Warszawskie voltopiry :)

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 października 2013 21:11
Tutaj coś jest. Bischa a jak zdrowie?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 października 2013 21:21
Bisha, na sggw chyba też zbierali nakrętki, myślę że nawet na większą ilość się nie obrażą tylko wezmą 😉
Brat cioteczny chodzi do mojego starego gimnazjum, gdzie wiem że za korki oceny dostają i są właśnie zbierane na wózki. Moge zapytać 😉
Byłabym wdzięczna za zabranie tego przez kogoś. Mogę ewentualnie gdzieś podrzucić, ale będzie ciężej, bo nie jestem mobilna.
Co do zdrowia, jutro jadę do rodziców, mama mi dziś po konsultacji z ciotką internistką z pracy wzięła leki (jest farmaceutką), więc jutro zacznę brać. Trochę się wczoraj (a w sumie to przedwczoraj) przestraszyłam, siedziałam u przyjaciółki i zaczęło mnie boleć z tyłu, po lewej stronie na wysokości nerki. Ból był ledwo zauważalny, raczej mnie ćmiło. Po 3 godzinach przeszło (ból się nie nasilał, był na stałym poziomie) i do chwili obecnej cisza. Jeśli do środy nie przejdzie, pójdę do urologa.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
14 października 2013 11:12
mogę się wtrynić z ogłoszeniem? :kwiatek: może ktoś z Was, a może znajomi?

ŚLICZNE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA NA BEMOWIE

Wynajmę bardzo ładne, funkcjonalne i kompletnie urządzone mieszkanie na Bemowie, na ul. Osmańczyka 28, II piętro z winda.
Mieszkanie ma 57m, duży jasny salon, sypialnia, otwarta kuchnia, łazienka, balkon.
Mieszkanie jest kompletnie urządzone – jest w nim pralka, lodówka, piekarnik, stól z krzesłami, łóżko w sypialni, 3 szafy, w tym jedna ogromna.
Było urządzane wspólnie z architektem, „pode mnie” a nie pod wynajem, więc nie ma jakiejś maniany😉 Na podłodze prawdziwe drewno, fajny układ oświetlenia, bardzo ładna kuchnia.
Osiedle jest przy samym Carrefourze, 200m do przystanku tramwajowego, pod blokiem przystanek autobusowy.
Osiedle zamknięte, strzeżone.
Jest możliwość wynajęcia miejsca garażowego, ale bez problemu można parkować na parkingu pod blokiem.
Obok są sklepy spożywcze, pizzeria, winiarnia, Centrum Handlowe Bemowo (Carrefour, kino).
Cena za wynajem to 2200 (+ czynsz , +opłaty licznikowe).
Mieszkanie wolne od 28.10.

Tu więcej zdjęc:
https://www.facebook.com/events/687542337924516/?ref_newsfeed_story_type=regular

Kontakt: 664-726-114, 602-271-600, madallena@onet.eu
Ja mam dość nietypowe ogłoszenie.
Poszukuje osoby, która wygrała/walczy z nowotworem i chciałaby pomóc w akcji tegorocznej "mam haka na raka". Chodziłoby o uczestnictwo w wykładzie (lub wykładach ale nie planujemy wielu i oczywiście kwestia wolnego czasu) i pomoc w promowaniu badań profilaktycznych, opowiedzenie o swojej historii oraz odpowiedzi na pytania.
Wszystko będzie sie odbywać w przyszłym roku styczeń - marzec (dokładną datę będziemy znali w styczniu), więc jest czas aby się zastanowić i wyrazić ewentualną chęć pomocy.
Może macie jakiś znajomych, którzy chcieliby pomóc innym w ten sposób, którzy dzięki badaniom profilaktycznym szybko dowiedzieli się o chorobie i udało im się pokonać lub wiedzą, że gdyby poddali sie badaniom wszystko wyglądałoby inaczej lub ktoś z re volty sam byłby chętny.
Jest trochę czasu, jakby ktoś miał pytania to jestem do dyspozycji na PW, mailowo : izabela2701@gmail.com
:kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 października 2013 14:51
Czy gdzieś w Warszawie jest możliwość nauki języka tybetańskiego? Wiem, że jest kierunek tybetologia na UW, niestety nie mam możliwości zapisania się na kolejne studia  😉
Ja też z nietypową prośbą....
Czy któraś z pomocnych osób chciałaby pożyczyć mi wędzidło 11,5 najchętniej smakowe pojedynczo / podwójnie łamane lub/i metalowe podwójnie łamane z łącznikiem miedzianym...?

Potrzebuję po testować czy któreś by może nie pasowało "mojemu" koniuchowi, a trudno trafić na takie używane wędzidła w cenach które mogłabym kupić tylko na próbę..

Przyszedł mi taki pomysł , może ktoś się zlituje i pomoże :P
Z góry dziękuję :kwiatek: 
emptyline   Big Milk Straciatella
21 października 2013 23:51
Dziewczyny, potrzebuję pomocy, takiej trochę w tempie ekspres. Otóż szukam kubka, najchętniej takiego dużego, na dwie porcje herbaty, gdzie mogę takie coś dostać od ręki w Warszawie?
Kubki maxi widziałam w Auchanie, ale cud piękności to to nie był, ot, zwykłe.
emptyline   Big Milk Straciatella
22 października 2013 00:19
To ja potrzebuję taki na prezent, więc zdecydowanie musi być ładny. Podjadę do ResetPointu (http://www.resetpoint.pl), może znajdę coś fajnego, jeśli nie dużego, to chociaż oryginalnego. Dzięki za pomoc. 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 października 2013 07:26
We "Flo" były takie kubki, ale widziałam, że w Złotych Tarasach już ten sklep zlikwidowali- nie wiem, czy w innych lokalizacjach również.
smarcik, flo juz w ogóle nie ma z tego co wiem 🙁
emptyline, bardzo ładne, duże kubki mozna dostać w five oclock 🙂
Warszawiacy gdzie znajdę jakiś rockowy klub gdzie można wypić piwko i poszaleć w rytm rocka? chcemy się wybrać ze znajomymi🙂 i szukam czegoś- najchętniej lewa strona Wisły
emptyline   Big Milk Straciatella
22 października 2013 08:37
kotlet, smarcik, dzięki dziewczyny, wybadam!
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
22 października 2013 08:41
Karla🙂 a Hard Rock Cafe? to zupełnie nie moje klimaty, ale tak jako pierwsze się nasuwa...
Karla, Rock'nRoll 😎
emptyline, może w DUKA? jest chyba w Złotych Tarasach
http://dukapolska.com/zastawa-stolowa/porcelana-ceramika/kubki.html?p=1
niektóre mają prawie litr pojemności
Dziewczyny, potrzebuję pomocy, takiej trochę w tempie ekspres. Otóż szukam kubka, najchętniej takiego dużego, na dwie porcje herbaty, gdzie mogę takie coś dostać od ręki w Warszawie?


spróbuj poszukać w sklepach z herbatami i dodatkami do herbat (Pożegnanie z Afryką, wszelkie kawiarnie etc.- niektóre sieciówki mają, ale obrandowane). w marketach sa czasem stoiska herbaciane i można fajne kubki znaleźć.
Mazia   wolność przede wszystkim
23 października 2013 14:21
Karla🙂 ja bardzo lubię Patricsa, samo centrum, bez zadufania, swojsko, zwyczajnie i często muza na żywo od 21.
http://www.patrickspub.pl/
emptyline   Big Milk Straciatella
23 października 2013 15:19
zen, iwona, już znalazłam super kubki w Resecie. Dzięki za pomoc. 🙂

A dziewczyny, mam jeszcze jedno pytanie. Szukam jakiegoś fajnego miejsca w centrum, gdzie można posiedzieć, coś przegryźć, napić się, może być jakieś karaoke albo muzyka (bardziej rockowe, alternatywne lub retro klimaty) i przede wszystkim, dam radę zarezerwować stolik/salkę na 20 osób na szybko. Może być coś w klimacie Pardon to tu, tylko samo Pardon odpada bo byliśmy tam już kilka razy.
emptyline
Znajomi znajomych
Wilcza chyba
emptyline   Big Milk Straciatella
23 października 2013 16:31
A co jeszcze? Bo tam akurat w piątek o 21:30 wchodzi DJ housowy. 🙁
Nie znam, nie bylam, nie wiem jak z muzyka, ale ktos mi ostatnio polecal:
Spiskowcy rozkoszy przy ul. Zurawiej.
Spiskowcy są fajni. Jeszcze w podobnych klimatach tak na szybko przyszly mi do glowy Kufle i Kapsle, Regeneracja...
A ja mam takie dwa pytania. Pierwsze jest nieco nietypowe ze względu na specyfikę instrumentu, na którym ostatnio zaczęłam grać (perkusja). Szukam sklepu muzycznego z instrumentami, pałkami perkusyjnymi, z tymże nie wiem, czy będziecie w stanie mi pomóc, bo jak ktoś nie gra, nie zwraca uwagi na takie szczegóły. Potrzebuję po prostu zakupić pałki do gry na perkusji, ale wybór ich to dość skomplikowana sprawa, ponieważ ważny jest sposób przechowywania, ale może jakieś sklepy muzyczne znacie, które jesteście w stanie polecić z innych względów, przejadę się i sprawdzę to co potrzebuję, bo wiem jak szukać. Najchętniej na Ochocie, Włochy, Ursus, Mokotów, Ursynów, Śródmieście (sklep w pasażu na metrze Centrum odpada, sprawdzony). Sklepy tylko stacjonarne.

I druga rzecz. Chcemy się wybrać ze znajomymi do jakiegoś klubu, na jakąś fajną imprezkę, do klubu z muzyką z lat 80-tych. Znacie może jakieś? Mogą być kluby, w których grają daną muzykę konkretnego dnia.

Dzięki z góry! :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 października 2013 09:43
Nie znam się na perkusjach i pałkach ale może Riff Megastore na Bokserskiej? 👀
Mazia   wolność przede wszystkim
25 października 2013 10:52
Jest też sklep muzyczny na pl. Konstytucji
emptyline   Big Milk Straciatella
25 października 2013 11:01
To też Riff. 🙂
famka   hrabia Monte Kopytko
25 października 2013 11:06
Bischa, jeśli klub w stylu lat nam znanych i w klimacie to polecam `70
http://club70.com/

😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się