Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Pursat   Абсолют чистой крови
14 października 2013 20:04
Dzięki, ale problem w tym, że:

1. Buty już odesłałam.
2. Farbuje wnętrze cholewki, takie futerko jakby, którym jest wyścielona, nie wkładka. Wątpię więc, żeby dało się coś z tym zrobić oprócz noszenia czarnych skarpetek do połowy łydki. 🤣
4. Nie chce mi się użerać i kombinować z czymś, co powinno mi być zagwarantowane od początku - czyli możliwość normalnego użytkowania butów.
3. Kupiłam już inne buty tego typu. Które nie farbują. 🤣 Dwie pary są mi więc absolutnie niepotrzebne. 😉
Pursat Ja bym nie odpuszczała i jak nie chcą przyjąć reklamacji/zwrotu to podałabym ich do rzecznika praw konsumenta. Trochę się trzeba nachodzić ale zazwyczaj rzecznik rozgrywa wszystko na korzyść kupującego w takich przypadkach.
Też bym celowała w rzecznika, czasami wystarczy postraszyć i pokazać że zna się przepisy/czytało regulamin sklepu 🙂

długo szukałam czegoś w stylu workerów lub martensów, najlepiej z ćwiekami, Lasocki mnie urzekł i z miejsca kupiłam te cudeńka (kupione w CCC):



niestety zdjęcie nie oddaje w całości ich uroku, chociaż z fasonu dość ciężkie, to mega zgrabne i wygodne  😍
Pursat   Абсолют чистой крови
14 października 2013 21:18
Nie odpuszczę. Grzecznie, ale stanowczo postraszyłam rzecznikiem, jeśli się nie dogadamy. Nie odpisali jeszcze. Wszystko, co mają napisane w regulaminie działa na razie na moją korzyść, a pewnie szukają jelenia, któremu nie będzie się chciało walczyć o swoje. Tak czy siak, oby się udało. Nawet nie chodzi mi o pieniądze, ale o traktowanie klienta poważnie.

MissTake, bardzo fajne. 🙂
dziewczyny, widziala/mierzyla moze ktoras z Was ponizsze szpilki w mng?



Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 października 2013 11:16
kajula wyglądają obłędnie, ale sądzę, że nie da sie w nich chodzic. wysoki obcas najwygodniejszy jest pod środkiem pięty, inaczej jest mega niewygodny.

Diakon'ka ale on wcale nie jest az taki wysoki, ma 10cm. Zawsze to lepiej niz 14cm  😁 Mam jedne kozaki z takim obcasem i w sumie jakiejs drastycznej roznicy nie widze w chodzeniu, ale szpilki to tez cos innego, musze przymierzyc 🙂
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 października 2013 11:20
10cm bez platformy to sporo, ale daj znać jak przymierzysz🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 października 2013 11:47
Babeczki, a wiecie gdzie mogę dostać zwykłe czarne muszkieterki na szpilce i platformie? najlepiej za kolano?
Coś w tym stylu:


Byleby nie skórzane.

(Allegro przejrzane, w rozmiarze 36 nic nie ma)
yga Kochanie, idealne są w Prima Modzie, niestety w rozmiarze 36 już ich dawno nie ma, a 37 wzięłam ostatnie ja wczoraj - sprowadzane specjalnie z krakowa 🙁
Ale musisz się dopytywać, może gdzieś się coś pojawi jeszcze: http://primamoda.com.pl/produkt/368/1/176/4430/Jesienzima/5X-007-CAMELNERO.html

ash   Sukces jest koloru blond....
16 października 2013 11:51
Szukam prostych, skórzanych oficerek w kolorze czarnym. Szukam i nic ciekawego nie widzę, oprócz Pursatowych z Zary ale cena mnie przerasta. Ktoś coś ciekawego widział?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 października 2013 12:50
Dzięki Kajula, jednak szukam czegoś do 200zł  :kwiatek:
robakt   Liczy się jutro.
16 października 2013 14:30
Pursat co do bycia upierdliwym przy reklamacji to popłaca, miałam podobną sytuację, kupiłam sandałki z okuciem na bazarku (normalnie działająca firma), okucie raz się oderwało, dałam do reklamacji , dostałam nową parę, z którą stało się to samo, oddałam znów żądając zwrotu pieniędzy, po czym dostałam NAPRAWIONE buty. W sumie czekanie na reklamacje zajęły 2 miesiące wakacji, czyli okresu, w których mogłam chodzić w tych butach. Naprawione buty oddałam razem z pismem o odstąpieniu od kupna z wypisanymi kilkoma paragrafami i po tygodniu odzyskałam pieniądze.
Zakładam, że chcieli mnie zbyć, bo na rozpatrzenie drugiej reklamacji czekałam 3 tygodnie i 2 tygodnie na rozpatrzenie pisma. Chyba myśleli, że odpuszczę.
Pursat   Абсолют чистой крови
16 października 2013 15:04
Po moim szczegółowym meilu odpisali, że rzeczoznawca raczej nie uzna farbowania jako powodu do reklamacji (przeczą sami sobie), ale oczywiście zgłosić sobie mogę i do Rzecznika również. Bezczelni ludzie. Nie odpuszczę im tego. Rozpatrują do 14 dni, więc pozostaje czekać.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 października 2013 15:17
yga masz stopę w rozmiarze 36 przy Twoim wzroście?  😲 Maleńka  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
16 października 2013 15:33
Szukam prostych, skórzanych oficerek w kolorze czarnym. Szukam i nic ciekawego nie widzę, oprócz Pursatowych z Zary ale cena mnie przerasta. Ktoś coś ciekawego widział?

Może takie z Zary, dział dziecięcy (o ile masz max rozmiar 38)?

Pull&Bear 😍

Bershka

yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 października 2013 15:35
smarcik- łaaaa ile bym dała, aby mieć taką filigranową stópkę, a nie moje kopyto w rozmiarze 39.. Butów szukam na prezent dla mojej mamuchny.
ash   Sukces jest koloru blond....
16 października 2013 17:35
Pursat, dzięki. Te z Pull&Bear podobają mi się. Jutro pojadę przymierzyć.
Niestety nie łapie się na dział dziecięcy w Zarze :/
ash - ja ostatnio widziałam pełno w Lasockim zwykłych czarnych, brązowych oficerkowych kozaków. Sama na jedne się czaję 😉
yga a takie? 250zł 🙂



edit.
dopiero doczytałam, że byle nie skórzane 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
17 października 2013 22:01
Teraz taki boom na te kozaki. Ja jakoś nie mogę się przemóc, za bardzo zdzirowate dla mnie są. 😜

Dostałam dzisiaj paczkę z panterkami. Miękkie, wygodne, śliczne. Czego chcieć więcej. 😍
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
18 października 2013 08:44
Pursat przez to, ze są zdzirowate trzeba uważać z resztą ubrania, żeby przełamać ich zdzirowatośc😉
Kajula gdzie te buty?

Mi się one bardzo podobają i chętnie bym je sobie kupila, ale wszystkie mają wysoki bardzo obcas, a ja obiecałam sobie ograniczać buty na wysokim obcasie. No zobaczymy. Na razie sie jaram moimi 3 parami nowych botków
Czy któraś z Was zamawiała buty z tej strony? http://www.retrobut.pl/buty-damskie/new-balance.html bo widzę nieciekawe opinie a ceny kuszące...
Diakon'ka te skórzane czy zamszowe? Zamszowe z prima mody, skórzane znalazłam gdzieś na necie, nie pamiętam gdzie.. musiałabym poszukać jeszcze raz 🙂

Pursat nie zawsze wyglądają ździrowato 🙂 Tu np. chyba nie jest zdzirowato, co? 🙂
A ja zakupiłam dzisiaj w sklepie Bershka nowe botki  😍


Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
18 października 2013 22:21
Jak myślicie, które buty lepsze? 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
18 października 2013 22:38
ja bym brała pierwsze  😉
Niewidzialna, pierwsze!
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
19 października 2013 00:00
A miałam kupić te drugie...  😀 Dzięki wielkie za radę 🙂
Niewidzialna, a skąd te pierwsze?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się