Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

pomyłka
Uuuu a czemuż to?  🙄


pamiętasz tą aukcję komorniczą z końmi? to koniki wlaśnie ludzi organizujących były...

Wycieczkową można jechać od Warszawskiej/Strykowskiej. zakaz nie obowiązuje przy dojezdzie do centrum eko i szpitala na wycieczkowej(obok centrum szlaku). jadąc na okrętnkę przez Warszawską nadłoży się może z 5 kilometrów, więc dojazd jest bezproblemowy.
Hej poszukuje kogoś kto mógłby co 2 weekend pomóc w stajni. Więcej info na priv
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 września 2013 21:41
słyszałam, że ktoś postawił w okolicach zgierza stajnię. chyba swoją prywatną przydomową, ale z halą. ktoś coś wie?  😎 👀
Tak z ciekawości 🙄 jest ktoś z was z okolic Andrespola, Justynowa, Bukowca czy Borowej?
konik123, ja mieszkam w Bukowcu😉
Gdzie w Łodzi lub okolicach kupię trociny?
Isabelle aaa fakt, rozjaśniłaś mi sytuację 😉

sei mi się coś obiło o uszy, koleżanka oglądała tą stajnię, szukając czegoś dla swojego konia (o ile czegoś nie pomieszałam  :icon_redface🙂. Podpytam i dam znać 😉
MagBan93   Hennowata rudość :]
26 września 2013 17:46
Planuję robić zamówienie z Hooksa europejskiego http://www.hookseurope.com/
Jeśli ktoś z Łodzi chciałby się dołączyć i podzielić kosztami przesyłki proszę o PM.
Do 9.10 miało być 15% zniżki, ale teraz widzę, że to zniknęło z ich strony...
dalej jest  🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 września 2013 18:18
breakawayy, dzięki. będę wdzięczna  :kwiatek:
Dojazd nie jest żadnym problemem, bo jest jasno napisane, że ZAKAZ NIE DOTYCZY samochodów, które dojeżdżają do posesji i numer 86 wlicza się w zakres tych posesji. Nie trzeba nic nadrabiać tylko prosto jechać i tyle.


od strony okólnej też można wjeżdzać swobodnie? to super!

MagBan93, jest 15 % 😉 na derki 😉

Miszka, ile chcesz tych trotów i jakie?
MaJoa proszę cię łaskawie o kontakt!
Zawody odwołane! Organizator z powodów technicznych odwołał zawody. Termin przeniesiony na wiosnę. Nowy termin będzie podany na stronie.
Hej poszukuje kogoś kto mógłby co 2 weekend pomóc w stajni. Więcej info na priv


napisz gdzie znajduje sie stajnia i czego oczekujesz, miałabym dwie takie chetne. 🙂
konik123, ja mieszkam w Bukowcu😉
no proszę🙂 czyli jesteś sąsiadka mojego konia🙂 on też stacjonuje w bukowcu 🙂  miło poznać🙂
Hej, orientuje się ktoś może gdzie osoba nie posiadająca konia mogłaby rozwijać się jeździecko w Łodzi/okolicach? Ciekawą opcją byłby jakiś klub, lub coś w tym stylu.
Konik123, Fufu - no to jest nas już trzy z Bukowca!🙂
galliana8 Zbyszko, ew. ŁKJ. W ŁKJ tanio, na początki ok, ale na większy sport nie ma co liczyć fajna opcja żeby się rozwinąć tak do P klasy i potem zwiewać gdzie pieprz rośnie z tego co widziałam i słyszałam od ludzi tam jeżdżących.
Hej, orientuje się ktoś może gdzie osoba nie posiadająca konia mogłaby rozwijać się jeździecko w Łodzi/okolicach? Ciekawą opcją byłby jakiś klub, lub coś w tym stylu.


możesz tu zapytać:
http://forum.swiatkoni.pl/topic/8401-stajnia-bukowiec-k-lodzi

milenka_falbana Fufu widzę, że wielki  ten nasz Bukowiec  🙄 jakoś się nie spotkaliśmy.
galliana8 , a jak daleko od Łodzi?  😉
Może komuś się przyda informacja o hubertusie w Łęczycy http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,92330.0.html
Miyu - im bliżej tym lepiej, ale do ok.30 km jestem w stanie dojeżdżać o ile dojazd jest w miarę dobry
Bo szukam "stajennej" koleżanki. 😀 Okolice Poddębic (około 20km od Aleksandrowa Ł.).
Drodzy Łodzianie!
Czy gdzieś w Łodzi lub okolicach stanęły billboardy promujace aktywność niepełnosprawnych? Z parajeźdźcem?
doszła mnie dzis informacja że zawody w rajdach odwołane :* kolega dzwonił i tak mu powiedziano
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
04 października 2013 22:21
paa, stanęły, stanęły, widziałam dwa, jeden nie pamiętam gdzie ( 😡 ), a drugi wydaje mi się, że kawałek za Rondem Solidarności, na al. Grzegorza Pałki, jeśli nic nie pomyliłam : )
malinowaa, nie znam Łodzi- to uczęszczane miejsca?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
04 października 2013 23:24
O tak, zdecydowanie. ; ) Ten drugi, na al. Pałki jest razem z trzema billboardami, o ile się nie mylę, ale mimo to dość mocno przykuwa uwagę ze względu na odmienną tematykę. Przynajmniej zauważyły go osoby, z którymi jechałam autem- najpierw zauważyły konia = coś ciekawego = trzeba 'oblukać' i wcale nie byli mniej ciekawi kiedy zauważyli, że dot. to parajeździectwa 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się