Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Byłam o 7 rano i już sporo ludzi buszowało 😀
Ale butki bardzo fajne.
Jest ktoś z volty kto pracuje w Decathlon?
Dramka ja : )
LatentPony   Pretty Little Pony :)
14 października 2013 20:30
I ja 🙂
😀 O jak fajnie, prosze o pw jak beda na promo te plaszcze puchowe
LatentPony   Pretty Little Pony :)
14 października 2013 22:40
Daj link do nich, każdy sklep różni się asortymentem, więc nie jest powiedziane, że je mamy 🙂 ale sprawdzę, jak będę wiedziała o które chodzi.

Jeździectwo mam w alejce obok, ja pracuję na bieganiu, dlatego nie ogarniam w pełni całego asortymentu z jeździectwa  :kwiatek:
Dramka, będą na koniec sezonu 😉

Edit: Hilunka, to Ty jesteś tą słynną "Gabi z Reduty"? 😉
dla mieszkajacych w uk w lidl maja bryczesy za 13 f, odziez termiczna za 9f, itp
https://www.aldi.co.uk/en/specialbuys/sunday-27th-october/product-detail/ps/p/ladies-winter-riding-jodhpurs/
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
27 października 2013 11:12
Ciekawe czy u nas też będą...
Są już kurtki narciarskie  😅
konie-legnica ale to ALDI a nie LIDL
Dramka - jak będą jeździeckie, dawaj znać  🏇
A co do bryczesów - jeśli są z lejem kolanowym, i mają być w tej samej cenie (po przeliczeniu), to ja wolę popatajać do decatchlonu - są za 5 dych.
To prawda bryczki z Decathlonu są super trwałe. Od 6 lat mam stary, stary, stary model i jedynie wypłowiały. I ceny świetne porównując z całym rynkiem jeździeckim : ) Niedawno weszły bryczesy nieprzemakalne z membraną Novadry (czyli oddychające i nieprzemakalne) podszyte polarkiem. W dotyku przyjemne i elastyczne. Warto sprawdzić.
http://www.decathlon.pl/ciepe-spodnie-kipwarm-czarne-id_8206638.html

Kaktus To zależy : DDDD
one są takie srebrne, metaliczne, plastikowe na żywo?

o bosz...ktoś w rozmiarze większym niż 36 (i to wysoki) będzie wyglądał jak zawodnik sumo w stroju małysza... albo srebrny ludzik michelin...
albo taki otyły sado-macho w lateksach....
(oj wyobraźnia ponosi 😉 )
Hahah 😀 nie...
Na żywo są czarne i nie odbijają światła jak lateks- są matowe.
a to dobrze 😉
trzeba się do deca przejechać pomacać i przymierzyć 😉 szkoda tylko że nie pełny lej albo silikony. lubie pełne...przyzwyczaiłam się
Myślę, że efekt jazdy może być taki sam jak pełny lej. Gumowate na tyłku więc przyczepność może być podobna, ale nie testowałam... tak podejrzewam 🙂

Edit: A no i są jeszcze brązowe i beżowe jbc  🤣

Hilunka ja kupiłam bryczesy czarne zwykłe za 80 zł w grudniu a teraz są pełne dziur przetarć ;/ Ogólnie wolę dołożyć drugie tyle i kupićz pełnyjem, ale trzeba przyznać że wygodne są :P
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 października 2013 21:54
W Lidlu za tydzień (4.11) wkładki do butów, grzejące: http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-F59662BF-3870B6E9/www_lidl_pl/hs.xsl/oferta.htm?action=showDetail&id=3496
Oprócz tego skarpety funkcyjne i kurtki na narty/ snowboard, wyglądają bardzo fajnie 😀
PATRYCJA10822 ten model jest przeznaczony do rekreacyjnej jazdy +/- raz w tygodniu. Nie wymagajmy cudów od zwykłych bawełnianych bryczesów. Jeżeli uważasz, że nie spełniają swojej funkcji, bądź Twoich oczekiwań- zareklamuj je. Teraz wszedł odpowiednik tych "podstawowych" bryczesów za 69.99 wydaje się bardziej trwały i elastyczny. Nadal jest to bawełna ale taka bardziej zwarta i mocniejsza : )

Edit: Misskiedis ale czad te wkładki 🙂

Wiecie czy są w Lidlu jeszcze te kozaczko-kalosze?
PATRYCJA10822 ten model jest przeznaczony do rekreacyjnej jazdy +/- raz w tygodniu. Nie wymagajmy cudów od zwykłych bawełnianych bryczesów. Jeżeli uważasz, że nie spełniają swojej funkcji, bądź Twoich oczekiwań- zareklamuj je. Teraz wszedł odpowiednik tych "podstawowych" bryczesów za 69.99 wydaje się bardziej trwały i elastyczny. Nadal jest to bawełna ale taka bardziej zwarta i mocniejsza : )



to ja jeszcze dodam, że w nowym modelu dodano poliamid, dzięki czemu kolor ma być trwalszy i mają szybciej schnąć 🙂
a co do bryczesów ocieplanych jestem w szoku, jakie jest nimi zainteresowanie 🙂
Kaktus o to to : ) A co do ocieplanych, dlaczego takie zdziwienie? Sama sobie zamówię w przyszłym miesiącu chyba, bo oczywiście mój sklep nie ma ich w gamie. Dla mnie - zmarźlidu*ki super rozwiązanie 😀 także, aby nie było offtopu to od listopada dostępne będą także w Reducie. Można przyjść obejrzeć, pomacać gdyby ktoś nie wierzył, że nie są lateksowe  🤣 no i KUPIĆ!
Hilunka, powinni ci dopłacać za reklamowanie firmy i produktów 😉 (chyba, że już  to robią 😁 )
Hillunka, ja też ich nie mam w gamie, przyszły mi w sobotę i została jedna para 😉 zdziwienie, bo w zeszłym roku ich nie miałam, zresztą wtedy nawet nie miałabym ich gdzie wcisnąć 🙂
Horse_art nie płacą, ale fajnie by było 😀 jest jakieś stanowisko w centrali do administrowania fanpejdżu Decathlon Polska, ja mam tylko marnego admina Decathlon Reduta. Jestem zwykłym pionkiem  😂
Po prostu markę mam przed oczami niemal codziennie. Chętnie służę informacjami, bo produkty z roku na rok coraz lepsze.
Hilunka, jakbys się do Wrocławia przeprowadzała i pracy szukała to uderzaj  😀 😀 😀
normalnie tak zachwalać i to bezinteresownie  😀 (mało tego Hilunka, nawet załatwi mi wymiary czegos czego nie ma!  :kwiatek🙂
a co! dobrym ludziom lepiej się żyje : )
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
28 października 2013 22:41
Pytanie do osób pracujących w Decathlonie  😉
Jak kupowałam kilka lat temu bryczesy w Decathlonie, pasowały na mnie bryczesy w rozmiarze 14 lat (te najtańsze). Jak zamawiałam ostatnio przez internet ten sam model, bryczesy przyszły, ale są dłuższe i ciut luźniejsze od poprzednich. Zmieniła się tam rozmiarówka?
Chciałabym zamówić bryczesy zimowe i nie wiem, czy brać rozmiar dziecięcy (14 lub 12 lat), czy dorosły (36), a szkoda żeby na mnie nie pasowały  🙁
Dementek w bryczesach juniorskich zmieniło się jedynie to, że u dołu nie mają już rzepu.
Jak poczekasz kilka dni, to zmierzę Ci ocieplane juniory 🙂 (o ile mówimy o kipwarmach za 159 🙂 )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się