Stajnie na Śląsku

Matuuzalem stajnia znajduje się na ul. Drobczyka 😉 niedaleko Asnyka, prowadzi ją moja znajoma (i sąsiadka). Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej uderzaj na PW.
Dopisuje do listy Hubertusów
Ciężkowice, 9.11
trzynastka   In love with the ordinary
03 października 2013 17:39
Spis Hubertusów o których poinformowali mnie Ninevetowi Fani 😉
Myślę, że i tu się przyda.

Mosir 05.10
Leśna 12.10
Rybnik O.J. Indeks 12.10
Rybnik Grabownia 19.10
Lukasyna 19.10.
Szałsza 19.10
Paniówki 19.10
Niekarmia 02.11.
JWR 9.11
Ciężkowice 9.11
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
03 października 2013 20:56
Hej mój post będzie odbiegał od tematu hubertusa, czytałam wcześniejsze posty o stajniach na śląsku i chciałam wam napisać o stajni gdzie teraz stoję z moim Rudym🙂jest to najlepsze miejsce dla konia jakie spotkałam a dużo stajni zwiedziliśmy z Rudym bo jesteśmy bardzo wymagający. Stajnia znajduję się w Rzeniszowie nazywa się Magia, (wspominałam już o niej kiedyś na naszym forum zaraz jak się tam sprowadziliśmy) i faktycznie w tej nazwie coś jest ponieważ jesteśmy przeszcześliwi tam ponieważ opieka jest idealna konie zawsze dostaja wszelakie witaminy jakie właściciel chce żeby dostawały, konie cały dzień stoją na pastwisku, jeżeli sie ma takie życzenie konie są derkowane zakładane sa im kaloszki na pastwisko itp. Atmosfera jest fantastyczna jest mało pensjonariuszy bardzo skromna rekreacja. Właściciele to przewspaniali ludzie to samo stajenni, pomocni zawsze doradzą o wsystko się można dogadać🙂 Każdemu życze takiej stajni do jakiej ja z Rudym trafiłam. Pozdrawiam 🙂
Mamy w planach pojawienie się na Hubertusie na MOSiR 05.10 oraz na Leśnej 12.10. Czy ktoś z re-voltowiczów się wybiera?? Będziemy z siwym arabem oraz srokatą małą hc/oo (opcjonalnie hc kasztan) więc proszę się ujawnić :kwiatek:
Kasik ! Ja chce z Wami hucułami i z Panem Borem 😀
lussi zapraszam :kwiatek: Niestety konie nie mają kondycji i na MOSiR oraz Leśną kulamy się przyczepką. Do JWR już wierzchem 😉 więc mogę Ci konia użyczyć.
Livia   ...z innego świata
04 października 2013 08:00
kasik, my na 99% będziemy z koleżanką na MOSiRze, więc chętnie cię poznam 🙂
lussi zapraszam :kwiatek: Niestety konie nie mają kondycji i na MOSiR oraz Leśną kulamy się przyczepką. Do JWR już wierzchem 😉 więc mogę Ci konia użyczyć.


Ja będę z aparatem za Wami chodzić 😀
trzynastka   In love with the ordinary
04 października 2013 14:50
MOSiR jest na 15? Dobrze kojarzę? 🙂
Livia   ...z innego świata
04 października 2013 17:02
nine, tak, tu masz całą rozpiskę: http://stajniazabrze.pl/
Odbiegnę od tematu zarówno Hubertusa jak i pensjonatu ;-)
Jutro jadę do stajni Pandor w Mikołowie, ktokolwiek jeździ, jeździł, był itd. jest pilnie proszony o kontakt!  😀 Najlepiej na pw  😉
klaudulka, poszlo pw 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
05 października 2013 15:20
nine   też czekam niecierpliwie na zdjęcia z dzisiejszego hubertusa  🏇  😜
trzynastka   In love with the ordinary
06 października 2013 14:42
No i ich nie będzie 🙁
Obowiązki rodzinne mnie tak pochłonęły, że nie wyrobiłam się nawet na gonitwę dla zaawansowanych ;/
nine my dojechaliśmy spóźnieni ponad godzinę a na gonitwę zdążyliśmy 😂 trzeba było gnać  🏇 Mam nadzieję, że na Leśną dotrzesz :kwiatek:
trzynastka   In love with the ordinary
06 października 2013 21:31
Leśna, JWR - nic mnie nie zatrzyma 😉
Hegemonia   Grunt to konik polny :)
10 października 2013 17:49
Zna ktoś program sobotniego hubertusa na Panewnikach 🙂 ?
o 10.00 rozpoczęcie w barze "Pod zielonym koniem", a co z mszą? tak jak w ubiegłym roku? o której? muszę przekazać informację "gapiom", więc bez sensu, żeby od 10.00 się gapili na kręcące się w kółko konie pod barem 😉
Napiszę Ci na fejsie, tylko się skontaktuję z koleżanką 🙂 Będziecie z Bremciakiem ? Jeśli tak to może przekonam się, żeby ruszyć tyłek  😜
Hegemonia   Grunt to konik polny :)
10 października 2013 18:26
Jedziemy z Bremuszką, a jakże! wpadaj zobaczyć mojego grubasa 😉
Sms zwrotny: o 12 msza, a ok. 13:30 gonitwa 🙂
No to jednak ruszam dupsko, dawno nie widziałam księzniczki 😀
Hegemonia   Grunt to konik polny :)
10 października 2013 21:13
nie pamiętam, czy Ci podziękowałam na fejsie, więc dziękuję 🙂

no i trzymam Cię za słowo 🙂
Czy w stajni Leo w Tychach są prowadzone jazdy skokowe na ich koniach?
Jeśli tak to proszę o kontakt?
Zna ktoś stajnie w pobliżu Katowic z treningami skokowymi?
wawawa13 -  Leo (zarówno stare jak i nowe) to tylko i wyłącznie hotele 😉 Żadnych jazd nikt tam nie prowadzi 🙂
Jokar w Mysłowicach :P
wawawa13 -  Leo (zarówno stare jak i nowe) to tylko i wyłącznie hotele 😉 Żadnych jazd nikt tam nie prowadzi 🙂


Jedynie hipoterapie dziewczyny prowadzą tak to wszystko prywatne konie. Jedyne "krajka" obok prowadzi jazdy.
Hegemonia   Grunt to konik polny :)
13 października 2013 11:23
a ja wrócę do tematu hubertusów 😉.

Kto wie, kiedy hubertus w Ogrodzieńcu? kto jest organizatorem tego hubertusa? PTTK, czy jakiś ośrodek?
[quote author=kludulka link=topic=1780.msg1897494#msg1897494 date=1381608160]
wawawa13 -  Leo (zarówno stare jak i nowe) to tylko i wyłącznie hotele 😉 Żadnych jazd nikt tam nie prowadzi 🙂


Jedynie hipoterapie dziewczyny prowadzą tak to wszystko prywatne konie. Jedyne "krajka" obok prowadzi jazdy.
[/quote]
Której strasznie nie polecam...
trzynastka   In love with the ordinary
13 października 2013 12:19
Powoli galeria z wczorajszego hubertusa na leśnej się tworzy 🙂

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.612064982169634.1073741826.227354353974034&type=1
Hegemonia   Grunt to konik polny :)
13 października 2013 12:23
lussi, wrzucisz gdzieś fotki z Panewnik 🙂 ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się