moda, ciuchy etc...

Pursat   Абсолют чистой крови
15 października 2013 19:15
Właśnie kliknięta. 😅 Na damskim kosztowałby pewnie ze dwa razy tyle...

parka
ash   Sukces jest koloru blond....
15 października 2013 19:27
świetna jest!
szkoda, że nie mam szans na taki rozmiar  🤔
Pursat   Абсолют чистой крови
16 października 2013 06:40
Ja i tak polecam mierzyć. Ten 164 cm, wcale nie jest taki mały. 🙂
Pursat, straasznie mi się podoba. 😍  rozumiem,  że oglądałaś ją na żywo? jak z jej grubością. na zimę się pewnie nie nadaje?
Kajula w H&m były ostatnio takie legginsy w warkocze i gładkie po 20zł.
Kajula w H&m były ostatnio takie legginsy w warkocze i gładkie po 20zł.


legginsow jest mnostwo, a ja chce rajstopkiii 🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 października 2013 13:31
Doszły ciuszki z TSu. Fajne 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 października 2013 14:03
Moje chyba sąsiadka odebrała  👀 Nikogo w domu nie ma, a mam info na stronie, że doręczona. Nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że się wcisnę :p
Pursat   Абсолют чистой крови
16 października 2013 15:06
Pursat, straasznie mi się podoba. 😍  rozumiem,  że oglądałaś ją na żywo? jak z jej grubością. na zimę się pewnie nie nadaje?

Wzięłam w ciemno i czekam na przesyłkę. Nie ma tych kurtek jeszcze w sklepach. Pojawiła się niedawno online i bardzo szybko zniknęły dwa największe rozmiary, więc jak tylko dołożyli, zamówiłam. Jak nie będzie pasować, to oddam. A tak przynajmniej jestem spokojna, że ją sobie zaklepałam. 🤣

edit: dobrze zrobiłam, że zamówiłam, bo znów wykupili 164 cm 😎
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 października 2013 15:54
safie, wciśniesz, bo ja wzięłam XS i 34 i na luziku pełnym wchodzę, a XS jeszcze za duże.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 października 2013 15:58
Kupiłam 3 sukienki w Mango- m, s, xs - ah ta jednolita rozmiarówka  😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 października 2013 16:25
Zmieściłam się w eSki  i 36 🏇
Dziewczyny, widziałyście gdzieś czarny, "włochaty" sweter, raczej taki luźny oversizowy?
w której sieciówce znajdę czarne body w cenie nie zabijającej? albo czarną tubę? potrzebuję pod czarną, koronkową bluzkę.

edit: patrząc na allegro to body chyba nie jest odpowiednią nazwą  🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 października 2013 09:38
Graba., w gattcie body na ramiączkach maja za 60zł
Kajula w pepco sa 🙂
W pull&bearze też są.
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 października 2013 12:07
Potrzebuję swetra w norweskie wzory, do 100 zł, z jakiejś sieciówki. Tylko żeby był raczej gruby i ciepły...  Coś jak takie: klik1 klik2 klik3. Może być rozpinany, może być wciągany przez głowę, krótki, długi - wszystko jedno. Przeglądam sklepy online, ale u mnie w mieście połowy rzeczy ze strony w sklepie nie ma, a połowy tego, co jest w sklepie, nie ma na stronie. Do końca tygodnia nie powinnam wychodzić z domu, więc nie mam możliwości osobiście czegoś poszukać  🤔
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 października 2013 12:33
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 października 2013 12:39
Niee, raczej ciemna kolorystyka, no i nie ma u mnie Top Secret (nie chcę zamawiać przez neta). Ale dzięki  :kwiatek:
Widziałam, że pisałyście o sukienkach na studniówkę. Mi sie zawsze marzyła taka długa jak ta np, ale kurde no nie chce być jedyna w takiej, a z tego co wiem u mnie większość będzie w takiej przed kolana.. 🙁

[img]http://i2.pinger.pl/pgr155/4c09ae3f0013d6274ecd3857[/img]
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 października 2013 12:48
aaga84, nie oglądaj się na inne 😉 Ta sukienka jest boska  😍
wiem <3 jeszcze jest wersja z turkusowym dołem ale chyba ta mi się bardziej podoba  😀
aaga84, piękna! Chociaż kompletnie nie mój styl 🙂. Tzn. dół jest mega, góra trochę mniej mi się podoba.

Ja mam za duże wymagania i chyba nigdy nie znajdę sukienki dla siebie.
aaga84 też ją widziałam jest piękna. Jak Ci się podoba to kupuj, sama bym ją kupiła, niestety biust nie ten.
U mnie poszukiwania trwają 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 października 2013 13:33
safie piękny ten sweterek  💘 Szkoda, że w centrum Warszawy nie ma TS  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 października 2013 13:42
smarcik , nie w moim stylu na szczęście 😉 O takich wzorach mogę zapomnieć, więc i przyoszczędzę
Dziewczyny, mam taką kurtkę zimową: http://allegro.pl/czarna-zimowa-kurtka-nike-damska-ciepla-700g-m-i3591717616.html
I chciałam dokupić do niej buty, ale nie mam ani zbyt dużo kasy, ani pomysłu jakie do niej pasują  😵
W zeszłym roku chodziłam w podróbach emu, były świetne, ale przetarłam je nad piętą i są do wyrzucenia...
Jakieś pomysły?  :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 października 2013 14:28
Kupiłam 3 sukienki w Mango- m, s, xs - ah ta jednolita rozmiarówka  😁

sweterek C&A- s, sukienka House- m, koszulka Big Star- XL 😁
Moon   #kulistyzajebisty
20 października 2013 14:30
Dziewczyny, pytanko: Kupował ktoś coś z tej strony: http://goodlookin.pl ?
Kuszą mnie płaszcze zimowe, tylko właśnie nie wiem czy w ogóle warto...?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się