Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Krakusy!! Potrzebuje pozyczyc na 1 weekend w listopadzie kucykowe siodlo i oglowie western, chetnie jakies kowbojki i ostrogi. I snopek siana.
Potrzebne mi to jest na wystawe kotow, na ktorej jest show dziki zachod.
Sprzet bedzie tylko wisial/lezal, bez kontaktu z kotami.
Dava   kiss kiss bang bang
10 października 2013 10:42
Mam brązowe kowbojki, jakbyś chciała to spoko 🙂
Mam westowe ostrogi z grubymi, skórzanymi paskami 🙂
estena   Wariat nad wariaty.
10 października 2013 23:20
Wistra mam siodło west, co prawda nie na kucyka, a na dużego konia, ale mogę oczywiście użyczyć, tylko niestety nie jestem mobilna, wiec z transportem byłby problem 🙂

A ja również mam prośbę tematyczną co do westu, za tydzień jadę na Hubertusa i potrzebuję pad pod westa bo niestety nie posiadam i jakiś strój kowbojski, obiecuję, że oddam w nienaruszonym stanie, wyprane, wyczyszczone 🙂 będę wdzięczna bardzo za pomoc :kwiatek:
Estena, karteczka!! Bede pisac pw :-) zostaje tylko oglowie 😀
Gdybyś chciała to ogłowie z napierśnikiem też mam. Czarne, obite srebrem 🙂
Niedawno przeprowadziłam się z koniem do Krakowa i nie za bardzo orientuję się w tutejszych trenerach skokowych. Ja z 3 klasą sportową, po 2-letniej przerwie od sportu. Koń dopiero zaczynający przygodę ze skokami. Kogo możecie nam polecić? Stoimy w KJ Szary.
Hmm u Szarych heh najlepszy Witold!
kasieq U Szarych to masz trenerów skokowych do wyboru do koloru.. 😉 Witold, Ania Szary, Michał Ziębicki, Karolina Pindur-Antosz, Mariola Pisarska, Agnieszka Nurkowska, dojeżdża też Maciek (zabijcie mnie, nie znam nazwiska  🙇 ) gdzieś spod Kielc ?

edit. poprawione nazwisko, dzieki magrat  🙇
Maciej z Kielc to zapewne Wojciechowski.
Maciej Wojciechowski. A nie Mariola Pisarska? Czy myślimy o różnych osobach?
Jeszcze T.Włodarski dojeżdża.

kasieq to chyba też zależy ile razy w tyg chcesz mieć treningi(część trenerów jest tylko raz-dwa razy w tyg.) i czy chciałabyś żeby konia Ci ktoś wsiadał,czy tylko poprawiał z ziemi.

edit,bo jeszcze coś mi przyszło do głowy
I to chyba zależy od jeszcze jednej rzeczy, trenerzy w Michałowicach mają(mieli?) teoretycznie limity, mogą być mega super hiper,ale nie mieć miejsc.
Dava   kiss kiss bang bang
19 października 2013 06:40
Niedawno przeprowadziłam się z koniem do Krakowa i nie za bardzo orientuję się w tutejszych trenerach skokowych. Ja z 3 klasą sportową, po 2-letniej przerwie od sportu. Koń dopiero zaczynający przygodę ze skokami. Kogo możecie nam polecić? Stoimy w KJ Szary.


Siwe to Twoje?  😉
Tak jak dziewczyny pisały do wyboru do koloru. Zależy co chcesz robić, na jakim poziomie i jak często.
Odezwij się czasem w stajni, a nie przemykaj, my nie gryziemy  🤣 😎

I jak dla mnie wiadomo, Witold najlepszy  😀
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :kwiatek:

Dava Rude to moje
Pytam na forum, bo najczęściej jestem dość późno i po prostu nikogo już nie ma, albo trafiam na samych ujeżdżeniowców 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 października 2013 13:13
magrat a wiesz do kogo przyjeżdża Tomek Włodarski? Sto lat go nie widziałam, strasznie sympatyczny człowiek 🙂
Krakusy, nie ma ktoś ogłowia west na jeden weekend pożyczyć? PLIIIIIS! Nie do użytku na koniu, nawet stajni nie odwiedzi  😉
Kami   kasztan z gwiazdką
21 października 2013 21:59
Gdybyś chciała to ogłowie z napierśnikiem też mam. Czarne, obite srebrem 🙂


Wistra już miałaś propozycję  😉
Boze, jestem slepa!! 😡
Strucelka, do Alberta O.? 🙂
czy sklep Kinghorse jeszcze istnieje?
Epikea stacjonarny się przenosił,aż się zlikwidował  😀 Strona istnieje.

Strucelka wiem tylko o swoich znajomych,bo w Michałowicach mnie nie ma od kilku miesięcy,poza tym nie wiem,czy życzyliby sobie zaistnieć na forum  😉
magrat
dzięki wlasnie tak mi się wydawało
kinghorse padl, fausthorse padl, siodlarnia padła...

Jakaś posucha w krk ze sklepami... a jak są fajne to w cholercię na drugim końcu
Kinghorse istnieje. Jako sklep internetowy ale siedzibę mają niedaleko mnie i zawsze jak coś z westernu mi potrzeba to jadę do nich 😉
Dorcysia ale dla mnie "koło Ciebie" to drugi koniec świata 😉



Wybiera się ktoś z forum na te zawody?
Ja będę z moim Siwkiem 🙂
Znajdzie się ktoś chętny na zdjęcia z Jessy w najbliższym czasie?
Ja bym chciała zdjęcia kotów! Pytanie, czy Jessy mogłaby do nas podjechać i jak wygląda to kasowo :-)
O, własnie przeczytałam dziś, ze w Facimiechu 11.11 będą czworoboki szkoleniowe. Fajnie, bo wyglądało, ze sezon w małopolsce (Krakowie) definitywnie zakończyliśmy w sierpniu MMami, a tu proszę 🙂.
Wiecie może gdzie można kupić takie belki/drągi drewniane do ogrodzenia pastwisk? Ile to mniej wiecęj kosztuje?
magrat
dzięki wlasnie tak mi się wydawało
kinghorse padl, fausthorse padl, siodlarnia padła...

Jakaś posucha w krk ze sklepami... a jak są fajne to w cholercię na drugim końcu

..to prawda, że się porobiło. Wpadłam ostatnio do Hildalgo po  klamota potrzebnego na cito. Pechowo, bo nie było  no  i co...nie ma gdzie pojechać żeby kupić ...jedynie Amigo jeszcze pozostało....ale wbijanie się do centrum miażdży. I z cito wyszło nico :/
Zawsze chwalę tu horse-trade, mają dość szeroki asortyment i dość przyjazne godziny otwarcia. Dcg przenieśli 'mi' spod nosa niestety 😀 Był jeszcze Karino?
Na amigo mam alergię.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się