Końska rewia mody cz. VII (2013)

emptyline   Big Milk Straciatella
01 października 2013 11:38
Thymos, nie. Są małe. Chyba, że masz mikre siodełko. No i ten dziub pod ujeżdżeniówką będzie wyglądał głupio.
wątek zamknięty
miałam kiedyś strip ina i powiem szczerze, wyglądało nawet całkiem dobrze, ale ten czaprak był chyba dłuższy nić zwykłe skokówki...
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 października 2013 13:06
Thymos zalezy co Ci pasuje 😉 Ja mam same (no prawie same) pady i czapraki ujezdzeniowe a siodlo wszechstronne. Mi pasuje taki "uklad", ale wiem, ze nie wszyscy sa zwolennikami takiego rozwiazania  😉
wątek zamknięty
Dorwę gdzieś jeszcze jakiegoś cottona,koniecznie rozmiar pony w żywych kolorach typu apricot,mint,limegreen? Ew. są caballe kolorystycznie odpowiadające piżdżącym eskadronom?

edit: empty dzięki,zmieniłam już 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 października 2013 13:33
iskierkowa, łezki są tylko w jednym rozmiarze.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 października 2013 16:05
ooooo Mamo jedna z najpiekniejszych kolekcji! derka i kantar musi być moja 😜
wątek zamknięty
Przepadłam 😵 Róż i ten fioletowy - boskie 😜 😜
wątek zamknięty
Taaak, najpiękniejsze połączenie!  😍 😍 😍 Róż i fiolet! Szkoda, że chwilowo brak kasy w portfelu...
wątek zamknięty
Szkoda, że na razie ta kolekcja jest tylko w Mustangu🙁 chyba że coś przegapiłam..

edit: literówka;/
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 października 2013 16:29
tej kolekcji w ogole nie ma jeszcze w sklepach. w mustangu to ona jest wirtualnie tylko 😉
wątek zamknięty
serio?! ale numer  😵 A coś mi się właśnie wydawało nie halo, bo dlaczego nikt na re-volcie jej jeszcze nie ma  🤣
wątek zamknięty
Czy ktoś wie gdzie znajdę jeszcze Eskadrona cotton green wiosna-lato 2013 VS? :kwiatek: Bo Equishop mnie załatwił, a teraz już nigdzie nie mogę znaleźć. A jak już są gdzieś to DL. Chodzi mi o sklep internetowy.
wątek zamknięty
Nie ma jeszcze nigdzie nowej. Jak zamawiałam kilka rzeczy z mustanga to mi powiedzieli, że prawdopodobnie z końcem września Eskadron  zacznie dopiero rozsyłać rzeczy do sklepów. Najwyraźniej jak na razie nic nie ruszyło.


Ja jestem zakochana w czerni z różem.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 października 2013 17:36
iskierkowa, w koniku znajdziesz poniaka lemongreen i łezki: red, magenta i apricot.

Wróciłam właśnie ze stacjonarnego Inter-Api. Jest kilka fajnych rzeczy na półkach, kantary z Chochochip-Pink, derka w romby 145, też z tej kolekcji, kilka polarów i kantarów (tylko kantarki małe) z kolekcji Beluga-Flax i Nightblue-Moon. Był też dralon mint.
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
01 października 2013 18:39
Róż prześliczny! Jestem ciekawa tylko jak będzie z jego barwnikiem...
wątek zamknięty
Konik ma też nową kolekcje 🙂
Moje derka padokowa z nowej kolekcji będzie do odebrania w Mustangu juz 5 października 😉
wątek zamknięty
dziękuję emptyline  :kwiatek: o,biedny mój portfel 🙂
Teraz pytanie,czy łezka ułoży się na beczce ok.120 cm czy będzie jak derka?
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 października 2013 19:22
w gnl sa zimowki ale reszta kolekcji dopiero przyjdzie. jak ktos chce sobie cos zaklepac za wczasu to mozna pisac lub dzwonic do sklepow. wyjdzie na to samo co zamawianie w mustangu 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 października 2013 19:29
Fantazja, piękne te rzeczy! Już nie mogę się doczekać, kiedy ta kolekcja będzie wreszcie u nas 🙂
wątek zamknięty
O rany, strasznie mi się podoba ta nowa kolekcja! Zaskoczył mnie ten eskadron, już więc za wiele po nim nie spodziewałam a tu bach - jestem zachwycona 😀
wątek zamknięty
Czarny jest boski  😍
wątek zamknięty
Przepadłam! Podoba mi się wszystko, dawno Eskadron nie miał tak pięknej kolekcji jak ta zimowa  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 października 2013 11:52
Szkoda tylko, że minie tyle czasu, zanim ta kolekcja będzie dostępna w sklepach... już nie mogę się jej doczekać 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Różowy czaprak-przepadłam 🏇
wątek zamknięty
Boże, świat się kończy. Mi ten róż też najbardziej sie podoba  😵
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 października 2013 14:46
Jak Eskadrony mi się raczej nie podobały, tak ten fioletowy...  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Facella zupełnie się zgadzam  💘
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 października 2013 15:13
Fantazja z połową mnie uprzedziła więc dodaje te co nie było














wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.