sklepy internetowe

Anty-atos, tak naprawdę to ukróciłaby się działalność tej pani, gdyby każdy wyrolowany klient coś z tym zrobił... Brak mi słów na taki poziom chamstwa i ignorancji dla klienta, jaki prezentuje Kuzynowska.

Pogróżki?
Niech pisze... Będę miała jeszcze więcej argumentów dla policji, jeśli nie wyśle mi reszty towaru lub kasy. Nie toleruję chamstwa i oszustwa, o!
ode mnie ogromny plus dla EQUI-POINT

Zamówiłam dwie butelki biotyny, jednak kiedy otworzyłam paczkę okazało się, że przez pomyłkę dostałam dwie butelki witamin z tej samej firmy. Od razu zadzwoniłam do sklepu, poinformowałam o pomyłce, bardzo miła pani przeprosiła mnie i powiedziała, że mam zachować witaminy  😲 a biotynę osobiście wyśle jeszcze tego samego dnia. Na następny dzień przesyłka z właściwym zamówieniem była u mnie  👍
W sprawie Atosa to ja jutro sprawę kieruję do kancelarii prawnej. Mam już dość zabawy a ja nie mam czasu się sprawą zająć. Zamówienie od lipca dojść nie może. Zwrotu pieniędzy też oczywiście brak. Nie chce się właścicielce sklepu oddać kilkudziesięciu złotych to odda tysiąc kilkadziesiąt. Koszty sądowe plus zastępstwo procesowe, a prawnika wzięłam oczywiście najlepszego - czytaj najdroższego  😀iabeł:
Brawo misia997 🙂😉) Trzymam kciuki 🙂
misia997 bardzo dobrze! 😀 😀
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
13 października 2013 16:38
widzę że nie jestem jedyną osoba niezadowoloną z firmy ATOS!ja miałam sytuację że zamówiłam u nich worek meshu z egersmanna i czekałam na niego miesiąc po czym zadzwoniłam tam i okazało się że nie mają go w hurtowni i miał być za 4 dni wysłany, oczywiście po tych dniach się nie odezwali do mnie w ogole więc uparcie ich męczyłam telefonami aż mi powiedzieli że u nich już egersmanna nie ma i że mi inny worke mogą wysłać i tym sposobem czekałam na mesh prawie 3 miesiące od nich a w tym czasie moj koń zjadł już worek innego meshu który w miedzy czasie musiałam zamówić!!Oczywiście juz nigdy nic z tego sklepu nie zmaówie mimo że ceny czasami mają bardzo korzystne.bardzo dobrze że forumowicze zajmują się tym sklepem, może jak się zrobi głośno to przestaną tak traktować ludzi.pozdrawiam o trzymam kciuki🙂
Czy jakiś sklep internetowy w Polsce, ma rzeczy firmy Comfort Zone Equestrian?
A może ktoś zamawiał tutaj: CZ-Equestrian ?
http://www.opineo.pl/opinie/atos-sklep-pl,negatywne  ja zaraz wypelniam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👿
A ode mnie przeogromny plus dla Yard Equites! Kask ściągany od producenta, a mimo to ekspresowa przesyłka. W dodatku poziom doradztwa na najwyższym poziomie 🙂 Oby tak dalej!
ogromny + dla Pasi-konika
zadałam pytanie odnośnie produktu (skład wypełnienia kurtki puchowej) mailowo i odpowiedz dostałam po 2 godzinach! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!
Ogłaszam wszem i wobec, że szczęśliwie otrzymałam zwrot pieniędzy z ATOS za zamówienie z końca lipca 2013 r. Ja już raczej zakupów tam nie zrobię przez jakiś czas a szkoda bo kiedyś sklep był fajny, dobre ceny i asortyment. No cóż poczekamy zobaczymy może sklep odbuduje zaufanie klientów.
misia997, nie liczyłabym na to, że tak zszarganą opinię da się odbudować 🙂 Ja również dziś dostałam zwrot kasy więc szczęśliwa zamykam ten chory rozdział 🙂 Jest tyle innych sklepów, że jest w czym wybierać i nie czeka się miesiącami 🙂 A że ceny mają dobre? Cóż z tego skoro sprzedają wirtualne towary 🙂 To już lepiej zapłacić gdzie indziej więcej, ale MIEĆ towar 🙂 Ave! 🙂
[quote author=-Agi- link=topic=81.msg1898189#msg1898189 date=1381699091]
Czy jakiś sklep internetowy w Polsce, ma rzeczy firmy Comfort Zone Equestrian?
A może ktoś zamawiał tutaj: CZ-Equestrian ?
[/quote]


http://beckersport.pl/product_info.php?products_id=2977
tu masz derkę Comfort Zone!
Dobry wybór- te derki są świetnej jakości.
Ja też należę do grona nieszczęśliwców, którzy zrobili dwa zamówienia z Atosa, nieprzeczytawszy wcześniej opinii na forum.
Na przesyłki czeka od początku września. Pani Monika zapewnia mnie od tygodnia, że paczka została wyslana, co oczywiscie nie miało miejsca,
a podany numer przewozwy niestety dziwnym trafem nie figuruje w systemie FEDEX.

Jak juz zreszta zakomunikowalam Pani Monice - jeżeli paczki nie trafią do mnie do środy - zamierzam, tak jak misia997 "wyjaśnić" tę sprawę w sądzie.
Zbyt wiele ze strony firmy ignorancji, nierzetelności i kłamstw.
i bardzo dobrze, więcej osób powinno zgłaszać Atos do sądu!
a miałam kiedyś pracować w tej firmie..  🤔
keepsmile o widzę że dałyśmy Atosowi taki sam termin 😉 tylko ja kupiłam przez allegro u nich mam nadzieję że allegro zareaguje w razie jak kasy do środy nie dostanę. Nigdy więcej - w ogólę nie rozumiem dlaczego właścicielka robi sobie taką gigantyczną antyreklamę. No i ja też dostałam fałszywy nr wysyłki.
Czy sklep Mustang w Oławie ( dolnośląskie)  jest tylko internetowy czy też stacjonarny?
Stacjonarny jest we Wrocławiu, na Partynicach, czy w Oławie też to nie wiem.
strzałka - również stacjonarny
Dziękuję za odpowiedzi 🙂
Dziękuję rochnar, ale producent to Premier Equine, a derka nazywa się Comfort Zone 😉
Swoją drogą, rzeczywiście PE robi super derki 🙂
[quote author=-Agi- link=topic=81.msg1899905#msg1899905 date=1381868785]
Dziękuję rochnar, ale producent to Premier Equine, a derka nazywa się Comfort Zone 😉
Swoją drogą, rzeczywiście PE robi super derki 🙂
[/quote]


O kurcze, nie zauważyłam. Na szybko tylko to znalazłam, a ta derka wygląda jak derka Comfort Zone dokładnie!! Poza tym teraz spr i PE nie ma takich derek u siebie, więc to może być błąd na stronie Becker Sport i to mi się wydaje że jest derka Comfot Zone. Zawsze możesz zadzwonić i zapytać...

A swoją drogą to i PE i CZ mają bdb jakościowo derki!!
Czy ktoś kupował w sklepie Horseland Katarzyna Żogała? W wątku widzę tylko jedną opinię, ktoś może jeszcze może ten sklep  polecić/lub nie?
Ja kupowałam jakiś czas temu, wszystko super, dobry kontakt i konkurencyjne ceny.
Chyba,że właśnie moją opinie znalazłaś.
ogromny + dla Animalii. Zrobiłam przelew 2-krotnie. Pieniądze wróciły na moje konto. Oby więcej takich sklepów.
Czy ktoś kupował w sklepie Horseland Katarzyna Żogała? W wątku widzę tylko jedną opinię, ktoś może jeszcze może ten sklep  polecić/lub nie?


Ja kupowałam i wszystko było bezproblemowe. Mogę polecić, co prawda na podstawie jednej transakcji, ale zawsze to jakaś opinia 😉
+ dla Yard-Equites, ekspresowa wysyłka, mimo że kurier z K-ex jak zawsze nawalił  🙄
A co do Atosu to dostałam dzisiaj e-maila od p. Moniki .Zaprosiła mnie na zakup paszy zagranicznego producenta HARTOG w cenie niższej niż zwykle.
Chyba podziękuje  😂
A co do Atosu to dostałam dzisiaj e-maila od p. Moniki .Zaprosiła mnie na zakup paszy zagranicznego producenta HARTOG w cenie niższej niż zwykle.
Chyba podziękuje  😂

A ciekawe dlaczego to podziękujesz  😂 Ona jeszcze ma czelność wysyłać wiadomości zachęcające do kupna w ich sklepie po tym co wam zrobiła  😂 Śmieszna a zarazem żałosna do granic możliwości  😁
Katasia ja też właśnie tydzień temu kupowałam w tym sklepie. Wszytko ok, dobry kontakt, szybka wysyłka.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się