Kącik WKKW

dla chcących pooglądać zdjęcia z krosu w Facimiechu:

http://www.karyfoto.pl/category/14434.html

396 zdjęć z mini LL, LL i L  czekamy jeszcze na zdjęcia z P i *
znajdę gdzieś wyniki z rybnika? czy jak zwykle są owiane tajemnicą  🤣
jankesiara też szukałam ale póki co nic nigdzie nie ma, sądzę, żę trzeba poczekać aż pojawią się w zestawieniach na stronie pzj-u ale to pewnie nie wcześniej jak za kilka dni

a listy zgłoszonych koni na najbliższy strzegom jeszcze nie ma? kto się z was wybiera? My z Unisono już sezon zakonczyliśmy na Rybnik/
ja się wybieram, na moje pierwsze LL i także pierwsze LL moich rumaków 🙂
Oczywiście nie jadę crossu bom dygmunt 🙂
pomyłka, nie ten wątek
Znalazłąm super profesjonalne wyniki z Rybnika 🤣 --> KLIK jak widać tylko pierwsze 3 osoby z każdej klasy wypisali a i jeszcze w seniorach MŚ oczywiście jest błąd bo napisali juniorów drugi raz powinno byc jak w kl. P.

A tu jeszcze znaleziona GALERIA zdjęć.

Perlica to udanych debiutów życzę i może kiedyś się przekonasz również do krosu🙂 ten LLkowy jest naprawdę miły i przyjemny🙂
Magdzior, raczej się nie przekonam, bo jakby to same kłody były to ok,ale czasem jedna jest "trudna" , taki większy domek czy cuś i ja mam wówczas wielkie oczy 🙂
Na obcym koniu, nawet młodym niedoświadczonym skoczę cross nawet między L a P, ale na swoich nigdy 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 września 2013 16:17
Magdzior, a kiedy ten Strzegom? Jaroszówka w tym roku już chyba nic nie szykuje (co mnie zdziwiło - zawsze były jakieś zawody na przełomie września i październka), muszę to sobie jakoś odbić  😁 Zdążyłam się od czerwca mocno stęsknić za wszelkimi zawodami.
Facella jeden Strzegom jest teraz w najbliższy weekend zawody krajowe, potem w kolejnym tygodniu (27-29.09) są MPMP, a na koniec jeszcze 19-20 października są kolejne krakowe, tak więc `w Strzegomiu jeszcze będzie się działo. Ja może i  bym na te październikowe miała ochotę jechać, ale raz, że nie wiadomo jaka pogoda będzie a dwa, że nie bardzo chce mi się teraz badania na jedne zawody robic bo prawie mi się skończyły.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 września 2013 16:34
Dwa najbliższe terminy dla mnie są beznadziejne  😵 Październik kusi, tylko muszę ogarnąć transport  😁
Ja sie wybieram do strzegomia , z Rosalka na czempionat 5 latkow a Czeskiem na 2
są jakieś listy na strzegom?
są na razie na P i *
Ale to na zawody 20-21  a nie MPMK
no tak 🙂

Na MPMK jeszcze nie ma list, ale na cheval tech już przygotowany event.
lepiej późno niż wcale;d

Z wczorajszego strzegomia też już są KLIK,
gratulacje dla ekipy z małopolski bo widzę, że super poszło🙂
czy są gdzieś zdjęcia ze Strzegomia ?
ok 120 koni bedzie podczas MPMK i CIC
Szukam informacji o koniu To Ten po Enjoy Plan od To Ta urodzony 21.01.2006 SO Lack.
Kupili go niedawno znajomi, podobno chodzil jakis czas temu wkkw, do niedawna biegal na torach.
Bede bardzo wdzieczna za informacje, jesli ktos cos wie o jego startach w wkkw  :kwiatek:
Olma Poprzednim wlaścicielem To Tena był Jerzy Krukowski, konik stał w Rakowcu tam był trenowany.
Więcej info na temat startów itp napewno uzyskasz bezpośrednio w stajni Rakowiec/k Kwidzyna. 
Dzieki wielkie! juz im pisze 🙂
No to jest chyba najbardziej lewniwy wątek na re-volcie.
Był Biały Bór w ten weekend i co? jakieś relacje, wrażenia. No naiszcie cos.
są gdzieś jakieś galerie z BB ?
na facebooku profilu Koni i Rumaków jest kilka galerii:
CCI3
kros P
kros L

no właśnie ja też ciekawa jestem jak tam relacje z BB, kto wybiera się do Strzegomia kończącego sezon? ja mimo szczerych chęci niestety odpuszczam bo czasowo się nie wyrobię z innymi rzezami🙁 tak więc już zaczynam z utęsknieniem czekać na kolejny sezon🙂
W sieci jest jeszcze jedna galeria, autorstwa Time KLIK
Zwolniło nam się jedno miejsce w przyczepie do Strzegomia.
Jak ktoś jest zainteresowany to pisać na PW.
Okolice Wodzisławia Śl. Ewentualnie możemy zgarnąć kogoś po drodze, np z Gliwic
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
15 października 2013 16:10
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 października 2013 18:10
powtórzę to,co już armarze napisałam,bo też to na fejsa wrzuciłam,z innego źródła - wszyscy kłamią  🤔wirek:

edit : juz jest nick zamiast imienia 😉
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
15 października 2013 18:17
Co nie zmienia faktu, że jest to po prostu cholernie przykre...
edit: i jest wyjaśnienie: https://www.facebook.com/CliftonEventers/posts/10153343071820304
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się