać na pensjonat za 2 tysie 😀
rybka   Różowe okulary..
01 października 2013 21:03
Koniczka, Dzionka znaczy mieszkamy w "kupie", bo ja też mam 5 minut do tego miejsca z domu. Też często przyglądam się temu miejscu i muszę potwierdzić od pół roku nic się nie dzieje. Kiedyś z właścicielem też rozmawiałam, no i fakt, że ma swoje teorie... Nawet mu radziłam, że skoro nie ma możliwości od niego w teren wyjechać, to może chociaż wkoło terenu zaplanuje tor do galopu... no ale chyba pomysł mu się nie spodobał. No ale zobaczymy 🙂 2000 tys. dla mnie to też za wiele chociaż miejsce faktycznie genialne !
kujka   new better life mode: on
01 października 2013 21:16
2000 tys to faktycznie dużo rybka 🤣
wszyscy coś wiedzą, ale nikt nic nie powie 😉
napiszcie gdzie to dokładniej i co ma docelowo powstać 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 października 2013 22:27
Ja napisałam tyle co wiem 😉 Dokładniej to Blizne Jasińskiego, przy Warszawskiej, tuż za zjazdem z S8.
rybka, no to może sąsiadkami jesteśmy 😉

Mogliby tam coś "średniego" postawić, w okolicach 1000zł a nie - albo stajnia bez hali albo za 2 tys od razu, ech!
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
01 października 2013 22:39
.a co do ploty o właścicielu to stety/niestety taka chodzi właśnie



Zajeżdżałam mu 2 konie i uczyłam jego i jego córkę jeździć więc potwierdzam, to nie ploty.
rybka   Różowe okulary..
02 października 2013 06:31
Kujka ale walnelam hahahaa 🙂 brawo za refleks 😅 mialo byc 2000zl -dla sprostowania😉










Ps. Brak pl klaw.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
02 października 2013 07:42
Wtrącę się na chwilę z małym  🚫 mam nadzieję, że nikt nie będzie bił 🙂

Chciałabym bardzo gorąco podziękować użytkownikowi Misiek69, który w niedzielę zupełnie bezinteresownie bardzo mi pomógł przy przeprowadzce konia. Jak już wszyscy wiedzą, Equicare przeniosło się z Borzęcina, w związku z czym byłam zmuszona do zmiany stajni. Tylko dzięki Misiek69 wszystko się udało i bezpiecznie dotarliśmy do nowego, wspaniałego domu. Naprawdę bardzo dziękuję za pomoc i cudowne, bezstresowe podejście. Gdyby było więcej takich ludzi, to naprawdę świat byłby piękny  :kwiatek:

Tak dojechaliśmy do nowego domu, cała rodzina w komplecie:


A tak się w nim czujemy 🙂


Stoimy teraz u Mehari 🙂
Fajnie, że są jeszcze ludzie, którzy bezinteresownie pomagają Misiek69 lubię to  😀
LatentPony powodzenia w nowej stajni  😀
Ej tam, nie gadajcie tak, bo się płonię jak 16letnia dziewica.  😡
Latent Pony Nie mów, że bezinteresownie, bo zapłaciłaś za paliwo a poza tym wypełniłaś swoją część umowy i oprowadziłaś nas po stajniach  😉.
Na poważnie, to nie ma za co, cieszę się, że mogliśmy pomóc.

EDIT: Widzę, że Lolek już się zaaklimatyzował.
A szkoda, że w Waszej stajni ma się również regulaminy za nic...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się