Końska rewia mody cz. VII (2013)

Facella   Dawna re-volto wróć!
03 października 2013 19:49
Gwiazda, smerf to jest super pomysł! Jeszcze tylko wybadam, jakie kolory lubi. Bo koszt padu z haftem już znam  😀iabeł:
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
03 października 2013 19:59
O, może w pozostałych sklepach też już pójdzie szybko 🙂

Wiecie może czy gdzieś znajdę katalog nowej kolekcji w pdf?


ja mam w domu oryginał moge Ci zeskanowac wszystko 🙂

co do sklepów to dzisiaj byłam w pasi-koniku i powiedziano mi że na str www nie beda mieli kolekcji jak na razie więc jeśli ktos coś z nowej kolekcji trzeba dzwonic spr cene i zamówią bo inaczej to raczej od tak w sklepie nie będzie (dopiero z tego co zrozumiałam od nastepnej kolekcji będzie wszystko wstawiane na www i bedzie jak mi to powiedizano "jako taki cennik"

A ja się trochę zawiodłam na nowej kolekcji Eskadrona.
Bo ten kantar co mi się podoba jest tylko w jednej regulacji, a mi tak bardzo zależy na podwójnej 🙁


tylko te po 104zł mają regulacje z obu str te tańsze tylko z jednej 🙂


Ja to mam masakre bo mając katalog pod ręką cały czas przeglądam, ale ma to swoje plusy bo jak porównuje sobie ceny to jak na razie mustang ma nową kolekcje najtaniej na koniku są droższe niektóre rzeczy (bez zniżek - które ktoś w jakimś sklepie może mieć) i np nie kupie na pewno nici biq square bo sory ale czaprak w cenie derki to troche przesada 😉
wątek zamknięty
Wydaje mi się, że już conieco doszło do Mustanga, Konika i Arcusa.
wątek zamknięty
A ja się trochę zawiodłam na nowej kolekcji Eskadrona.
Bo ten kantar co mi się podoba jest tylko w jednej regulacji, a mi tak bardzo zależy na podwójnej 🙁


tylko te po 104zł mają regulacje z obu str te tańsze tylko z jednej 🙂

Chodziło mi o podwójną w sensie że przy nachrapniku i potylicy, a zrobili z jedną przy potylicy tylko
wątek zamknięty
edytka - absolutnie prze prze przepiękny!!

wątek zamknięty
Byłam w Mustangu i odebrałam mojego cottona 😀 Ogólnie w sklepie nie widziałam tej błękitno-niebieskiej części kolekcji (tylko kantary), za to z różowo-czarnej jest sporo rzeczy. Czapraki są ładne, róż nie jest majtkowy, tylko taki delikatny, chłodny, a szary wygląda znacznie lepiej na żywo niż na zdjęciach - śliczny jest! Temu filetowemu się nie przyglądałam, a czarny, wiadomo, klasa. Leży sobie już w moim pokoju i cieszy oczy. Kantary prezentują się bardzo dobrze, zestawiania kolorów są wyjątkowo trafione. Niestety zapomniałam zrobić zdjęć, bo zagadałam się z panią (zagadałam panią  😉), ale będę tam jeszcze raz w tym tygodniu, więc mogę nadrobić jakby komuś bardzo zależało.
wątek zamknięty
Powiedzcie, że ta czarno-różowa część kolekcji nie będzie sie zlawała z moim skarym koniem ?? Cudowne jest to połączenie, ale boje się go trochę na ciemnym koniu.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 października 2013 22:19
Powiedzcie, że ta czarno-różowa część kolekcji nie będzie sie zlawała z moim skarym koniem ?? Cudowne jest to połączenie, ale boje się go trochę na ciemnym koniu.

a teraz ją sobie wyobraź na Zairze 😜 i to są te nieliczne chwile kiedy nie żałuje że mam białego konia 😅
wątek zamknięty
Klami, ja myślę, że właśnie będzie bosko, niestety 🙂
wątek zamknięty
Zairka, pięknie na siwku. To na pewno !!!
Dzionka, myślisz ?? Strasznie mi się to połączenie podoba, ale kurcze mam wątpliwości.

Serio nie będzie się zlewać z tym panem:




wątek zamknięty
Klami, właśnie to, że się będzie zlewać, sprawi że będzie jeszcze piękniej - bo tylko lamówka będzie cudnie kontrastować. Ja bardzo lubię takie połączenia - cinnamon na gniadym, nugat na kasztanie - tak z klasą i smakiem wychodzi 🙂
wątek zamknięty
Hmmm.... brzmi przekonywująco. A co z owijkami ? Do tego czapraka z pionowym pasem. Czarne odpadają na pewno. Szare jakos nie bardzo mi pasują, a różowe eeee..... nie.
wątek zamknięty
Pokaż który czaprak!
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Białe owije 😍
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
03 października 2013 22:56
Fin niedobra kobieto teraz i ja zawitam do Mustanga  🤬

Klami ja bym brała 😉
wątek zamknięty
Klami jest okropnie i brzydko,  strasznie się zlewa. .  😀iabeł:  A tak na serio to żartuje.  🙂  Mam ten sam problem. . Niby kara kucynka, a wiem  że będzie szał ciał. Tak samo jak na Kajtku. .  🏇
wątek zamknięty
Mam ten sam problem. . Niby kara kucynka, a wiem  że będzie szał ciał

Mogę Ci dać przymierzyć czarnego cottona na kucynkę 😉
wątek zamknięty
Fin Chętnie go przymierze na Grubą.  :kwiatek:
wątek zamknięty
maison, Cierp1enie
dziękuję :kwiatek:

zestawienie kolorystyczne jest takie, ponieważ wiem, że właśnie o takim marzy solenizantka 😉
a mnie się też baaardzo podoba
wątek zamknięty
Facella mam pad smerfowy(cały niebieski, bez żadnych dodatków).  Kolor jest genialny, na zdjęciach tego nie widać, ale  na żywo  😍  Też mam ciemnogniadego i kolor myślę, że będzie pasował.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 października 2013 08:05
Klami, będzie super! (Niestety dla ciebie 🙂😉. Sama już się szykuję na ciemne kolory, fiolet na pewno będzie mój 🙂
wątek zamknięty
Klami dawaj mi swojego rumaka i to natychmiast, bo oszaleje  😜 dawaj choć poklepać po szyjce  😍
ja bym na Twoim miejscu brała tego czarnego big square. Mi chodzi po głowie własnie tez czarny, ale cotton (wersja oszczędnościowa😉 myślę, że na siwym będzie ok.
wątek zamknięty
Dziewczyny, jak rozmiarowo wypada Big Square? Jak cotton? 🙂 Chcę zamówić, a siodło jest spore i tylko cottony wyglądają dobrze.
wątek zamknięty
Klami, bedzie super! A owije? Po co? Na tym przerobionym zdjęciu powyżej fajnie wyglada z ochraniaczami. Ten czaprak jest tak śliczny ze nie trzeba robić efektu wow owijkami do niego :-)))
wątek zamknięty
Klami, zdecydowanie będzie ekstra! i zgadzam się z m0niSka, nie potrzeba owijek, wystarczą ochraniacze 🙂
a mi się znowu zachciało różowego cottona... albo niebieskiego... ale chyba poczekam na wyprzedaże 😉 kolekcja jest tym razem naprawdę fajna.
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny. 😉 Ten czarny już klepnięty, bez owijek. 😉
Zastanawiam się jeszcze nad tym samym modelem w fiolecie, ale z fioletowymi owijami.
Chodzi za mna jeszcze cotton ice.

kociarnia, haha. Nie oddam smoka mojego. Acz regularnie mam ochotę, bo współpraca z nim to wieczny rollercoaster i to taki "konkretny".
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 października 2013 12:56
Facella mam pad smerfowy(cały niebieski, bez żadnych dodatków).  Kolor jest genialny, na zdjęciach tego nie widać, ale  na żywo  😍  Też mam ciemnogniadego i kolor myślę, że będzie pasował.

Niestety smerf odpadł, koleżanka nie cierpi niebieskiego  😤 Chyba będzie wiśnia (zastanawiam się też nad maliną) i aż mnie kusi walnąć smerfową lamówkę, tylko nie wiem, czy to dobre połączenie. Zwłaszcza smerfowy haft na wiśni byłby chyba zbyt oczodajny... Haft musi być koniecznie w kolorze lamówki, zastanawiam się nad czarnym lub szarym, ewentualnie słomkowy - ma się odcinać od padu, ale nie świecić po oczach.
wątek zamknięty
A propos zlewających się kolorów - nie wiem czy już wrzucałam? Dzionek w ANKY cinnamon i owijkach z lidla 😁 Podoba mi się.

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.