produkty ANKY

Livia   ...z innego świata
30 września 2013 09:23
Burza, dziękuję, brakowało mi trochę stonowanych kolorów u siebie, a ostatnio mi się bardzo zaczynają podobać 🙂
Magda M, piękny! Bardzo mi się ten odcień podoba po zdjęciach na żywo 🙂

emi, hm, jeśli ten pad wpada w pomarańcz to to Coral, jeśli w truskawki z jogurtem to Bright red 🙂 Na ile dobrze zdjęcie oddaje kolor?


przepraszam, że dopiero teraz ale musiałam poczekać na właściwe zdjęcie  😎  wychodzi na to, że jestem kompletną ignorantką jeśli chodzi o kolory  🙇 dlatego jeśli mogę was jeszcze pomęczyć (chce go sprzedać dlatego tak drążę kwestie nazwy koloru) to zrobiłam zdjęcie przy okiennym świetle z różnymi odnośnikami  😎


Pomidor tzw. malinowy, a keczup firmy tortex  😂
Jak dla mnie Bright Red
Livia   ...z innego świata
02 października 2013 16:12
Haha, a mnie to teraz niczego nie przypomina, aczkolwiek odnośniki świetne 😁 Mogłabyś zrobić zdjęcie na dworze? Jak na razie stawiałabym na Corala.
kujka   new better life mode: on
02 października 2013 17:55
emi, a to nie moze byc splowialy oxblood czy jakos tak?

jako posiadaczka bright reda jestem w stanie na 100% Ci powiedziec, ze to nie to.
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
02 października 2013 17:58
Szkoda,że Anky nie mają na metkach gdzieś od spodu nazw wydrukowanych-wiele by to ułatwiło :P
Livia   ...z innego świata
03 października 2013 07:56
Ja myślę, że to okienne światło jednak przekłamuje dość, dlatego poprosiłam o zdjęcie na dworze.

sakura, haha, to by rozwiązało nasze wszystkie rozkminy 🙂
Ja myślę, że to okienne światło jednak przekłamuje dość, dlatego poprosiłam o zdjęcie na dworze.

sakura, haha, to by rozwiązało nasze wszystkie rozkminy 🙂


O rany, nie wiedziałam że to taki ciężki orzech do zgryzienia. Ze też te Anky mają tyle odcieni czerwieni 🤬

niestety przekłamywać  mogą: balans kolorów aparatu i kalibracja monitora (a z tym ostatnim wiąże się to że każdy może inaczej odbierać/widzieć dany kolor dlatego dałam w miarę uniwersalne "odnośniki"  😁

mogę spróbować jeszcze zrobić to samo zdjęcie na dworze tylko to dopiero w weekend, bo w tyg jak wracam do doma to już ciemno za oknami  😎
Sorry, ale ogłoszenia zamieszczaj gdzie indziej.
KasiaB, uciekaj z tym do ogłoszeń, zaraz moderator cię zje i edytuj posta lepiej
nie można tu zamieszczać ogłoszeń
Przepraszam, ale nie potraktowałam tego jak ogłoszenie 🙂 Poprawie się na przyszłość.
Dziękuje Fantazja za ostrzeżenie 🙂
Pytałam już w derkowym temacie, ale może tutaj prędzej ktoś będzie w stanie mi coś powiedzieć.
Jak z jakością derek Anky ?? Warto, czy nie warto ?
Klami, zdecydowanie warto, to jedne z derek z półki "niezniszczalne". No i trójkątne zapięcia pasów są super, dużo solidniejsze, niż zwykle klamry i nie do przypadkowego rozpięcia nawet przy dzikich harcach ze strony konia, namiętnym tarzaniu itd. W derkach JL są identyczne trójkąty:

quanta, brzmi super. Zamówiłam, zobaczymy jak się sprawdzi. 😉
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
07 października 2013 21:03
Dziewczyny czy któras z was znalazła lub m jakies zdjecia blue irish na koniu lub w odcieniach ??  🏇  👀 🙂
Pytałam już w derkowym temacie, ale może tutaj prędzej ktoś będzie w stanie mi coś powiedzieć.
Jak z jakością derek Anky ?? Warto, czy nie warto ?


warto,ja mam siatkową anky i jest bardzo dokładnie wykonana,a zapiecia są super- żadne tarzanie gada,a robi to namiętnie nie były w stanie jej zniszczyć,każde zapięcie trzymało idelanie
Livia   ...z innego świata
08 października 2013 07:31
czapraczek, jeśli chodzi ci o Blue iris, to ja wstawiałam na poprzedniej stronie 🙄
Czy jakieś wprawne oko mogłoby mi pomóc ocenić, jaki to odcień? Fushia? Hot Pink? A może inaczej zrobić zdjęcie? 😡

emptyline   Big Milk Straciatella
16 października 2013 23:59
Na tym zdjęciu hotpink, ale światło chyba bardzo ciepłe. Najlepiej zrobić przy świetle dziennym.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 października 2013 00:02
Livia   ...z innego świata
17 października 2013 09:11
Ja bym stawiala na Fuchsie albo Bright red 🙂
Kupilam brazowa anke, ni ciulka nie mam pojecia jaka to, duzo tych brazow bylo kolekcyjnych?😉 raczej ciemny, nie taki orzeszek:P
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 października 2013 06:54
faith wstaw zdjecie, bo troche brazow Anki wypuscila
Hej wszystkim :-) Doradzcie mi jakie owijki beda pasowac do alt rosy i rafblauwa (bo na oryginały nie mam szanas:-(Z góry dziękuję za pomov :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
21 października 2013 17:27
Jana, do Alt rosy może spróbuj Mauve z obecnego Eskadrona? Odcień wydaje się być bardzo podobny 🙂
Dziękuję Livia  :kwiatek:
Lada chwila ta kolekcja ma pojawić się u nas w sklepie, to porównam, ale w necie kolor rzeczywiście wygląda na bardzo zbliżony :-)

Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
25 października 2013 18:38
Karmelek1700, hot pink - mam takie same 😉
I niestety pad Anky Alt Rosa i owijki Mauve Eskadrona nie za bardzo do siebie pasują :-( Owijki są jaśniejsze i mają taki zimny różowo-fioletowy kolor :-(



Patrząc na zdjęcia zamieszczone na szmatoholikach, widziałam że do Rafblauwa idealnie pasują owijki HKM i Lami-Cell. Podpowiedzcie mi proszę które dokładnie to są kolory. Czy Lami-Cell to lawendowy? A HKM który?

A może wiecie jak kupić oryginalne owijki do Alt Rosy czy Rafblauwa? Może któraś z Was planuje jakieś zakupy z holandii itp. i mogła by mi ściągnąć te owijki? Jestem w stanie ozłocić za te owijki  😅

Z góry dziękuję za pomoc  🙇
Livia   ...z innego świata
28 października 2013 19:02
Jana, szkoda że to jednak nie ten odcień. Co do Rafblauwa, spytaj może juliadny, ona ma do niego nie-Ankowe owije 🙂
Dziewczynki, kto ma Anky Hazel...?
Jestem na niego bardzo chora. Tak chora, że jeśli ktoś go ma w stajni to niech go dobrze pilnuje 😎
Jakby co odkupię za dobrą cenę.  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się