Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
10 października 2013 16:15
Goli,goli polecam 😉 martyna,pisz do Niej na pw,na pewno się odezwie 🙂
ja bym z chęcią wróciła do starego,dobrego Kicina,ale niestety nie za te pieniądze,przynajmniej na razie... 🙁( a co wchodzi w cene pensjonatu w Kicinie? Jak tam wygląda z końmi "indywidualistami",które muszą wychodzić osobno? Pastwisko będzie/jest?


Hi to jest na stromie www.dominanta-kicin.pl. .A naprawdę jest lepiej. Tak jak ktoś opisał jest stajenny z Rogalinka który jest absolutną koryfejom. Stajnia na naprawdę fajne podejście do każdego konia i właściciela. na wszystkie potrzeby maja rade...... podjedz i się przekonaj
Pensjonat dla koni.

Oferujemy:
boks wyposażony w automatyczne poidło, żłób i lizawkę
wyżywienie: owies, siano, słoma.
dostosowanie wyżywienia pod indywidualne potrzeby konia
codzienne wybieranie obornika i dościelanie słomą
codzienne wybiegi konia na pastwisko (wg ustaleń indywidualnych)
możliwość korzystania z ujeżdżalni zewnętrznej
możliwość korzystania z hali
możliwość korzystania z parkuru w trakcie treningów skokowych
możliwość korzystania z myjki wewnętrznej
możliwość korzystania z szatnio-siodlarni
całodobowy nadzór nad stajnią
🚫 od czwartku wprowadzamy się do Krygiera,
jest tu ktoś znajmy może...? 🙂
Co myślicie o stajni Hubertus w Lusowie? Jacy instruktorzy i konie?
Lov   all my life is changin' every day.
17 października 2013 18:17
julka177, jeśli szukasz szkółki, to odpuść sobie 😉
A gdzie jest dobra? Teraz jeżdzę w cwale i nie jest najgorzej ale instruktor tylko sobie stoi i nic nie mowi wstawiłam filmiki z jazdy do wątku z interpretacji i Facella powiedziała ze ktoś musi mi z dolu gadac co mam zrobic aby poprawic bledy.
Byłam juz na woli, przy grillu, podkowie gruszczyn, trzeku, swadzimiu, bialym jednorozcu i od jakichs 2 miesiecy jezdze w cwale.
Konia raczej wlasnego ani wydzierzawionego miec nie bede takze trener odpada (choc byloby to chyba najlepsze rozwiazanie) no i nie wiem kto dalby konia komus jezdzacemu tak jak ja...
kicin tam jest magda 😅
dominanta-kicin.pl
Trochę za daleko...
A jakich trenerow polecacie co nie biorą majątku i ucza ujeżdżenia i skoków?
julka177, jeszcze masz Kociałkową Górkę (pod Pobiedziskami). Jakbyś chciała nr do instruktorów (inny jest w weekend, inny w ciągu tygodnia), to pisz pw, bo ich strona internetowa nie działa. Ja ostatnio miałam kilka jazd u p. Agnieszki (bo jakoś mi wychodzi bardziej w ciągu tygodnia, niż w weekend) i jazdy indywidualne i grupowe, jeśli chcesz to na pw mogę przybliżyć, co i jak uczy 😉
Julka177 w Baborówku są obecnie dwie instruktorki, obie dobre.
Jedna prowadzi poza jazdami woltyżerkę - dużo dobrego na temat rozluźnienia id. można się u niej nauczyć.
Druga to osoba, która kiedyś jeździła WKKW, teraz skoki. Sama się szkoli wciąż pod okiem dobrego trenera.

Pociąg z dworca głównego jedzie jakieś 23 minuty i staje 4 minutki spaceru od stajni. Sporo ludzi mających własne konie przyjeżdża pociągiem. Jest też grupa ludzi regularnie jeżdżących z poznania na zajęcia szkółkowe. Można się dogadać.
Ja zapraszam na Rancho na Strzeszynie, więcej informacji na PW 🙂
Julka 177
Zapraszam do Stajni Corcel  w Poznaniu 🙂
Jazdy grupowe, treningi indiwidualne , wyjazdy w teren
Wiecej na PW
A gdzie jest dobra? Teraz jeżdzę w cwale i nie jest najgorzej ale instruktor tylko sobie stoi i nic nie mowi wstawiłam filmiki z jazdy do wątku z interpretacji i Facella powiedziała ze ktoś musi mi z dolu gadac co mam zrobic aby poprawic bledy.
Byłam juz na woli, przy grillu, podkowie gruszczyn, trzeku, swadzimiu, bialym jednorozcu i od jakichs 2 miesiecy jezdze w cwale.
Konia raczej wlasnego ani wydzierzawionego miec nie bede takze trener odpada (choc byloby to chyba najlepsze rozwiazanie) no i nie wiem kto dalby konia komus jezdzacemu tak jak ja...
u kogo jezdzilas w trzeku i swadzimiu
w trzeku nikt do mnie nie przyjechal (instruktorka) stalam pod stajnia 30 min potem pojechalam do domu. A w swadzimiu bylam na jezdzie u takiej blondynki
[b]martyna[/b do rancha jade w niedziele 😉
W jakich stajniach w najbliższym czasie będą organizowane hubertusy?
Hubertus jest 26 Padździernika "U Faworytowych" w Tomicach 🙂
Wydaje mi się, że szkólka na Rancho u Pani Kasi jest sensowna 🙂
Gdyby ktoś z okolic Obornik był zainteresowany sensowną szkółką, czy indywidualnymi treningami to zapraszam na prv.

absolutną koryfejom.



co to znaczy?
2 listopada będzie hubertus w Mustangu w Rogalinku 😉

https://www.facebook.com/events/524934690920648/?fref=ts
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

24 października 2013 14:59
Z okazji tego, że mój dziadek już pod siodlo się nie nadaje, a natura koniarza do konia ciągnie, pomyślałam, że teraz mogę pozwolić sobie na jazdę w różnych szkółkach/ pensjonatach. Może jest ktoś, komu brakuje towarzysta, a u niego w stajni jest możliwość wypożyczenia konia? Bo pomimo że wokół Poznania troszkę stajni jest, to nie wiem gdzie się udać.
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 października 2013 17:37
Teli, zawsze do Krzywej zapraszamy :-) !Wiem, ze daleko ale jakby co ju ar welkam :-) .
zapraszam www.dominanta-kicin.pl 🏇 🏇
Teli jakby co to ja też zapraszam. Odpale Rudą i w jakiś terenik delikatny możemy się wybrać  😀
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

25 października 2013 14:56
Dzięki, dzięki lasencje. Na pewno będę korzystać z Waszych zaproszeń 😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 października 2013 18:38
Teli, trzymam za slowo :-) .
[quote author=cassandra link=topic=208.msg1896159#msg1896159 date=1381426357]

absolutną koryfejom.



co to znaczy?
[/quote]
Też mnie to zaciekawiło.
Swoją drogą przypomniał mi się stajenny z Mustanga Rogalinek sprzed wielu lat. Zapadł mi w pamięć bo nadawałby się do kabaretu. Niesamowita osobowość.
Który instruktor jest lepszy w Niwce? Henryk Kulikowski czy Weronika Jujka?
Nie Henryk, a Hubert. O ile nic się n ie zmieniło, to polecam 😉
[quote author=Adek link=topic=208.msg1906319#msg1906319 date=1382549008]
[quote author=cassandra link=topic=208.msg1896159#msg1896159 date=1381426357]

absolutną koryfejom.



co to znaczy?
[/quote]
Też mnie to zaciekawiło.
Swoją drogą przypomniał mi się stajenny z Mustanga Rogalinek sprzed wielu lat. Zapadł mi w pamięć bo nadawałby się do kabaretu. Niesamowita osobowość.
[/quote]

czyżby chodziło o pana Tomka? kiedy jeździłaś w mustangu? moze się poznałyśmy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się