... ślub :) ...

Lunitari Każdy ma swój gust. ja wiem że w krótkiej na weselu bym się nie czuła to raz, a dwa nie mam zgrabnych łydek więc wyglądałabym jak bamber 🙂 Zawsze marzyła mi się długa suknia z trenem... Nie mogę się doczekać 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
04 października 2013 11:41
szepcik z tych co wstawiłaś ta druga suknia bardzo mi się podoba, coś w tym stylu chciałabym mieć. Matka krzyczy że to za nowocześnie, że ma być długa z koronkami. Ale i tak bedę mieć krótką, nie chcę wyglądać jak beza i mieć problem z sikaniem na weselu.

Jaki problem z sikaniem, ja tam nie sikałam i problemu nie było 😉

A sukienki ladne, krótkie mi się podobają. Chociaż ja chciałam w długiej 😉
Lunitari, a duży ten tatuaż?
szepcik nie duży, ok 7 cm, i nie jakiś tribal.
secretary wiadomo, każdemu się co innego podoba. Ja jestem niska, jakoś wizualnie nie mogę sobie siebie wyobrazić w długiej sukni. A poza tym mam zamiar sikać w wygodnie  😀iabeł:
Lunitari Kupuj tę drugą! Wygląda MEEEEGAAAA!  😜

Zawsze można kupić sobie lejek do sikania na stojąco...  😎
Mi został tydzień a ja w łóżku z zapaleniem oskrzeli... Świetnie.

Mi się bardziej długie suknie podobają. Tym bardziej, ze ostatnio oglądałam wesele i 2 osoby z gości miały białe, krótkie sukienki więc panna młoda w krótkiej trochę niewidoczna by była 🙂
sandrita właśnie coś takiego chcę, jeszcze miesiąc z wątkiem odchudzającym i zacznę przymierzać  😀iabeł:
grast dlatego muszę znaleźć jakiś sposób, żeby się wyróżnić...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 października 2013 12:31
Lunitari, może do zaproszenia dołącz karteczkę z informacją, że będziesz w krótkiej białej sukience i prosisz panie o to, żeby wybrały inny kolor?
safie myślałam o tym właśnie przed chwilą  🙂 nie będzie to jakiś nietakt? Jestem w sumie laikiem w tych sprawach.
Jak dla mnie to oczywiste, że białej sukienki bym na wesele nie ubrała, ale od biedy można dodać w zaproszeniu drobnym drukiem...
Jak jeszcze napiszę, ze zamiast kwiatów ma być wino, to już może być za dużo wymagań  😀iabeł: ale na tym się skończy pewnie.
A tak z innej beczki to jakaś nowa moda, żeby iść do ślubu w kozakach? Jak sobie przeglądam fotki sukien to często się coś takiego zdarza  😵
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
04 października 2013 13:45
Lunitari, przymierzaj koniecznie i dopiero decyduj. Ja bardzo chcalam krotka (no, taka 3/4), pomierzylam, wygladalam... ladnie i dziewczeco, w sam raz do 1 komunii 😁 i padlo na dluga koronkowa z trenem (a zarzekalam sie, ze nie ma mowy 😉 )
tak samo było u mnie, ja chce skromną i prostą i koniec. A spójrz jakie wybrałam😉
także trzeba przymierzać
Też chciałam jak najbardziej prostą. Ale jak ubralam to miałam wrażenie ze zginę w niej wśród ludzi
🙂 trzeba przymierzać🙂
Dzięki, będę przymierzać, ale coś czuję, że i tak stanie na krótkiej. Już mam obmyśloną całą stylizację. Do tego jakieś fajne koturny, najlepiej zamszowe, makijaż a la lata 50, kreski na powiece, czerwona, ale nie wulgarna szminka. I kok.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 października 2013 14:53
Kiedyś rzuciła mi się panna młoda w sukience w stylu tej pierwszej jaką wrzuciła Lunitari , ale z kolorowymi halkami. Wyglądała bombowo

edit: http://www.ich4pory.pl/2013/10/nie-rozumiem-wesel.html
Dzien dobry kochane 🙂
Dołączam śmiało do wątku, zapierścionkowana 🙂

Widziałyście może gdzieś suknie w tym stylu?

Oczywiście jeżeli chodzi o drugą to mam na myśli krój, bo cena oryginału jest powalająca  😵
ash   Sukces jest koloru blond....
05 października 2013 16:50
Kajula, ta druga jest przepiękna. Pamiętam jak sama do niej wzdychałam. Ale to kiecka, która nadaje się do zdjęć, a nie na ślub/wesele.
Do tej drugiej wzdycha moja przyjaciółka zarzekając się, że kiedyś włoży taką na ślub 😉 No trzeba przyznać - wrażenie robi 🙂 Chociaż nie jestem przekonana czy pasuje na taką uroczystość. Ciekawe ile dobytku trzeba sprzedać żeby ją nabyć  😁

edit: Kajula znasz cenę i projektanta? 😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
06 października 2013 19:26
Fajna sceneria na zdjęciu pierwszej sukni.
aaaaa😀😀😀😀 nie mamy dalej zdjęć (ehh..) ale mamy film!!!😀 tzn odbieramy go jutro, ale jest gotowy🙂😉))) CUDOWNIE😀
Kajula, jesli chodzi o ta pierwsza to szukaj pod hasłam "hiszpanka" a dokładnie "hiszpanka piórkowa"
sosi   szczypior szczypior...
08 października 2013 10:36
Breva i co i cooo? pamiętam Waszą zajawkę i pięknie się zapowiadała 🙂
Breva Też jestem ciekawa! Macie go już????
mamy😀😀😀 wczoraj oglądaliśmy - na zmianę ryczeliśmy z wzruszenia i z śmiechu🙂😉 super wyszło😀 jest duży (ponad 3 GB) więc nie wiem jak i gdzie w necie go wrzucić żeby udostępnić więc chyba się nie uda, ale ponoć na vimeo mają wrzucć jeden mix taneczny z wesela to Wam pokażę🙂😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 października 2013 17:23
Mam nadzieję że moja przyjaciółka się nie pogniewa ale pochwalę się jak udało się spełnić jej marzenie o wjechaniu na wesele na koniu  🏇






A zanim państwo młodzi przesiedli się na bryczkę i konia 😉, samochód z kościoła odprowadzało około 70 takich maszyn (tutaj niewielki ich fragment)  😉

Biczowa, pięknie! Chociaż mnie się bardziej podoba ta część przed końmi 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 października 2013 17:49
Dworcika ta część przed końmi siała terror w mieście a samochód młodych był caaaały w gumie 😁
Niech mi ktoś powie że nie da się połączyć koni i motorów, wszystko się da 😀
super 🙂 tez mi się marzyło jechać na koniu, ale ostatecznie umówiliśmy się na sesję dwa dni po ślubie z naszym koniorem i chyba jeszcze jednego "pożyczymy" dla mojego D.
🙂

Ogólnie stres mi się włączył.. odliczam już - 4 dni 🙂
super z motocyklami🙂😉 ja się wczoraj dowiedziałam że u nas były dokładnie 74 maszyny *_*

a Wam wrzucam fragment naszego filmu ślubnego🙂😉))) IMO - oprócz parady motocyklowej najlepszy fragment filmu😀 na vimeo polecam kliknąć sobie HD bo wtedy widać dopiero jaka jest jakość filmu😉)

http://vimeo.com/76459294
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się