Końska rewia mody cz. VII (2013)

Dziękuję :kwiatek:
napewno będzie pięknie
w weekend postaram się o fotki Caballa z herbem
wątek zamknięty
Dziewczyny, plisss potrzebuję porady  :kwiatek: jaki czarny, reprezentacyjny czaprak na mojego siwensa? najlepiej bez cukierkowych dodatków, bo facet będzie jeźdźcem.
wątek zamknięty

Jak dla siwka to taki 😀 nie wieje nudą, a nie ma zbędnej przesady  🙂
wątek zamknięty
edyta, podoba się 😀 fajne połączenie!
wątek zamknięty
dziękuję :kwiatek: generalnie preferuję brązy i granaty, a ta zieleń dla odmiany trochę, jak rzekła moja trenerka - z lekką nutką nonszalancji 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 października 2013 13:43
kociarna, ten, który wstawiła Puma, będzie obłędny! I nie przesadzony, ani nie nudny 🙂
wątek zamknięty
Cotton Ocean z Eskadrona doszedł, kolor jest wg. mnie obłędny, może jakieś zdjęcia na modelce będą dzisiaj albo jutro 🏇
wątek zamknięty
edyta świetnie wygląda ta zieleń  😍 
wątek zamknięty
w weekend postaram się o fotki Caballa z herbem


Koniecznie! Też się na niego skusiłam, ale pewnie trochę poczekam. Chciałabym go zobaczyć na koniu 🙂
wątek zamknięty
kociarnia a HV POLO ? 😉
wątek zamknięty
nagana, monia, dziękuję :kwiatek:
szkoda tylko, że na moim wielkokoniu kazdy czaprak jak chusteczka do nosa wygląda 😀

rozmyślam nad kolorystyką Caballa z herbem dla siebie, ale już mam tyle tych czapraków, że nie wiem co by tu wykombinować 🤔wirek:

equi.dream, tak ten na siwym byłby super
wątek zamknięty
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
10 października 2013 14:59
kociarnia albo Kingsland?  😉

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
wątek zamknięty
kociarnia, Puma dobrze mówi, bierz platinum, koleżanka ma go właśnie do siwka - jest przeszał.  😍
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
10 października 2013 18:33
Dzięki wielkie dziewczyny!  :kwiatek: czyli niedługo będziemy pomykać w Ocean  😎
harja przekażę komplement Grubemu, chociaż nie wiem czy to nie za bardzo podniesie jego i tak już wysoką samoocenę 😀
Windziakowa koniecznie zdjęcia!
wątek zamknięty
Ktoś zdoła mi powiedzieć co to za Aniacz ?  👀
Raczej coś starego bo nie ma antypoślizgowego napisu i pomimo częstego używania grube i puchate
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
10 października 2013 21:23
Nieśmiertelny kantar plum:
wątek zamknięty
dzięki, Platinium i Kingsland...oba mi się widzą 🙂
wątek zamknięty
Ten Kingsland piękny! Sama bym takiego kupiła, ale pewnie kosztuje fortunę 🙂
wątek zamknięty
Kingslanda widziałam na żywo, prezentuje się kapitalnie, w macaniu też bardzo fajny 😉
wątek zamknięty
Dlaczego Caball ma tyle ładnych kolorów?  😍W końcu zdecydowałam się na nowy pad na zawody i wybrałam klasyczną czerń (chyba ostatecznie 😀), ale jaka lamówka i sznury to już nie wiem. Co polecacie dobrać do czarnego padu dla gniadego konia? Siodło, ogłowie, mój frak i ochraniacze też czarne  🙂
wątek zamknięty
Brąz/beż?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 października 2013 07:45
dairoxroxi, wstaw może jakąś lepszą fotkę, po tej wygląda mi to na Coffee lub Moccę.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
11 października 2013 09:27
Livia, coffee miało juz antypoślizgowy napis i jest dużo ciemniejsze.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 października 2013 10:21
emptyline, Coffee było dwa razy, jest też stara dobra wersja 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
11 października 2013 10:50
Aaaaa, masz rację, zwracam honor. 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 października 2013 10:50
Ale tu cisza 🙂

Tak oglądam na facebooku zdjęcia Niemek i zastanawiam się, kiedy wreszcie te wszystkie rzeczy przyjdą do nas... masakra ile to trwa.
wątek zamknięty
Ja na moje zamówienie wciąż czekam niestety, ale z tego co wiem to wiele rzeczy juz do PL poprzychodziło. Nawet mi mignęło w tym wątku, że ktoś pisał, że paczka z nowym Eskadronem juz do niego idzie.
wątek zamknięty
equi.dream, przepadłam! Są do niego nauszniki? 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 października 2013 11:49
Klami, sporo poprzychodziło, ale na razie tylko z Classic sports - nic nie ma ani z Nici, ani z NG, a ja w nie właśnie bardziej celuję 🙂
wątek zamknięty
Czy mógłby ktoś wrzucić jeszcze raz fotkę lub link do tego czarnego czapraka Kingslanda? Nie zdążyłam zobaczyć zdjęcia przed usunięciem 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.