Końska rewia mody cz. VII (2013)

Szkoda tylko, że minie tyle czasu, zanim ta kolekcja będzie dostępna w sklepach... już nie mogę się jej doczekać 🙂


jaka szkoda? Może człowiek zdąży zmądrzeć i nie kupi kolejnych szmat !! 😀😀
wątek zamknięty
Albo zaczeka na wyprzedaż w equishopie 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 października 2013 16:14
Tylko przy tylu deklaracjach nie wiem czy wszystko dotrwa do wyprzedaży 😂
wątek zamknięty
Wtedy kupka szmatek mi nie wzrośnie 💃 Masakra z tą kolekcją 😉
wątek zamknięty
xxagaxx, gorzej jak już człowiek pozamawiał. 😉
wątek zamknięty
Fioletowy brillant to mój must have  😍 Podejrzewam, że dojdzie do tego kantar, bo jest boski i może coś jeszcze, bo fiolet to zdecydowanie mój kolor  😁
wątek zamknięty
To nie fair, że rozmiarówka kaloszków Nici w gwiazdki kończy się na XL. Jestem zawiedziona. 🙁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
02 października 2013 22:01
Klami, my się na szczęście załapiemy, czasem fajnie mieć kucyka. Będzie prezent na mikołajki. A jakby im przedłużyć rzep się nie wcisną? Jakie twój chłopak ma wielkie kopyta! Myślałam, że w XL-kę wchodzicie,
wątek zamknięty
emptyline, zazdroszczę.
Wiesz, jak się postaram to założę mu te xl, ale będzie wyglądał conajmniej zabawnie z takim gwiazdkowym paskiem przyklejonym do koronki. Duże ma chłopak kopyta (tak na styk euro 4 tudzież "nasze" 6 podkówki), nóżke tez ma dużą. Cały jest zresztą duży, poza wzrostem, ale w jego wzrost nikt mi nie wierzy póki nie stanie obok niego. 😉
wątek zamknięty
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
03 października 2013 00:23
Hmm..
mam małą zagwozdkę.. z jakiej kolekcji jest ta derka ?

wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
03 października 2013 07:07
Róż i petrol... wcale nie zbierałam na auto... chyba pogodziłam się z myślą, że kolejny rok nie będę go mieć... 😵

Tymczasem zanudzam jak zwykle Esem:

[img]https://lh3.googleusercontent.com/bdylewEROBUb9GqTew4GXIVlg1V2XiYQwojdGb1p-AE=w604-h340-no[/img]



uwielbiam go  💘
na zawody jest idealny, nie za bardzo lansiarski,
nie rzuca się w oczy kontrastową kolorystyką a jest schludny i elegancki 🙂
wątek zamknięty
maison idealny jest, bardzo pasuje 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 października 2013 07:59
asiowe, wydaje mi się że to zeszłoroczna Platinum 🙂

keirashara, mam ten sam dylemat po zobaczeniu brillanta na fotkach niekatalogowych... choć brillantów nie lubię przez ich słabą jakość.

maison, fajny! 🙂
wątek zamknięty
asiowe, nie żartuj, jak wół na derce napisane: platinum edition 🙂
wątek zamknięty
właśnie dostałam maila z Mustanga, że moje zamówienie z nowej kolekcji zostanie dzisiaj wysłane, więc przynajmniej w Mustangu nowa kolekcja już jest  😅
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 października 2013 10:34
O, może w pozostałych sklepach też już pójdzie szybko 🙂

Wiecie może czy gdzieś znajdę katalog nowej kolekcji w pdf?
wątek zamknięty
Macie może sprawdzone pasujące owijki do caballowego ecru/czekolady? Właśnie do mnie leci ecru z czekoladową lamówką  💘
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
03 października 2013 12:12
corralline ja mam jakieś w stajni polarowo-elastyczne, które są idealnie dopasowane do czekoladowej lamówki - chyba daslo; a i jeszcze całkiem dobrze pasują owijki z serii ES sportive ze starej kolekcji
wątek zamknięty
W Mustangu na pewno już jest nowy Eskadron, Pani do mnie dzwoniła wczoraj, że zamówiony "piękny czapraczek" (jak to ujęła) jest do odebrania 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 października 2013 13:11
no to dziewczyny licze na szybkie real fotki nowej kolekcji jak już poodbieracie 😜
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 października 2013 14:26
asiowe, na derce masz napisane - platinum edition.
wątek zamknięty
bjooork dzięki 🙂 tylko wolałabym całe polarowe... a jakieś pomysły na ecru?
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 października 2013 14:51
Zamawiam w przyszłym tygodniu Caballa, szkoda tylko, że nie dla siebie  😵 Ma być prezent składkowy dla koleżanki na osiemnastkę, z haftem (jej imię + imię jej konia), jeszcze nie wiem jakie kolory - muszę wybadać, jakie lubi i czy będą pasowały na skarogniadego/ciemnogniadego... Co polecicie z Caballi na takiego konia? Karmel, morela, wiśniowy, jasna oliwka? Niestety zdjęć konia nie mam i raczej nie będę miała...
PS: Jasne, łatwo brudzące kolory (gołębi np.) raczej odpadają.
wątek zamknięty
Lalalaaaa  😀 co do Caballa i prezentów ...
dla dziewczynki na 15 urodziny 😍
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
03 października 2013 15:38
Gazellasta, Livia cieszę się, że podzielacie moje zdanie 😀

edyta jest śliczny ale nie moje kolory 🙂 Mam nadzieję, że się spodoba, trzymam kciuki 😉

ja byłam dziś w austriackim sklepie jeździeckim, same stubbeny, sprengery i inne ale czapraki i kantary obłędne...
szkoda tyko, że ceny czapraków zaczynają się od 100 euro  😵
wątek zamknięty
Maison stare, dobre, nieśmiertelne ESy. Pięknie  😍
wątek zamknięty
Facella, ja lubię ciemne konie w fioletach. Z tym, że fiolety to raczej też takie ciemniejsze trochę. Na pewno fajnie też by było w czymś malinowym, lub klasyka, czyli granat... Albo jaśniejszy niebieski jakiś (a tak konkretniej to smerf)
wątek zamknięty
A ja się trochę zawiodłam na nowej kolekcji Eskadrona.
Bo ten kantar co mi się podoba jest tylko w jednej regulacji, a mi tak bardzo zależy na podwójnej 🙁
wątek zamknięty
czapraki jakich firm wypadają stosunkowo duże?? wzdłuż i wszerz
chodzi mi o full DR  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 października 2013 19:17
nenufarek, ESy full (nie Mki) i cottony Eskadrona 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.