... ślub :) ...

Breva film bardzo mi się podoba, będziecie mieli świetną pamiątkę  😀
Breva baaaaardzo pozytywnie! Ktoś kto to sklecał w jedną całość musi mieć niezłą zajawkę  😜
Wbiję się w rozmowy tak troszkę ni z gruchy itp., ale muszę napisać:
Breva świetny filmik! Chyba pierwszy film z wesela, który mi się podoba od początku do końca. Mega pozytywny!
Mi też się bardzo podoba - świetna jakość 🙂 Żadna ze mnie abstynentka, ale jakoś razi mnie ten początek z wódą, wolałabym żeby był krótszy chyba 🙂 No i ciebie Breva mało jakoś, w innych częściach filmu jest was więcej? Ale naprawdę super zmontowany, nie będzie wstydu go pokazywać za 20 lat 🙂
Do tej drugiej wzdycha moja przyjaciółka zarzekając się, że kiedyś włoży taką na ślub 😉 No trzeba przyznać - wrażenie robi 🙂 Chociaż nie jestem przekonana czy pasuje na taką uroczystość. Ciekawe ile dobytku trzeba sprzedać żeby ją nabyć  😁

edit: Kajula znasz cenę i projektanta? 😉


Jakis czas temu natknelam sie na projektanta i cene. Projektanta zapomniałam, za to cene bede dlugo pamietac - 70tys zl...
Ash, no jest na slub zdecydowanie za dluga 🙂 ale kroj bardzo mi się podoba ♥
dzięki dziewczyny - też mi się bardzo podoba🙂😉)

Dzionka, no trzeba obejrzeć cały film, bo w całości dopiero widać jaki jest i jak jest zrobiony🙂 cała pierwsza połowa (ślub, podziękowania, pierwszy taniec itp.) są głównie o nas - goście są pokazani, ale my jesteśmy na pierwszym planie. Potem jest parę piosenek nagranych realnie i jest tak pół na pół - my/goście, aż w końcu jest najpierw to reggae, gdzie wlaściwie są sami goście (i to jak widac jest najpeirw na wolniejszej muzyce pokazanie jak powoli zaczynają pić - wóda, drinki itp., a potem na szybkiej części jest szał na parkiecie). Natomiast po tej części jest kolejny mix na podlożonej piosence, ale romantyczniejszy, na którym jest trochę gości, my, pokazanie naszych zimnych ogni na zewnątrz (mega to wygląda🙂😉 ), rzucanie bukietem itp. Także całościowo widać że jest to film o nas, do tego jest ta zajawka pokazujaca zabawe i picie i konczy sie romantycznie, na nas🙂 a wstęp z wódą - w całym 50 minutowym filmie to są jedyne ujęcia z picia, więc w całości naprawdę to nie razi😉
Breva, jasne, rozumiem 🙂 Super musi to wyglądać w całości, widać że włożyli w film kupę roboty. Kiedy się zdjęć doczekasz?
ehh no mam nadzieję, że niedługo, bo film miał być poźno-późno a jest wcześniej niż zdjęcia... natomiast film - podobno miesiąc pracy codziennie po 10-12 godzin.. ale dograny jest super🙂
i tylko 50 min filmu? oh jeah, lubię to 😎 !!

niezła robota, zdecydowanie niezła robota 🙂!
A ja się tylko pochwalę że dziś mija 3 rocznica mojego ślubu 😀
3 lata a pamiętam jakby to było wczoraj
aszhar, gratulacje!!!🙂😉
aszhar, gratuluję! i też mam nadzieję na 3cią rocznicę kiedyś 😉
sosi   szczypior szczypior...
10 października 2013 14:35
Breva świetny film! ogrom pracy widać, ale przede wszystkim super uchwycona świetna zabawa 🙂  🏇
Breva piękny, piękny!!


Trzymajcie kciuki.. to już dziś!
ash   Sukces jest koloru blond....
12 października 2013 11:14
grast, trzymam! Powodzenia i baw się dobrze!
Dziewczyny macie jakieś doświadczenia w tytanowymi obrączkami? Jak one się mają do białego złota?
moi przyjaciele maja, jak masz jakies konkretne pytania to im zadam 🙂 Wygladaja dosc ok, sa ciemne mocno, ale ponoc wytrzymale. Kwestia gustu i zasobnosci portfela, bo jednak ceny parokronie nizsze niz za biale zloto.

Cos sie szykuje?? 😀
nerechta, właśnie oglądałam w necie i podobają mi się. Nie trawię żółtego złota, białe się szybko niszczy, a o tytanie słyszałam, że właśnie się nie rysuje. A cena jest super w stosunku do złota więc szukam haczyka.

Na razie robimy rekonesans. Zastanawiam się czy da się zrobić to za małą kasę a jednocześnie aby to nie był podpis w USC i schabowy w domu.
Trzymajcie kciuki.. to już dziś!



Czekamy na relację i zdjęcia (jak już będą)
bera7 ja mam.Po 3 latach nadal wyglądają bardzo fajnie.Jak chce "odświeżyć" przecieram taką szmatką co dostaliśmy z nimi.
Są bardzo trwałe-mąż mechanik samochodowy + spawacz przez te 3 lata nie ściągnął ani na chwilę i nic po nich nie widać.
Z tego co wiem ich wadą jest to-mówili nam przy zakupie,że nie ma możliwości ich zwężania/poszerzania-co można zrobić ze złotem.

edit
mamy te
http://www.yes.pl/35361-tytanowe-obraczki-ZO-T-000-OBR-605
aaa udostępnili nam jeszcze jedną część filmu więc mogę się Wam pochwalić🙂😉)

początek to mój mąż jadący po mnie, a później widać obstawę jaką nam zrobili znajomi jak już jechaliśmy z kościoła na salę, są to dwa sklejone kawałki - w filmie normalnie pomiędzy nimi jest cała część z kościoła, więc wygląda to jeszcze fajniej😉

http://vimeo.com/76771437
Ciekawe obrączki mają tutaj http://www.inneobraczki.pl/obraczki
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 października 2013 19:30
szepcik, pomysłowe, ale ceny powalają 😉 bardzo podobają mi się te wycinane "żebro adama"
Nie mam nawet pojęcia, ile kosztują zwykłe obrączki 😉 ale nie wiem, czy w przyszłości się do gościa nie zwrócę, bo mam już swój wymarzony wzór obrączki, i tylko trzeba będzie z męską pokombinować 😉 trochę w stylu "żebra ewy" 😉
ale są tam też takie, które "od razu", bez żadnych zmian mi pasują 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 października 2013 19:38
w cenach też się nie orientuję i jeszcze długo nie będę musiała :p "żebra ewy" też niezłe, ale już pierścionki zaręczynowe nie w moim guście
Dla mnie najładniejsza jest kategoria Fantazja i Dotyk też bardzo ciekawy 😍
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 października 2013 19:45
Żebro Adama F6.2  są świetne
Ja bym brała od razu Dwa Kolory B1
A w drugiej kolejności Żebro Ewy G1 i G1.2.
Ale moją wymarzoną już chyba wklejałam 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
13 października 2013 20:00
szepcik, pomysłowe, ale ceny powalają 😉 bardzo podobają mi się te wycinane "żebro adama"


to normalne ceny. Popatrz na obrączki np. w Red Rubin
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 października 2013 20:04
ash, faceta nie mam, więc obrączki oglądam dla przyjemności. 😉  W Red Rubin te, które mi się podobają kosztują jakieś 900zł
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się