telefony komórkowe

najfajniej miga jak przychodzi sms albo ktoś dzwoni  😜 a w sp są do tego bardzo ładne kolorki  😁

Czyngis, jakiego BB miałaś i czemu się z nim żegnasz? Jak długo wytrzymał?
Btw. to nie jest tak, że wszystkie (większość?) BB ma diody od dawien dawna?
ChingisChan   Always a step ahead! :)
18 października 2013 22:22
Elbus ano ma diodę, wściekle czerwoną i denerwująco migającą jak coś chce Ci przekazać.  😀 Mam Black Berry Curve 9300, użytkuję już go prawie 3 lata i zaczyna mieć problemy z baterią. Nie nadąża za zaktualizowaniem stanu baterii co jest uciążliwe... 🤔 Umowa mi się skończyła to myślimy o zmianie telefonu, mimo wszystko trochę mi przykro się z moją jeżynką rozstać 😁.
Agnesix dzięki 🙂. Twoja wiadomość mi trochę rozświetliła. Mając kartę 2gb i na telefonie blisko 800zdjęć i trochę muzyki (w komputerze wyświetla mi, że mam jeszcze 769mb wolnych z 1,82gb) może mi po prostu mulić z powodu "zaśmiecenia"?

Czy może po prostu warto wymienić baterię? Matko... ale ja się nie znam na telefonach 😂.
E tam denerwująca, jest cudowna  😁 Od kiedy go mam już nie wydaje mi się, że wibruje mi telefon w torebce, tylko, gdy patrzę kątem oka, że miga mi dioda  🤣
ChingisChan   Always a step ahead! :)
18 października 2013 22:46
Oj jest denerwująca jak sms przyjdzie w środku nocy a Ty śpisz na antresoli. 😀
Ja jestem ciekawa ile jeszcze pożyje moja Xperia Neo V. W grudniu miną 2 lata od kiedy ją mam. Wymieniana była płyta główna miesiąc później, od tamtej pory póki co nawet się nie wiesza, mam nadzieję, że nic mu nie będzie i jeszcze z rok da radę, bo to póki co mój ulubiony telefon i wątpię żeby jakiś dał radę mi go zastąpić 🙁


da się wymienic płyte glowna w xperiach? mam xperie go, uwielabiałam ją niesamowicie... do czasu aż konik mój kochany tak mnie wysadził, że o biodro cały telefon mi się "zgiął", ekran poszedł, cała płyta główna - wygięta, niestety straciłam zarówno wi-fi jak i bluetootha... a nie ukrywam, przydają mi się bardzo (najbardziej wi-fi do seriali... i w sumie to był główny powód mojej miłości do tego telefonu - świetny ekran, zero pikselozy, wszystko bardzo fajnie było widać..). w punkcie naprawy (chociaż w sumie naprawiałam w takim ni to skupie, ni to salonie... taki miszmasz) powiedzieli, że ani mi nic nie przylutują do tej płyty, ani płyty nie da się wymienić... a nie ukrywam, że bardzo chętnie bym tamten telefon odzyskała, bo na razie "męczę się" z LG L3 II, który w sumie jest całkiem okej ale i ekran mniejszy, i pikseloza straszna, ciężko się na nim cokolwiek ogląda - ale to wi-fi z kolei działa.
Gniadata, ano przynajmniej mówili, że wymienili... 😁 U mnie też wifi padło i ekran momentami nie reagował. Wymienili i po problemie, mój ukochany telefon. Idealna dla mnie wielkość, dobry wyświetlacz (też mnóstwo seriali oglądam 😎 ), aplikacje działają bez zwieszania (a jeśli już to raczej wina samej aplikacji), jedyne co mi w nim przeszkadza to nie najlepszy głośnik, w dodatku kiepsko umiejscowiony (w starej cegle nokii 5800 xpress music był sporo fajniejszy), ale w sumie i tak najczęściej słucham przez słuchawki, z takich rzeczy aparat też ma dość dobry w sumie, także no, musiałam go pochwalić jeszcze raz, żeby wiedział jak go kocham i nie psuł się jak najdłużej 😜
Agnesix dzięki 🙂. Twoja wiadomość mi trochę rozświetliła. Mając kartę 2gb i na telefonie blisko 800zdjęć i trochę muzyki (w komputerze wyświetla mi, że mam jeszcze 769mb wolnych z 1,82gb) może mi po prostu mulić z powodu "zaśmiecenia"?

Czy może po prostu warto wymienić baterię? Matko... ale ja się nie znam na telefonach 😂.


Myślę, że nie jest to wina karty... 2GB to mała karta więc każdy telefon powinien sobie z nią poradzić. Może masz wolną kartę po prostu...
Jak kupisz nowy telefon najlepiej zainwestuj sobie w nową kartę, przynajmniej 16GB no i szybką, żeby miała przynajmniej 10 na sobie :
tutaj dla nie wiedzących o co chodzi 😉  na karcie w kółeczku jest jej szybkość, najlepiej żeby miała koło 10 to będzie już szybka, no i NIE KUPUJEMY JEJ U OPERATORA, bo zedrą z nas kasę za dużo wolniejszą kartę, przykład dziesiątki:  KARTA

Mogę Ci dodatkowo polecić sklep, w którym najtaniej i najlepiej kupisz kartę w Gdańsku  ( sklep GRAL we wrzeszczu, mają też stronę internetową),
znają się na tym wszystkim...

Ja też wiem tyle ile mi mądry brat mówi 😉 
Fotki z SP:



efeemeryda   no fate but what we make.
20 października 2013 11:37
zastanawiam się nad zakupem lumii 920, ktoś ma? Możecie ją polecić lub odradzić ?
Małż ma. Dobry telefon, czytelny ekran, świetna kamera i ogólnie wypas ale mnie... wkurza. System. Na najprostsze rzeczy potrzeba kilku kliknięć. I sekretarki trzeba, żeby z tą sekretarką się dogadać 😁 I już mnie trafia od tego całego: "nic nie słyszę", "nie rozpoznaję polecenia" itd. bo zarządzanie głosem uruchamia się zdecydowanie zbyt łatwo. I bing mnie wkurza pojawiający się niemal czy chcesz czy nie chcesz (a ustawienie na google wyrzuciło 🙁). Konieczne logowanie do x, y, z - bo dane przechowuje się w chmurze.
Do XP musiałam znaleźć ściągnąć sterowniki - ale to na plus, bo teraz obsługuje się jak pendriva. Jeśli coś szwankuje z połączeniem z kompem (radzę choć nikt nie pyta 🙂😉 to wyłączyć i włączyć telefon a nie wyrzucać połowę systemu z kompa 😁
Na plus - trwały (jak na razie) - niemal pancerny, dzielny, da się obsłużyć w rękawiczkach. Na minus - minimalnie za duży (to minimalnie robi ogromną różnicę in minus), nieporęczny (w kieszeń marynarki ciężko schować) a akcesoria dedykowane drooogie. Bateria jak na skomplikowanie i wielkość trzyma nieźle, ale np. o GPS w trasie bez ładowarki samochodowej - zapomnij.
efeemeryda   no fate but what we make.
20 października 2013 15:38
wielkość to dla mnie akurat plus, bo szukam dużego telefonu, obecnie mam 4calowy wyświetlacz i już mi się wydaję za mały 🙂
dziękuje halo  :kwiatek: a z tymi aplikacjami faktycznie tak tragicznie?
Źle jest z youtube (choć niby ostatnio coś tam wypuścili, ale nie wierzę, żeby działało - kwestia polityki). No sory, jak telefon ma fajną kamerkę a ja NIE MOGĘ od razu z niego wrzucić na YT  🙇
Aplikacje - pewnie zależy kto czego potrzebuje. Jakieś muzyki i radia są, gry pewnie nie w rozkwicie, latarka jest do ściągnięcia (fajna), office w telefonie, GPS niezły, programy do obróbki zdjęć, filmów.
efeemeryda   no fate but what we make.
20 października 2013 16:50
a facebook ?😀
Nie - no. "Nie ma cię na FB - nie żyjesz". My z martwych - ale działa.
czy przy przeprowadzce do nowego telefonu da się przenieść wyniki z gier ze starego (iPhone)? mam grę od której jestem 'uzależniona' i już baaardzo daleko zaszłam, nie chciałabym zaczynać od nowa.  😂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 października 2013 08:41
a masz zapisaną w Game Center?

edit: jak mi córka raz Angry BIrds wykasowała z telefonu, to miałam wszystkie plansze od nowa  👿
nie korzystam z Game Center i nie wiem, czy da się tą grę jakoś zapisać (w niektórych przy uruchomieniu pojawia się na górze ten pasek z powitaniem z GC, w tej nie). próbowałam już zalogować się na swoje konto w Gameloft Live na tablecie i nie przeniosło danych, więc chyba będę musiała od nowa budować moje miasto.  😁
efeemeryda   no fate but what we make.
04 listopada 2013 11:03
Mam kilka pytań do posiadaczy iphone 4, dostałam go właśnie i chciałabym wrzucić zdjęcia, czy jest jakaś inna możliwość poza synchronizacją całych folderów z itunes?
Ale gdzie wrzucić zdjęcia? Zgrać na kompa? Jeśli tak, to przez iTunes kablem albo wifi/bluetooth jeśli komputer ma. Opcja 2, jeśli zdjęć jest kilka- wrzucić na Google Drive albo wysłać do siebie maila z telefonu ze zdjęciami, odczytać go na komputerze i pobrać zdjęcia.
efeemeryda   no fate but what we make.
04 listopada 2013 12:39
Zdjęcia z komputera na telefon, przepraszam nieściśle się wyraziłam  :kwiatek:
ja wysylam sobie na maila, bo ten nowy itunes mnie potwornie drazni  👿
Ja bym zsynchronizowała jednak z iTunes (i tak będziesz pewnie jakąś muzykę, filmy zgrywać?)
Jak nie, to spróbuj program Google Drive. Instalujesz na kompie i na telefonie, możesz wkleić zdjęcia itd do folderu na komputerze, a one się zgrają do aplikacji na telefonie, działa to też w drugą stronę. Można tak zgrywać nie tylko zdjęcia, ale i .pdf, .doc i pewnie wiele innych.
efeemeryda   no fate but what we make.
04 listopada 2013 14:05
no ale w kwestii muzyki mogę wrzucać pojedyncze utwory, a nie całe foldery i to właśnie chciałam zrobić, ale nie wiem czy się da  😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 listopada 2013 13:28
ponieważ nie chciałam BB, dostałam służbowego Samsunga galaxy S III.
ktoś ma?
trwałość i tego typu rzeczy mnie nie obchodzą, bardziej jakieś rady z przyjemnego użytkowania?  😁 👀
Ponia ma SIII  🙂
ja własnie przesiadłam się z Splus na HTC One....iiiii coś słaba bateria jest w stosunku do S Plus  🙁
az dziwne chyba do serwisu pójdzie
Ponia ma SIII  🙂
ja własnie przesiadłam się z Splus na HTC One....iiiii coś słaba bateria jest w stosunku do S Plus  🙁
az dziwne chyba do serwisu pójdzie


Ale z kolei HTC ma wyświetlacz większy o 0.7" no i o dużo większej rozdzielczości, a w takich telefonach szybkie rozładowywanie się baterii to normalka.
Ja nie wychodzę z domu bez ładowarki, mój telefon przy moim użytkowaniu trzyma jakieś 8 godzin, czasem także dużo mniej. Oczywiście wytrzymałby dłużej, gdybym go nałogowo nie używała.
Potwierdzam ekspresowe rozladowywanie baterii w hatecekach. Moze masz wlaczone jakies apliakcje chodzace w tle? Albo na stale siec wifi? Przy ciaglym wyszukiwaniu dostepnych sieci mocno zre baterie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 listopada 2013 07:28
Kto posiada Galaxy S III?  👀 myślę czy mojego LG nie wymienić właśnie na Samsunga. Mogę go wziąć na abonament i tak myślę czy brać z telefonem czy bez.
Wie ktoś może czy jeżeli Iphone kiedyś miał simlocka, a następnie został ściągnięty jailbreak, to formalnie simlock nadal istnieje na telefonie?
Może to dość głupie pytanie, ale jestem zupełnie zielona w tym temacie  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się