sklepy internetowe

No i nie zdążyłam dodać opinii o sklepie Atos na opineo.pl bo franca kuzynowska usunęla tam konto z opiniami o swoim sklepie. A to bladź. Niech sie wezmie do roboty, a nie tylko usuwa komentarze od nie zadowolonych klientów 😂
[quote author=-Agi- link=topic=81.msg1898189#msg1898189 date=1381699091]
Czy jakiś sklep internetowy w Polsce, ma rzeczy firmy Comfort Zone Equestrian?
A może ktoś zamawiał tutaj: CZ-Equestrian ?



http://beckersport.pl/product_info.php?products_id=2977
tu masz derkę Comfort Zone!
Dobry wybór- te derki są świetnej jakości.
[/quote]
Tylko na beckersport radzę uważać, albo uzbroić się w cierpliwość i być przygotowanym na niespodzianki... Moje zamówienie ( z opisem dostępny) szło ponad miesiąc, i nie było żadnych odpowiedz na maile... W końcu zazadalam zwrotu gotówki .... po czym dostałam inny towar. Towar odeslalalam i po przepychankach w końcu dostałam info, ze prawidlowa paczka do mnie idzie, tylko... Ja zapłaciłam z góry, a paczka szła za pobraniem. Zadzwoniłam do bardzo niemilych pan ze sklepu i zostałam zapewniona, że to błąd w systemie kurierskim i paczka będzie po prostu dostarczona. Oczywiście przyszła za pobraniem, więc jej nie odebrałam. Po kolejnej średnio miłej wymianie zdań przesyłka została zmieniona i w końcu do mnie dotarła. Szkoda ze sklep tak działa bo asortyment maja fajny.
A ja chciałam polecić sklep Yard-Equites! 😉 Po pierwsze za genialną obsługę, odpowiadanie na milion moich pytań, świetne doradźtwo, wysyła w terminie takim na jaki się umawiałyśmy, kontakt cały czas na bieżąco, także bardzo, bardzo na plus!!!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Dziękuję za informację noraka, ale i tak nie mają Comfort Zone 😉
agull   Dążąc do celu
17 października 2013 09:04
ogromny Plus dla mksklep  - świetny kontakt z kupującym, towar super zapakowany, szybka dostawa  :kwiatek:
Duży plus dla sklepu reitersport.de z niemieckiego amazon.Nie dość,że upolowałam casco mistrall za 120 zł, to jescze przed chwilą moja mama odebrała paczkę,nadaną w poniedziałek 🙂
Po raz kolejny plusy dla Amigo i Konika 😉
+ dla mksklep 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
18 października 2013 07:35
a ja gorąco polecam www.pasi-konik.pl
duży wybór produktów, dobre ceny.
co prawda czekałam tydzień na kompletowanie rzeczy zamówionych ale zostałam o tym poinformowana, a na paczkę wysłaną czekałam 1 dzień  😀
wysłali w środę a zamówienie miałam w czwartek  🙂
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
18 października 2013 08:34
polecam tak jak dużo już osób sklep "konik". Ostatnio zamawiałam od nich witaminy i kilka innych produktów i napisałam do nich że zamiasta darmowego bryloczka czy czegos takiego wolałabym jakeś próbki dosać dla konia czy coś w tym stylu i przysłali mi 2kg przysmaków dla konika i jeszcze dwie próbki z Leovetu (do grzywy i ogona nabłyszczacz i malutki szampon)
Wielki plus dla equi-point
Okazało się, że nie mają głównej spośród zamówionych rzeczy, ja się niestety pospieszylam i zrobilam przelew.
Rewelacyjny kontakt, przemiła Pani Paulina, anulowałam całość zamówienia - pieniążki błyskawicznie wrociły na moje konto.
A.A Bober- polecam. Szybko, gładko. Dobry towar.  :kwiatek:
Bardzo polecam, juz chyba tradycyjnie:
- Mustang
- Animalia
- Arcus
Czy ktoś może posiada aktualny numer do sklepu Patataj we Włocławku? 👀
Na maile nie odpisują, a numer ze strony internetowej "nie istnieje" 🙁
http://patatajsklep.pl/contact_us.php
Za kontakt mailowy (a właściwie jego brak) pasi-konik oraz Hidalgo otrzymują minusa  🤔 .
carmelka   Extremly photogenic... potato
19 października 2013 19:04
Ja wytrwale kupuję w pasi-koniku.
Obsługa super, przesyłki dochodzą w terminie, a zakupy takie, jakich oczekiwałam 🙂
Ja bardzo polecam pasi-konika, gdy nie ma produktu, który zamawiam proponują mi zamiennik w tej samej cenie, np. zamawiałam moskitier Yorka za 30 zł, ale go nie mieli, wiec zaproponowali mi moskitier HKM wartości 80 zł, za 30 zł 🙂 Najczęściej robię zakupy właśnie tam.

Ale Equishop ma ode mnie dużego minusa. Słaby kontakt na gmailu oraz przez telefon i przysłali mi bez czapraka, którego zamawiałam, bo się wyprzedały. Zamawiałam go jak jeszcze był, powinni odłożyć -_- Na dodatek z 2 tygodniowym opóźnieniem.
A co do Atosu to dostałam dzisiaj e-maila od p. Moniki .Zaprosiła mnie na zakup paszy zagranicznego producenta HARTOG w cenie niższej niż zwykle.
Chyba podziękuje  😂

wiesz co jej napisz? żeby sobie sama zjadła tą paszę, nie dość, że nas tak nacięła to jeszcze reklamy rozsyła????
Livia   ...z innego świata
20 października 2013 10:26
Ja niezmiennie polecam Konika i Cavalloshop, w obu miły kontakt i ekspresowa wysyłka 🙂
Ogromny + dla HorseHouse! Wysyłka ekspresowa, kontakt tak dobry że maile od banku, kuriera i sklepu zaspamowały mi skrzynke  🤣
Plusy dla gnl.pl i mustanga. Kontakt bez zarzutów i w gnl czas realizacji szybszy niż podane 14 dni  :kwiatek:
Polecam konik.com.pl wczoraj paczka zamowiona dzisiaj juz w drodze 🙂
+ dla mksklep  🙂
jett   success is the best revenge
24 października 2013 08:27
+ dla pasi-konik, jak zwykle wszystko bez problemów i szybka wysyłka  🙂
Ogromny minus dla www.rokale.pl
zamówiłam inhalator plus środek do inhalacji. Inhalator przysłali mi zupełnie inny niż zamowiłam, co innego widnieje na zdjęciu na stronie.
Próbowałam sprawe wyjaśnic, napisalam do sklepu i zostałam potraktowana bardzo niegrzecznie.
Stanowczo odradzam.
claudss
niegrzecznośc to jedno ale faktycznie zmieniły się opakowania.
Zawartośc jest jednak nadal ta sama.
claudss
niegrzecznośc to jedno ale faktycznie zmieniły się opakowania.
Zawartośc jest jednak nadal ta sama.


Nie chodzi o opakowanie. Dostałam inny inhalator niz zamowilam, chcialam to wyjasnić ale sie nie udało..
Ostatni meil był niegrzeczny a potem już nawet nie dostałam odpowiedzi. Może nie będe tutaj cytowac ale jako klientka spodziewałam się innego potraktowania.
chyba wiem o co chodzi 🙂 Pomyślałam, że chciałaś płyn do inhalacji.

No fakt - na stronie Rokale zdjęcie tego inhalatora jest całkiem od czapy.
Oni nigdy takich nie mieli. Od zawsze były robione z rzadko plecionego materiału (takie jasno brązowe)

oczywiście mega minus dla oksera.Zamówiłam w marcu kalosze srebrne masta,ale po wcześniejszych doświadczeniach ze sklepem tylko dlatego,że była nowa strona i darmowa dostawa.Za pobraniem oczywiście.W sierpniu na mojego uszczypliwego maila sama właścicielka napisała,że będzie je mieć w wyprzedażowej dostawie.
w zeszłym tygodniu zadzwoniła do mnie pani z oksera,że oni już nie współpracują z firmą masta i że kaloszy nie będzie.Oczywiście byłam tak niemiła,jak tylko można być po usłyszeniu tego,ale cóż zrobić,jedynie kolejny dowód na to,że ta firma jest niepoważna.I dla mnie coraz bardziej przypomina to przykrywanie innej działalności.
Ogromny plus dla Bergo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się