moda, ciuchy etc...

Facella   Dawna re-volto wróć!
09 października 2013 19:11
Natomiast ta druga moim zdaniem nie nadaje się na mrozy, toż to cienizna jakaś z nędznym miśkiem. 😉

Tego się właśnie obawiałam, jest piękna, ale ja nie będę dla niej marznąć. Szkoda.
Facella niekoniecznie, moja koleżanka kupiła sobie podobną w Zarze rok temu i mówi że to jej najcieplejsza kurtka 😉 no może z wyjątkiem takich narciarskich. Więc myślę że to zależy od firmy, a może akurat ta, którą wstawiłaś będzie ciepła?
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 października 2013 19:26
Tylko mnie nie stać na wyłożenie takiej kasy, jeśli kurtka miałaby się okazać za cienka. A okaże się przy mrozach. Dlatego mimo że bardzo mi się podoba, to chyba się nie zdecyduję i będę dalej szukać puchówki. Zwyczajnie się boję, że będzie mi w niej zimno.
Najlepsze puchówki to narciarskie z decathlonu  😜 miałam kiedyś dopóki ktoś mi jej nie zalał dziegieciem/dziegciem(nie mam pojęcia jak się pisze)
A co do strony wcześniej...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 października 2013 19:40
Facella, ciężko stwierdzić. Ja mam bluzę-płaszczyk z miśkiem w środku i jest cieplejsza od zimowej kurtki. Musiałabyś pomacać i założyć.
Jak dla mnie na prawdziwą zimę to tylko puch!

Rzeczywiście Decathlonowe puchówki są dość ciepłe, mimo tego, że są cienkie i są jakieś magiczne, w ciepłym pomieszczeniu nie jest w nich gorąco (mówię tu o puchowej kamizelce z rękawami Mideet).
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
09 października 2013 20:56
dziewczyny - do czego nosić takie buty? i czy jest jakiekolwiek zestawienie, w którym będą wyglądały dobrze ze spódnicą/sukienką?




PonPon do spodni 3/4, do rurek, do boyfriendow, do leginsow, do sukienki zwiewnej, do spodnicy olowkowej, rozkloszowanej..🙂
Czy dostanę w Polsce gdzieś coś podobnego ? Albo nawet konkretnie takie ? Znacie jakiegoś przedstawiciela ?

W jakiej sieciówce (HM, CA itp) dostanę taki butki najtaniej?
Facella zwróć uwagę, że rękawy nie są obszyte miśkiem, więc są z cienkiego materiału. Ja bym odpuściła. Dopóki nie masz możliwości przymierzenia takiej kurtki to się nie decyduj, szkoda kasy 🙂

cavaletti Tesco  😜
Pursat   Абсолют чистой крови
10 października 2013 16:26
Zamawiałyście ciuchy z Sequin Shoes? Jak z jakością? Podoba mi się ta bluza: http://www.sequinshoes.pl/bluza-oversize-cat-black.html ale nie chciałabym zamówić jakieś cienkiego shitu. 😉
cavaletti bodajże w new yorkerze, wydaje mi się, że coś mi tam mignęło 😉
W H&M są, w Tally Weijl widziałam. Generalnie to chyba w większości sklepów chociaż jeden model jest. 😉
Kupiłam ostatecznie w HM za 4 dyszki, bo nie chciało mi się latać po galerii. Oczywiście w tym modelu nie było ani jednego 37, więc wzięłam inne. Generalnie mają mi służyć tylko na wf raz w tygodniu, więc chciałam na nie wydać jak najmniej
Podziwiam ludzi, którzy potrafią ćwiczyć w takich butach na wfie, kupiłam je raz jako buty zmienne do chodzenia po szkole i rozsypały się chyba po 2 tygodniach.  😁  No chyba, że miałam pecha i one zazwyczaj żyją dłużej.  🤣

O takie kupiłam. Na żywo bardzo ładne i pewnie wiosną będę w nich śmigać po mieście. Póki co na moje copiątkowe 1,5-godzinne body&mind (joga, pilates, stretching) powinny wystarczyć 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 października 2013 10:24
Podziwiam ludzi, którzy potrafią ćwiczyć w takich butach na wfie, kupiłam je raz jako buty zmienne do chodzenia po szkole i rozsypały się chyba po 2 tygodniach.  😁  No chyba, że miałam pecha i one zazwyczaj żyją dłużej.  🤣

A mnie by w takich stopy bolały, bo mają za cienką podeszwę jak dla mnie  😁
emptyline   Big Milk Straciatella
11 października 2013 12:12
A ja w takich chodzę non stop i wytrzymują zdecydowanie dłużej niż 2 tygodnie. 🙂
Czyli widocznie trafiłam na jakąś felerną sztukę, bo moje bardzo szybko się podarły.
Ma ktoś może tą bluzę i mógłby mi powiedzieć jak wypada z jakością? :kwiatek:
http://www.zalando.pl/ragwear-chelsea-bluza-z-kapturem-niebieski-r5921j00k-504.html


Wiecie może dziewczyny gdzie jeszcze znajdę fajne bluzy z kapturem?  👀
Bardzo polecam ten płaszczyk z Zary!
[img]http://static.zara.net/photos//2013/I/0/1/p/3625/226/401/2/w/400/3625226401_6_1_1.jpg?timestamp=1377610050705[/img]
javascript:void(0);
[[a]]http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/p%C5%82aszcze/kurtki-puchowe/kurtka-puchowa-anorak-%C5%9Bredniej-d%C5%82ugo%C5%9Bci-c499002p1324419.html[[a]]

W rzeczywistości po zapięciu ma bardzo kobiecy kształt, pięknie się układa, ma świetny odcień granatu i wygląda szałowo! Zdjęcia niestety go szpecą, ale jeśli ktoś szuka to zajrzycie do Zary  😍 😍
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 października 2013 20:55

W rzeczywistości po zapięciu ma bardzo kobiecy kształt, pięknie się układa, ma świetny odcień granatu i wygląda szałowo! Zdjęcia niestety go szpecą, ale jeśli ktoś szuka to zajrzycie do Zary  😍 😍


A najważniejsza cecha zimowego płaszcza? Ciepły jest? 😉
Chociaż za taką cenę to powinien być cieplutki
Wydaje mi sie byc cieply, ale to sie okaze dopiero na mrozie. Wazne ze nie robi z czlowieka ludzika Michelin 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 października 2013 21:13
rtk , mamy inne oczekiwania. Dla mnie kurtka/płaszcz na zimę ma być ciepły, żebym nie musiała zakładać dwóch swetrów i bluzy pod kurtkę, bo nawet najzgrabniejsza będzie źle wyglądać na tylu warstwach 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
11 października 2013 22:28
Chociaż za taką cenę to powinien być cieplutki

Cena nie jest wyznacznikiem. Oglądałam w Zarze męskie kurtki zimowe za 600 zeta, wypełnione... poliestrem. 😂 Natomiast patrząc na skład i 70% puchu - to już jest naprawdę ciepła kurtka.
Dziewczyny orientujecie się gdzie kupię najtaniej czarną spódnicę ołówkową? (najlepiej w wysokim stanem i jak najtaniej bo ubiorę ją aż raz)
rtk, mam kurtkę z tej "serii" - jest naprawde ciepla 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 października 2013 11:58
Matuzaalem, jak na raz, to może pożyczysz od jakiejś znajomej? U mnie w klasie dziewczyny non stop pożyczają od siebie ciuchy, buty czy jakieś dodatki.
Facella problem w tym że żadna nie ma, nie mam żadnej koleżanki która miałaby jakąkolwiek czarną albo granatową spódnicę, a jak już ma to widać pół du*y.
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 października 2013 12:11
O kurczę... Ostatnio widziałam na stronie Top Secret takie, ale to było jakieś 2-3 tyg. temu. Celowałabym też w Reserved albo... bazar.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się