Kącik palącego re-voltowicza/voltopira

madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 sierpnia 2013 15:10
nie wiem, nie znam się. nie, nie zioło  😁
To może bletki smakowe? Są chyba też ...blanty z dużo grubszego czegoś, ale to już droższa impreza.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 sierpnia 2013 15:28
o, dzięki, spróbuję!  🙂
Ja palę R1 już kilka lat, co dziwne to polecił mi je znajomy kardiolog  👀
Po nich każde inne fajki wydają mi się mega mocne...

Od poniedziałku chcę rzucić to cholerne palenie, bez żadnych wspomagaczy - palę już prawie 20 lat  😫
lotka13,  cygaretki 😉

cygaretki pali się inaczej, zazwyczaj są baardzo mocne i aromatyczne i bywa, ze niektórzy palą je jak cygaro, tzn na raty.

madmaddie,  mieszałam różne mieszanki tytoni, dodajac do nich np mielone goździki (jak djarumy czarne), tytoń do fajek smakowy (faktycznie smakuje i pachnie nieziemsko, ale ale, po pierwsze jest baardzo drogi, po drugie musi być przechowywany szczelnie, bo traci aromat i wysycha, po trzecie jest bardzo wilgotny, nasiąknięty i może się kiepsko palić mokry, a suchy jest mniej aromatyczny, poza tym jest bardz, ale to bardzo mocny. zrezygnowałam, bo aby uzyskać interesujący mnie aromat musiałam dać go dużo, co nawet przy delikatnym tytoniu bazowym było takim walnięciem w płuco, że wymiękłam) i tytoń papierosowy ale aromatyzowany (bardzo nedznie...).
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 sierpnia 2013 20:35
będę tworzyć  :kwiatek:
Uważam że najlepsze smakowe fajki to djarumy (mi osobiście najbardziej smakowały czarne i wiśniowe). Dawno ich nie paliłam więc nie wiem czy nadal są tak dobre jak kiedyś.


😍

Djarumy wiśniowe to jedne z pierwszych moich fajek.
Ale osobiście nie mogłabym już palić ich na co dzień, po prostu po jakimś czasie już obrzydły. Ale zapaliłabym teraz, na przykład waniliowe, tylko nie wiem gdzie je teraz dorwać  🤔
lotka13,  cygaretki 😉

cygaretki pali się inaczej, zazwyczaj są baardzo mocne i aromatyczne i bywa, ze niektórzy palą je jak cygaro, tzn na raty.


Dokładnie to chodziło mi o blunt wrapy. 🙂

Czy Sobranie Cocktails są smakowe?
lotka, ja paliłam kiedyś tam i nie były, tylko wyglądają fajnie 😉
lmy linki forwardy są bleee. już wolę grube. te są strasznie sztuczne 😉 wróciłam pokornie do lm linków ciemnozieonych
Sobranie to najgorsze papierosy jakie w życiu paliłam. Pół paczki oddałam, tak mocnego dziadostwa nigdy nie miałam w ustach, ble  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 października 2013 20:26
Kupiłam na próbę Djarumy Black, nie pasują mi. Nie są złe, no i mocniejsze niż Black Devil, ale zdecydowanie wolę BD.
madmaddie, prawidłowo 🙂

Ja teraz przy Lucky Strike'ach zielonych, ale już mi się nudzą, jakieś nowe, dobre mentole?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 października 2013 22:01
ja nie rozumiem palenia mentoli, koszmarek  😁

aaa, chyba się przerzucę na skręcanie, odkryłam cudowny tytoń
http://www.mojatrafika.pl/product-pol-934-Mac-Baren-Dark-Chocolate-Choice-40g.html
No to spróbujcie sobie fajki R1 - przez pierwsze dwa tygodnie duszą jak cholera - a po tych 2 tyg nawet lighty jakieś tam będą  zabójcze ( R1 - sub smoliste - 1 mg papieros, 0,1 nikotyna, tlenek węgla 1 mg papieros ).
Ja od dzisiaj jestem na Desmoxanie. Wśród znajomych spotkałam się z pozytywnymi opiniami, ale jak poprzeglądałam opinie w necie to zauważyłam, że zdania sa podzielone.W każdym razie postanowiłam sprawdzic na sobie. Palę 13 lat i to w sumie moja pierwsza taka poważniejsza próba rzucenia.
Średnio paliłam z 6 fajek dziennie, chyba że do piwka to potrafiłam zjarac i cała paczkę  😫
Według ulotki powinno się całkowicie zaprzestac palenia po 5 dniach, a cała kuracja trwa 25 dni. Dzisiaj spaliłam 2 fajki po których zrobiło mi się niedobrze,więc może jakas nadzieja jest.  🙂

Miałyscie może stycznośc z tym lekiem?,albo słyszeliście od kogoś,coś? Jakie jest Wasze zdanie ?
Szekla, ja kiedyś próbowałam Tabexu (z tego, co kojarzę, to to samo). W życiu mnie tak głowa nie bolała, mój organizm powiedział stanowcze "nie". Teraz siłą woli mija mi drugi dzień bez fajki. Na razie nie ma się czym chwalić, ale od czegoś trzeba zacząć🏇
Mój chłop rzucił na Desmoxanie. Też mu po tym fajki tak nie smakowaly i jak zapalił to było mu niedobrze. Ze skutków ubocznych to miał tylko gastro, co chwilę był głodny 😂 nawet nie wybrał wszystkich tabletek, zostało mu kilka a już drugi albo trzeci miesiąc niepalenia mu idzie, teraz tylko na imprezach jak bardziej popije to zapali.
asds   Life goes on...
05 listopada 2013 20:19
Ja w tej chwili wypalam paczkę na tydzień więc nie jest najgorzej. W piątek wyjeżdżam i planuje 2 tygodnie bez fajek więc może uda mi się zaprzeć w sobie żzeby już nie wrócić do nich po powrocie.
madmaddie, polecam skręcanie 🙂 Ja już od ponad roku to robię. MacBareny są wg mnie najlepsze, spróbuj kiedyś też owocowe-passion i aromatic moje numery 1!
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
24 listopada 2013 20:22
madmaddie z Mac Barenów bardzo bardzo polecam Grape. Kiedyś chciałam po kolei wszystkie wypróbować, ale wróciłam do paczek i teraz Viceroye linki miętowe (słabszą wersję). Z barenków Ice tea to dla mnie porażka, nie polecam  😉 Passion też są obłędne  😜
Ale od jutra rzucam po [s]dwóch[/s] -co ja gadam-trzech latach, postanowienie adwentowe wcześniej wcielam w życie  😁
dla mnie z macbarenów numer jeden to cherry a zaraz po nim pandan. Pachną obłędnie, tak obłędnie, że nawet moi nie palący znajomi zawsze proszą o skręcenie jednego 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 listopada 2013 21:07
ja już nie palę  😎
pandan jest niefajny, mi się właśnie skończyła kawa, jakbym kupowała następną to bym kupiła jabłko.
ale już nie palę  😎
26 dni bez fajek 🙂
Trzymam kciuki za wszystkich tu rzucających.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 listopada 2013 11:57
jabłuszko średnie, kawa najlepsza do tej pory :P
Najnowsze dane - w naszej zakładowej sieci opublikowane ze 2 tyg temu - pokazują drastyczny  🤔 wzrost zachorowań na raka płuc wśród kobiet.  Co najlepsze wyprzedził wszystkich (w tym raka piersi, który od zawsze był na pierwszym miejscu)  i po raz pierwszy w historii zajmuje pierwsze miejsce pod względem zachorowań. Wzrost zachorowań z 2,5 tys na 6,5 tys. Zaskoczył tym nawet fachowców. Oni to taki wzrost zachorowań wiążą z tym, że w latach 70 i 80 nastała moda na palenie papierosów wśród kobiet i teraz drań zbiera żniwa tej "mody" po ok. 30 latach palenia. Szczególnie podatne na zachorowanie są osoby, które zaczęły palić jako młode. 🤬
Jestem w szoku.
Mój chłopak palił jak smok. Próbował rzucić juz wiele razy i na 3 dni max się kończyło. Zaczął brac desmoxan i już ponad miesiąc bez fajki. Ba! Nawet ma wstręt do nich.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 listopada 2013 11:09
lmy linki forwardy są bleee. już wolę grube. te są strasznie sztuczne 😉 wróciłam pokornie do lm linków ciemnozieonych


a ja mam zupełnie odwrotnie 😁


madmaddie ja paliłam kiedyś jakieś karmelowe, ale za cholerę nie pamiętam, jak się nazywały 🤔


A czy robią jeszcze waniliowe papierosy? Pamiętam, że lata świetlne temu Slim'y miały waniliowe, biało-żółte opakowanie. Ale nigdzie ich już nie mogę znaleźć 🙁
Strucelka, to pewnie Black Devile, one są karmelowo-waniliowe. 🙂
Hej, nie wiem czy dobry wątek, ale nie wiedziałam gdzie kierowa to pytanie.
Chciałabym kupić dla siostry plastry by pomóc jej jakoś przy rzucaniu palenia. Ktoś się z Was orientuje po ile mogę je znaleźć i jakie polecacie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się