Stajnie w Warszawie i okolicach

Wiecie może coś na temat stajni p.Arkadiusza Skrzypaszka w okolicy Osiecka?
Szukam stajni do 500zl miesiecznie dla konia ktory chwilowo ma urlop.Blisko Warszawy.


Śmiało mogę polecić Stajnię Stangret. 🙂
Dada, stajnia w Czarcim Dole. Wygląda dość kameralnie i zacisznie.
Bera7, a to jest stajnia otwarta (pensjonat itp), czy zamknięta?
emptyline   Big Milk Straciatella
10 października 2013 10:09
sakura, Zakolej Ranch.
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
10 października 2013 10:10
Dar Stangreta znam i nie do konca mi sie podoba 😉 nie tyle warunki co inne rzeczy.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 października 2013 10:11
sakura w odleglosci do 50km od Wawy, marne szanse. Dziewczyny kiedys polecaly stajnie w Barchowie kolo Lochowa. Ponizej masz ich oferte  😉
http://www.stadniny.pl/oferty/1252394536
Cena tylko chyba jest troche wyzsza niz w ogloszeniu. Najlepiej zadzwonic

PS.Przepraszam za brak polskich liter, pisze z telefonu
Dada, nie mam pojęcia, byłyśmy tam kiedyś ze zduśką służbowo, ale żadna z nas nie pytała o pensjonat. Najlepiej chyba podjechać i zapytać, bo nie widzę, żeby się gdzieś ogłaszali specjalnie, ale konie jednego zawodnika tam stoją, a z założenia to miał być pensjonat chyba, przynajmniej takie chodziły słuchy jak stajnia była budowana.
Dziękuję za info  :kwiatek:
Dar Stangreta znam i nie do konca mi sie podoba 😉 nie tyle warunki co inne rzeczy.


Mogłabyś mi na PW napisać o co Ci konkretnie chodzi ?
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
10 października 2013 10:21
Poszlo pv.

No nad Zakolej sie wlasnie bardzo mocno zastanawiam. Tylko czy ktos wie jaka tam cena i czy sa miejsca?
ash   Sukces jest koloru blond....
10 października 2013 10:30
sakura, zadzwoń i zapytaj.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 października 2013 10:32
sakura najlepiej zadzwonic  😉
Z tego co dziewczyny pisaly (a bylo to ze 2 lata temu?!) to pensjonat kosztowal chyba 450zl
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
10 października 2013 10:42
Taki mam zamiar.

No nic dzieki wielkie 🙂

sakura cena to 500zł.
Tyle że obecnie może być dosc ciasno.
Ale najlepiej zadzwonić.
W tą sobotę jest hubertus w Zakolej 😉
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
10 października 2013 11:11
No wiem wlasnie ze jest hubertus ale nie mam jak dojechac a maz w pracy 🙁

Ja siedze jeszcze przeziebiona w dodatku i srednio mi pozwalaja sie ruszac z domu zwlaszcza w ciazy poki nie jestem zdrowa.🙁
Co prawda już kilka osób pytało, ale nie znalazłam wyczerpujących odpowiedzi. Czy mógłby ktoś, kto stoi, stał, lub zwyczajnie zna stajnię, napisać mi coś więcej o stajni [size=12pt][size=12pt]SZUMAWA (Bobrowiec ul. Mazowiecka 79
05-502 Piaseczno).
[/size][/size]
Znalazłam tylko info, że "o stajni chodzą legendy". Szczerze mówiąc nie znam tychże legend, będę wdzięczna za podzielenie się 🙂

Jakie warunki dla koni, jaka obsługa, czy są jakieś szczególne obostrzenia dla pensjonariuszy, czy duży tłok na hali, etc...

może być na priv.

Będę bardzo wdzięczna 🙂
Frairla, znajomi stoją prawie rok i są bardzo zadowoleni. Z tego co kojarzę to porządnie ścielone i karmione, nic więcej nie wiem.
rybka   Różowe okulary..
11 października 2013 14:26
W Szumawie stała koleżanka, ja tam jakiś czas temu byłam oglądać. Podstawowy problem dla mnie tam to brak padokowania koni, hala wyglądała ok, konie w boxach miały czysto i wyglądały jak pączki w maśle. A jak chcesz coś więcej wiedzieć to musisz do mnie zadzwonić lub przyjechać moja kochana Blondyneczko i pogadać 🙂😉))
emptyline   Big Milk Straciatella
11 października 2013 14:41
Mam pytanko do mieszańców Dragona? Jak teraz wygląda sytuacja w stajni? hala faktycznie powstaje?
Stajnia w Borzęcinie Małym jak mniemam po zdjęciach. Ostatnio była tam stajnia Equicare.
Mam pytanko do mieszańców Dragona? Jak teraz wygląda sytuacja w stajni? hala faktycznie powstaje?


Wczoraj wyjeżdżając minęłam się z przedstawicielem firmy, która ma hale stawiać. Byl podobno aby ostatecznie wybrać dokładne miejsce gdzie stanie. Na efekt końcowy czekamy 😉

Niezmiennie, w mojej ocenie, są bardzo dobre warunki dla konia. Czysto, syto, wywietrzony 😉

Edit: powstaje też konstrukcja zadaszenia karuzeli , a także odprowadzania wody
slojma   I was born with a silver spoon!
11 października 2013 17:55
sakura- stajnia Zakolej jest bardzo fajna zdecydowanie mogę polecić. Trzymam konie bardzo blisko tej stajni, często ich odwiedziałam i jeździliśmy razem w tereny. Dobre warunki, konie całe dnie na pastwiskach, karmione według ustaleń właściciela. Właściciel stajni też super człowiek, polecam.
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
11 października 2013 18:53
Dziekuje za odzew ale juz sie wyjasnilo zostajemy tam gdzie stoimy i nawet mamy szanse na wspoldzierzawe 🙂 wiec sie mega ciesze.

W Zakoleju nie ma miejsc niestety 🙁 ale juz nam nie potrzeba 🙂
Mam pytanie dotyczące stajni pana Wasia, ponieważ słyszałam o niej dość złe opinie (jedną wręcz naganną) i chciałabym się dowiedzieć, czy ona ta stajnia rzeczywiście jest taka ostatnia i dlaczego?
A jak tam Hubertus w Duchnicach? Interesują mnie tylko bieżące informacje : ) Chętnie pw.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 października 2013 20:06
Hilunka, wpisz w wyszukiwarkę, jakiś czas temu opinię dodawała Dzionka i z tego co wiem dalej sobie stajnię chwali i nigdzie się nie wynosi a stoi tam ponad rok 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
11 października 2013 20:09
Biżka, wpisz w wyszukiwarkę, powinny wyskoczyć opinie o stajni Miłosna (stajnia p. Wasia).
Mieszkam 5 minut od tej stajni i nawet gdyby pensjonat był za darmo to konia bym tam nie postawiła.
emptyline   Big Milk Straciatella
11 października 2013 20:13
Hilunka, w Duchnicach stoją Dzionka, Kujka, Amnestria i Anderia, także one posiadają najświeższe info.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się