Końska rewia mody cz. VII (2013)

Zakladka dla padow Caball-jestem za! One sa super  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 października 2013 08:15
anai, jaka fajna, wesoła ta pomarańczka! 🙂

iskierkowa, Dziewierz, już nieraz był tu ten temat dyskutowany i szmato zostają dla Anek, Eskadrona i ESów 😉
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
06 października 2013 08:50
jest jeden + przynajmniej Ci derka w stajni nie zginie :P


na szczęście u nas nic nie ginie- ale fakt Burgunda z kilometra na padoku widać - i w końcu to nie mój srokaty jest najbardziej kolorowy w całej stajni
wątek zamknięty
Anai- ładna derka, taka żywa 😀
wątek zamknięty
A ja się pokażę z gniadym w brillancie marzipan  💘

Co do nowej kolekcji zastanawiam się pomiędzy brillantem ocean a blackberry
...i nawet po zrobieniu przeróbek zdjęć nie mogę się zdecydować którego kupić 😵

Edit. Zmiana zdjęć w załącznikach na mniejsze, literówka 😡
wątek zamknięty
Protoniasta ja bym stawiała na ocean, też kupuję dla gniadoszki i myślę, że będzie to świetnie wyglądało 🙂
wątek zamknięty
Protoniasta ja również bym stawiła na ocean 😀
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 października 2013 14:35
Ja bym brała blackberry, na gniadym wygląda bombowo!
wątek zamknięty
Polinezja w kantarze blackberry-white-mauve


niestety za mały, bo zamówiłam coba jak zwykle, ale przyszedł z pojedynczą regulacją  🙁
wątek zamknięty
A my się tak po wieśniacku, bo z komórki, zaprezentujemy z derką Nici i cottonem Marone 😀 Przystojniak niezainteresowany kompletnie pozowaniem :P
+ Jaki zestaw z nowej kolekcji dla Księcia? Coś z Classica czy z nowego Niciaka?
wątek zamknięty
Hellgirl pięknie Różowemu w brązach! 😀 Blackberry będzie super!
wątek zamknięty
kilka zdjęć z pferd.de

ocean-royal







blackberry







grey


wątek zamknięty
Hellgirl, przesłodko 🙂
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 października 2013 19:10
Właśnie złożyłam zamówienie na Caballa, szkoda, że nie dla mnie  😁 Będzie wiśnia z mleczykiem i takowym haftem.
wątek zamknięty
Szukam jakiegoś zestawu do tyrania. Musi być wytrzymały, ładny i koniecznie w kolorze czerwonym (świątecznie już hihi). Byłam bliska kupienia Eskadrona ale stwierdziłam że nie będę pakować tyle kasy w coś, czego i tak potem będzie mi szkoda założyć  😜
Co polecicie? (tak żeby zmieścić się do 250zł za czaprak, nauszniki i owijki) Co myślicie o Fair Play Opal? Myślałam też nad Caballem bo mówicie że super jakość ale czy oni produkują nauszniki i owijki?  🤔
wątek zamknięty
wiki15, kup Jarpol 🙂 swoje czapraki jarpolu używam bardzo często i nie mogę im nic zarzucić.  Na pewno są owijki,  co do nauszników- są, ale co do jakości  się nie wypowiem, bo nie używam.
Edit:
kludulka, Livia, cieszę się, że derka się podoba.  Jest mega radosna i pasuje do jesiennych widoków 😉
wątek zamknięty
ten blackerry brillant mocno przypomina na zdjęciach brillanta wine. Łeee... powtórzone.

wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
06 października 2013 19:35
Gdyby nie to, że jestem spłukana, to zbankrutowałabym na nowej kolekcji  🙇

Wczorajszy Seginiusz w mint'cie:


  - średnio mi się widzi, chyba wolę go w ciepłych kolorach 🙂

Dzisiejszy w błękitnym Caball'u




wątek zamknięty
Widział ktoś może jeszcze jakieś nauszniki Lemongreen w jakimś sklepie internetowym albo w stacjonarnym w stolicy  ?
wątek zamknięty
Pochwalę się nowym Caballem z logo Yard Equites  🙂





wątek zamknięty
lib, fajne połączenie 🙂
wątek zamknięty
insanity właśnie pisałam o tym na poprzedniej stronie że jestem mega zła na Eskadrona przez to że ten kantar wypuścili tylko z jedną regulacją  🤬
wątek zamknięty
lib, te pady to strzał w 10 !  🙂
wątek zamknięty
Tak, zdecydowanie mogę polecić, bardzo mięciutkie, śliczne i mam nadzieję że wytrzymałe  💘
wątek zamknięty
lib to połączenie kolorów najbardziej mi się podobało, jak widziałam zdjęcia na fb Caballa 😀 ciekawa byłam czy trafi do kogoś z r-v i czy ten ktoś się pochwali fotką na koniu.. no i jesteś 😁
wątek zamknięty
Ja mam białego caballa z brązowymi sznureczkami, świetny jest 🙂

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 października 2013 08:17
Hellgirl, mimo że nie przepadam za brązami na siwkach, to wyglądacie słodko 🙂

lizzy, w Mincie średnio, ale w Caballu super 🙂

Dzionka, elegancja 🙂 Sama się zastanawiam czy sobie jakiejś bieli z Caballa nie zamówić 🙂
wątek zamknięty
a my się pokażemy w Eskadronie Magenta (wiosna lato 2013)

Nawet przypadkowo ubrałam się pod kolor  😀
wątek zamknięty
RatiNa boski kantar  😍 mam ten sam  😍
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
07 października 2013 14:10
Mirabelka, iskierkowa, keirashara- dziękuję, teraz to już na pewno nie wiem co wziąć 😁
z futerkiem albo mauve/white/blackebrry albo ocean a jeśli ten pierwszy z futerkiem, to nie wiem czy ocean czy ocean/white/black bez...

keirashara wcale nie pedalski...przecież nie jest cały różowy 😀

anai śliczna derka!  😜

protoniasta- ocean będzie szał. 😉

insanity
dzięki Twojemu zdjęciu wiem, że jeśli miałabym kupować ten kantar to tylko z futerkiem 🙂 Zlewa mi  się ten środek bo jest za ciemny ale i tak wygląda super 🙂

Fantazja- przestań zarzucać fotkami bo z każdą ubywa mi pieniędzy!  😵

lizzy, lib- w Caballach super! Ale sama nie zdecydowałabym się na caballa bo nie wiedziałabym co wybrać...🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.