Atos - uwaga! Firma nieuczciwa!

Dołączam do grona osób niezadowolonych z długiego czasu oczekiwania na dostawy z Atosa. Z ostatniego zamówienia po prawie 3 tygodniach przyszła tylko część zamówionej paszy, a na zwrot pieniędzy za niedosłany towar po codziennych telefonach i emailach czekałam około 2 tygodni. Na szczęście są inne uczciwe sklepy i dostawcy z końskimi paszami i witaminami, więc z Atosa korzystać już nie mam zamiaru. Mam nadzieje, że uda się odzyskać szybko wasze zwroty gotówki za niezrealizowane zamówienia... .
Dobrze, że w końcu zostało to przyklejone i odpowiednio nagłośnione... ja również miałam nieprzyjemność zamówić z Atosa, hit za hitem generalnie, a nerwy szarpało mi to tym bardziej, że zamównienie robiliśmy grupowo ze stajni, a ja byłam "koordynatorem", więc świeciłam oczami za tę skrajnie nieodpowiedzialną kobietę...
dea   primum non nocere
16 października 2013 17:25
Najbardziej rozbraja mnie ten terror na priv  😎 Pani Monika śledzi sobie wątki i ucisza ludzi, którzy mówią, że są niezadowoleni? To trzeba mieć tupet zaiste kosmiczny 😀
zamawiałam, pierwsza dostawa ok, przy następnych były cyrki wiec zrezygnowałam i wyleczyłam się z przelewania pieniędzy na konto sklepów internetowych, wolę dopłacić do przesyłki. 
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
16 października 2013 18:48
Ja jestem z okolic Szczecina i nigdy w życiu niczego nie zamówię z Atosa. Zostałam parę razy wyrolowana i oszukana, na szczęście nie na pieniądze,ale niesmak został na zawsze. Moich znajomych też bajerowała, szkoda gadać. Pani Monika jest osobą niepoważną i oszukuje ludzi. Czas w końcu coś z tym zrobić.
a moze pozew zbiorowy?
Dzis po raz kolejny dostałam nr fedex - znów ten sam, infolinia fedex twierdzi że nie ma takiej przesyłki
Sznurka, to u mnie było identycznie - podawała mi kilka razy ten sam numer, FedEx twierdził, że nie ma takiej przesyłki. W końcu doszły wysłodki - z tym numerem nadania, ale data była ponad dwa tygodnie późniejsza...
Monia_ma_konia, bo nr fedex może sobie wygenerować pewnie z automatu ale do nadania jeszcze ohoho
robi się coraz zabawniej, pani od Atosa straszy mnie;] Ba założyła mi sama spór w allegro twierdząc, ze jej grożę;] Nie wiedziałam ze informacje o zgłoszeniu sprawy na policję jest groźbą w tym kraju.
Ba, twierdzi ze jutro dostanę wysłodki;]
Oj coś czuję że publiczne nagłosnienie nieuczciwych praktyk handlowych odnosi skutek!
Ooooo no proszę 🙂😉)) Moją zapowiedź zgłoszenia sprawy na policji też nazwała pogróżkami 🙂😉) Pani Kuzynowska osiąga szczyty absurdów 🙂😉))
Brak argumentów i tłumaczeń przykrywa atakiem.
fedex w końcu widzi moją paczkę
nadana dziś a nie jak zapewniała mnie pani 10.10
szkoda tylko, że nie można normalnie, bez szarpania się kupić towaru, dostać w przyzwoitym czasie, nie bedąc po drodze okłamywanym ze paczka została wysłana
Więc moze są widoki że reszta też wyegzekwuje swoje?
Dziewczyny, mozna pozew zbiorowy, można też wspólne zawiadomienie na policję. Jak chcece, to mogę wam pomóc
Właśnie p. Monika zamieściła ogłoszenie na re-volcie z paszą Havens w bardzo korzystnej cenie - czy ktoś się jeszcze nabierze?
znając życie jeszcze masa ludzi.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 października 2013 06:49
Dziewczyny, mozna pozew zbiorowy, można też wspólne zawiadomienie na policję. Jak chcece, to mogę wam pomóc

Tak i się wspolnie skompromitować przed najemcami Rostowskiego  😉
Takie akcje nie idą z karnego a z cywilnego
Właśnie p. Monika zamieściła ogłoszenie na re-volcie z paszą Havens w bardzo korzystnej cenie - czy ktoś się jeszcze nabierze?
Tak, a ja dostałam z rana spam ze sklepu Atos z tą samą ofertę na pasze...  🤔
Ja pomimo ostrego spięcia z Atosem (historia podobna jak u wielu z Was - zamówienie opłacone z góry, po dłuuugim czasie przyszło w połowie, na zwrot nadpłaconej kasy w sumie czekałam 3 miesiące), dostawałam od nich na maila reklamy i oferty współpracy. Ignorowałam to, ale w końcu tak mnie to zirytowało, że napisałam, stanowczo, że nie życzę sobie takich wiadomości. Ciekawe, czy dostanę kolejne, czy już będzie spokój.
Zabeczka art 286 kk - wszystkie przesłanki są spełnione
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 października 2013 08:08
heheh jak  prokuratura uzna ci to w tym konkretnym przypdku to wstępuję do zakonu  😎
Wziełaś pod uwagę, że sklep nie jest osobą fizyczną?  No chyba, że laska osobiście jako ONA  z imienia i nazwiska Cie przekręciła na kasę i jest to też kwota powyżej sumy podanej w kodeksie karnym ( nie jestem pewna czy to 200 czy 300 zł). NO i będziesz to musiala udowodnić , np. świadkiem lub smsem, e-mailem nie sygnowanym wizytówką sklepu Atos.

Edit:
Dobra, chcę pomóc a nie się w,,wymundrzać". Z takimi ,,pierdołami" ( nie bijcie za sformuowanie  :kwiatek🙂 nie idzie się na policje.  Policja jest od ścigania/ przyjmowania zgłoszeń na podstawie popełnionego przestpstwa z kodeksu karnego NIE CYWILNEGO. A jeśli nawet jakiś miły smefrik przyjmie wasze zgłoszenie to prokuratura i tak to umoży. A po co marnować czas i nerwy?

Laska was oszukała jako sklep. A to reguluje nam kodeks cywilny. Czyli sami musicie przed sądem udowodnić jej winę i oszustwo. Wydać szmal na założenie sprawy, napisac pismo ew. wynająć prawnika (  nie mylić z adwokatem). Tak to w tym popieprzonym kraju niestety działa. Póki co fajnie ze się Kuzynowska (czy jak jej tam) przestraszyła   jak ktoś ją nastraszył policją. Ale uwierzcie mi mogła olać tego typu list, bo ten organ ścigania nie jest od tego, nie w takich  błachych sprawach.
Żeby nie zostawiać Was bez już jakieś konkretnej pomocy czy informacji -http://pozew-cywilny.pl/#opis -|> prosze tutaj macie opisaną suytuację na przykładzie portfela.
dea   primum non nocere
17 października 2013 09:00
Zapewne pani właścicielka firmy to czyta, ciekawe czy wyciągnie wnioski, że aaa w związku z tym można dalej bezpiecznie jechać po bandzie 😉 Ciekawe czy przegnie i w końcu zaproszenie z sądu dostanie od kogoś naprawdę zdenerwowanego 🙂
Ma ktoś popcorn? 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 października 2013 09:03
Zapewne pani właścicielka firmy to czyta, ciekawe czy wyciągnie wnioski, że aaa w związku z tym można dalej bezpiecznie jechać po bandzie 😉 Ciekawe czy przegnie i w końcu zaproszenie z sądu dostanie od kogoś naprawdę zdenerwowanego 🙂
Ma ktoś popcorn? 😉


dokładnie to samo przyszło mi do głowy
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 października 2013 09:05
To pociśnijcie jej pozew zbiorowy- wyjdzie taniej, szybciej - a dostanie taki wyrok, że odechce jej się prowadzić jakąkolwiek działalność gospodarczą. 😎

Poza tym można w każdej chwili napisać pismo  do odpowiednich działów administracyjnych z prosbą o kontrolę działalności sklepu Atos.
Należą do nich m. in. Urzędy Skarbowe, Urzędy Kontroli Skarbowej, Państwowa Inspekcja Pracy, Państwowa Inspekcja Handlowa i wiele innych. Proste.
przetrzepią jej porzadnie skóre to sie nauczy nie wkur...ć klientów.
A na jakiej podstawie? hehe jest takie stare przysłowie- pokaz mi człowieka a znajdę ci na niego paragraf.
Wystarczy poczytać Ustawie z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej
To juz jest o wiele sprawniejsz  a co za tym idzie skuteczne, jak straszenie ją policją  😎
Ja dostałam - o dziwo- jedna ze swoim paczek po miesiącu...
Ale miała przyjść razem z drugą, wiekszą... o drugiej P. K. milczy...
Zapominacie o tym,że polskie prawo to nie tęcza i jednorożce,a oczekiwanie na wyrok jest długie i ponadto po wydaniu wyroku może on pójść do II instancji, co wiąże się z następnymi miesiącami oczekiwania oraz kosztami prawników.
Zabeczka17- oczywiście nie mówię żebyście nie walczyły o swoje-bo jasne że tak, ale czytam sobie ten wątek i widzę, że bardzo wierzysz w skuteczność organów publicznych, i sprawiedliwość- i wszystko niby fajnie,ale miej świadomość że wszelkie sprawy sądowe trwają bardzo długo, zaś nie wszystkie organy które wymieniłaś będą miały kompetencję aby zadziałać karami na Atos- te które są nadzorcze,owszem, kontrolne zaś nie.Najpierw musisz się dowiedzieć który organ te środki ma 🙂
Zabeczka Ty chyba nie bardzo wiesz o czym mówisz
No proszę, a ja myślałam, ze byłam 'jednorazowym wypadkiem przy pracy' - jak to pani K. próbowała mi wcisnąć! Jakies pół roku temu zamówiłam otręby i wysłodki, na otręby czekałam jakieś 3 tyg., a wysłodki przyszły po 2 miesiącach użerania się i telefonicznych batalii. Myślę, ze Atos dostanie za swoje, bo po tym wątku pewnie spadnie im znacznie ilość zamówień. Współczuję tylko tym, którzy zamrozili sobie u tej pani gotówkę.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 października 2013 09:44
Zabeczka17- oczywiście nie mówię żebyście nie walczyły o swoje-bo jasne że tak, ale czytam sobie ten wątek i widzę, że bardzo wierzysz w skuteczność organów publicznych, i sprawiedliwość- i wszystko niby fajnie,ale miej świadomość że wszelkie sprawy sądowe trwają bardzo długo, zaś nie wszystkie organy które wymieniłaś będą miały kompetencję aby zadziałać środkami nacisku na Atos- te które są nadzorcze,owszem, kontrolne zaś nie.Najpierw musisz się dowiedzieć który organ te środki ma 🙂


Ja nie daję tutaj gotowego przepisu na ciasto a wskazuję drogę którą można iść, aby się przy okazji nie ośmieszyć ani nie wprowadzić w kozi róg. Tyle.
A jeśli chodzi o sprawiedliwość to przestałam w nią wierzyc kiedy skończyłam 10 lat  😎 Nie ma jej  w tym kraju.

Forta  heheh ok. No to idź na te pały 🙂 chciałabym być przy  tym gościu  który cię przesłucha  😎
🙂
Ja robiłam zamówienie w Atosie dwa razy. Za pierwszym razem sieczka doszła chyba w tydzień, uznałam, że ujdzie.
Jednak drugie zamówienie, na wysłodki, szło ponad miesiąc. Pani Kuzynowska stosuje wobec wszystkich te same wymówki, bo gdy pytałam, słyszałam, że "jeszcze nie ma sezonu w cukrowniach i dlatego nie ma wysłodków na magazynie, ale niedługo będą" czy coś w tym rodzaju. Kilkakrotnie mówiła mi, że lada dzień wyślą. Przyznam, że wtedy jej uwierzyłam i nie cisnęłam, ale potem poczytałam sobie odpowiedni wątek...
Nigdy więcej.
Zapewne pani właścicielka firmy to czyta

i bardzo sie bulwersuje zawalajac skrzynke zgloszeniowa 😉
Zabeczka Ty chyba nie bardzo wiesz o czym mówisz

jeszcze do tego nie przywyklas?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się