Stajnie na Śląsku

za wielu ich tam nie mam, bo coś mi obiektyw szwankuje, ale jasne, wrzucę 🙂

edit. nie wiecie może czy np. w Dereszu nie organizują hubertusa, ewentualnie jakieś okolice ?
[quote author=Koorciia link=topic=1780.msg1897520#msg1897520 date=1381609783]
[quote author=kludulka link=topic=1780.msg1897494#msg1897494 date=1381608160]
wawawa13 -  Leo (zarówno stare jak i nowe) to tylko i wyłącznie hotele 😉 Żadnych jazd nikt tam nie prowadzi 🙂


Jedynie hipoterapie dziewczyny prowadzą tak to wszystko prywatne konie. Jedyne "krajka" obok prowadzi jazdy.
[/quote]
Której strasznie nie polecam...
[/quote]

Bo..........?
Zdjęcia wczorajsze z Panewnik, proszę:

https://plus.google.com/photos/100196553369508370855/albums/5934319969438474161?authkey=CJfus-ijnqC5_wE


Będzie jeszcze jeden album kumpeli, ale to później  :kwiatek:
Przepraszam za post pod postem, ale zdjęcia seria II
Nie moje 🙂

https://picasaweb.google.com/101458727165008634340/14Pazdziernika2013?authkey=Gv1sRgCOPot-y83quE7wE
O widzę, że moja znajoma była ze swoimi koleżankami chyba 😀
Bronze   "Born to chase and flee.."
14 października 2013 21:13
Wiecie co, jak tak oglądam fotki z różnych hubertusów to nieodmiennie koni żal  😕
kludulka nie znamy się, znajomymi też nie jesteśmy. Stajni Leo i Krajki nie znam, choć w sumie mam niedaleko. Poprostu twierdzisz, że nie polecasz jednej z tych stajni, pytam tylko dlaczego?
Leo to tylko hotel 🙂 Może być pw jutro? Bo to więcej pisania a na telefonie nie jest tak wygodnie 😉
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
14 października 2013 21:53
lista hubertusów?
Smoleń, 19.X
polecam nawet przyjechać obejrzeć, zawsze dużo koni na Jurajskiej Gonitwie za Lisem (to już cykliczna impreza), niezłe show, no i w sumie dla widzów darmowa wyżerka - regionalne potrawy itp. 🙂
Bronze, fakt. Niektórzy mają przerośniętą ambicję i tu się wszystko zaczyna (i kończy). Pomijam kwiatki widoczne na zdjęciach dotyczące czego innego niż samej zabawy 😜

To nawet moja 13 letnia koleżanka sama mi mówiła, że nie liczy się la niej samo złapanie a zabawa i chociaż nie złapała to wróciła mega szczęśliwa 😀
gonitwa hubertusowa -zapraszamy do sławkowa - sobota19 pazdziernika godz 10 zbiórka na walcowni, dwie gonitwy w kłusie i galopie flo i puchary wpisowe 30 zł po gonitwie ognisko żurek i kiebłaski
są jeszcze wolne ,,konie,,
Koleżanki,  ktoś się wybiera w sobotę do Świerklańca? Ma być pięknie, elegancko, historycznie i tradycyjnie, z pokazami jazdy, kadrylu, z psami myśliwskimi.
Brzmi fajnie 🙂
Azbuka - jak ogarnę jakie busy wracają z tamtych okolic na dworzec w Bytomiu albo auto wróci dziadkom z naprawy to będę  😁
do mnie dziś dotarła wiadomość, że w sobotę w Aurze jest jakiś przebierany hubertus.

gonić się nie mamy zamiaru z kluską ale w kiecce może podjadę 😀
ktoś coś wie?
Wiadomości z pierwszej ręki mam ja 😉
Coś mi się to do końca nie widzi, bo podobno wszyscy maja być przebrani a jak nie będą to nie uczestniczą. Ja osobiście przebierać się nie mam zamiaru i jak tak ma to wyglądać to nie wyjeżdżam na koniu. W każdym bądź razie w kiecce przyjeżdżaj 😉
Ja dzwoniłam do Aury i powiedzieli , że przebierany jest  tylko konkurs skoków.
desire   Druhu nieoceniony...
18 października 2013 22:21
JSBach, szkoda że masz takie nastawienie, Hubertus przebierany to naprawdę niezła zabawa 😀 😉
Potwierdzam, faktycznie konkurs skoków tylko przebierany. Jak ktoś chce na gonitwę to nie ma problemu.

Desire, no może i fajnie, ale ja jakoś najwyraźniej nie czuję bluesa. Zresztą, i tak sotatnio jestem nielotem, więc problem solved 😉
Moja koleżanka jedzie na hubertusa do Aury i chce się przebrać za smerfetkę 😁 Ale ona pewnie w gonitwie jedzie przebrana i nie będzie skakać raczej 😉
Hegemonia   Grunt to konik polny :)
19 października 2013 18:13
kludulka, genialny pomysł koleżanki! fajnie czytać, że są na świecie jeszcze takie wariaty 😀 .

ja tam lubię przebieranki... 😉 moja konia z resztą też nie protestuje 🙂

Jeździ/ jeździł ktoś w stajni w Czechowicach w/koło (nie jestem pewna czy w czy koło) Gliwic? 
Livia   ...z innego świata
20 października 2013 10:24
Matuzaalem, to jest w Gliwicach (Czechowice to jedna z dzielnic) 🙂 Ja jeździłam tam parę lat temu, nie wiem niestety jak jest tam teraz.
Livia - a napisałabyś mi na PW gdzie to dokładniej jest? 🙂
Powiem wam, że organizacja Hubertusa w Świerklańcu była rewelacyjna. Było cudownie  😅
Livia   ...z innego świata
20 października 2013 13:03
Matuzaalem, to żadna tajemnica 🙂 Wpisz tutaj współrzędne: 50.362177,18.650525 🙂
Dzięki wielkie Livia. Nie chciałam wątku zaśmiecać po prostu
Hallo. Był ktoś na Hubertusie w Pszczynie i.robił zdjęcia? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się