Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?

deidre: Rzeczywiście "dają radę"..? Oj nie bardzo, nie bardzo... I nie wiadomo jak długo!
No cóż, nie mam informacji na temat poziomu sprzedaży itp., ale na razie żadne inne nie powiadomiło o zmniejszeniu częstotliwości wydawania ani nie zakończyło działalności. Za to jakiś czas temu pojawił się Gallop i jeszcze istnieje (ku mojemu zaskoczeniu).
Pytanie: czy Gallop płaci autorom tekstów..? Bo pozostałe periodyki - coraz niechętniej... A to chyba o czymś świadczy, nieprawdaż..?

Edit: ponieważ zadzwonił do mnie w tej sprawie sam naczelny "ŚK" to informuję, że powyższa informacja dotyczy oczywiście tych periodyków, w których coś na przestrzeni ostatniego roku publikowałem - a w przypadku "ŚK" tak nie było, więc nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć, że płaci: naczelny twierdzi, że tak, grzeczność zatem nakazuje wierzyć...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 września 2013 14:41
[s]czy ma ktoś już wrześniowy ŚK? [/s]
już nieważne. udało mi się nabyć 🙂
Czy ktoś może ma kolekcję wydań ŚK i mógłby dla mnie zeskanować/sfotografować (nie chodzi o jakość, chodzi o z grubsza czytelną treść) artykuł o MPMK 2011? To był zapewne numer 9/2011 albo 10/2011, niestety moje domowe archiwum akurat w tym miejscu ma przeprowadzkową lukę 🙁
Quanta - ja mam, nawet juz zeskanowalam jednak mam problemy z Internetem. wysle jak tylko bede mogla 🙂
A najlepiej jakbys podala maila 🙂
Czy ktoś ma może najnowszy numer Koni i Rumaków ?
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
01 października 2013 14:51
A wrześniowy numer KP? Był w ogóle? W moim Empiku nie ma  🤔
a KP to teraz nie jest co 2 miesiace?
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
01 października 2013 17:29
No na fb pisali, że nowy numer w połowie września... 🙄
Swoją drogą chciałam zamówić prenumeratę, ale to było zanim ogłosili dwumiesięczność i teraz się zastanawiam, czy ma sens...
Nowy numer KP już jest.
Z czasopisma jak najbardziej jeździeckiego, ale w wydaniu internetowym.
Autorka tego tekstu: http://www.swiatkoni.pl/news/7552,bohaterowie-po-latach-quamiro.html
Pisała go na kolanie "na wczoraj" czy po prostu wcale nie umie pisać? Czy może to ja marudzę?
Dava   kiss kiss bang bang
16 października 2013 16:09
Jak dla mnie tego typu art na SK sa marne i widocznie ktos pisze je za free 🤣
Poncioch- nie tylko ta sylwetka tak wygląda🙁 te konie zasługują na coś więcej...
Z linkowanego artykułu:

Mocno się poranił, a jedno z jąder wpadło do moszny

To gdzie on je wcześniej trzymał?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 października 2013 18:06
Może był wnętrem? 😁
jestemzlasu wpadały pewnie jak te kulki z numerkami w losowaniu lotto.

Tak wyglądają też i inne ich artykuły na stronie internetowej, pomijając poziom merytoryczny(kilka cykli o niczym), to język, nawet w krótkich newsach, woła o pomstę do nieba.
Może był wnętrem? 😁

I uleczył się sam...

magrat nie tylko na stronie. Jak czytam papierowy ŚK to aż mnie oczy bolą, ale to chyba już od dawna znak firmowy.
Papierowego nie miałam w rękach od kilku lat,ale dzięki za ostrzeżenie  😁 . Bóg jeden wie, co tam może wpaść i gdzie.
Jaką gazetę polecacie, tak żeby była ciekawa i przydatna?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 października 2013 18:01
julka177, stare wydania KP. Na obecne gazety naprawdę nie warto wydawać pieniędzy.
A ma ktos takie stare wydania i moglby zeskanowac? interesują mnie artykuły o dosiadzie. 😉
W HiJ żegna się dotychczasowy redaktor naczelny...
czy ktos ma nowy nr. HiJ ? i byłby taki miły i wysłał mi  artykuły o hucułach ? z góry bardzo dziękuję  :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 października 2013 10:50
Z linkowanego artykułu:

Mocno się poranił, a jedno z jąder wpadło do moszny

To gdzie on je wcześniej trzymał?


Poprawili na ,,jelito wpadło do moszny".
carmelka   Extremly photogenic... potato
19 października 2013 19:05
Gallop prenumeruję - super gazeta, ciekawa, porusza wiele tematów
Okazjonalnie kupuję ŚK i KP
Mi się nowy KP podoba bardziej niż stary.Całkiem niezły jest też Gallop.
Gallop prenumeruję


O, czyżby w końcu ogarnęli się z prenumeratą?  😎
czy ktoś mógłby mi zważyć dowolne 5 numerów Gallopu? :kwiatek: swoje mam w domu, a muszę odpowiedzieć, ile mniej więcej wyniesie przesyłka.
Mogę Ci jutro zważyć swój jeden, a potem dokonamy mnożenia 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się