Czy ktoś z was wybiera sie na Cavaliade /CSI do Poznania? 7-9.12.2013?

Ja napewno będe ale nie wiem w który dzień 🙂
whitemoon071 w Poznaniu raczej nie będą numerowane, bo tam masz normalne krzesełka poustawiane. Na torwarze jest to 'na stałe' i numeracja jest od zawsze.
Co roku ceny biletów idą w górę  😤  muszę kupić wcześniej bo nie uśmiecha mi się płacić 140 zł  . Kto już kupił , jak na razie ceny są fajne  😉 
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
05 listopada 2013 08:18
Czy wie ktos czy kupie bilety w empiku?
Ja pojawię się pierwszy raz, pomimo chęci bycia rok i 2 lata temu. No właśnie, jak to jest z biletami? Bardziej opłaca się kupić na 2 ostatnie dni (bo nie wiem czy będę mogła być pierwszego), czy od razu na wszystkie trzy?  🙂
Na fejsie (odpowiednia karta: Cavaliada) jest jakaś promocja. Bilety za 100 zł.
będę oczywiście niezmiennie od lat i ja!  😉
Bilety kupione (w Empiku). To do zobaczenia 🙂 Będę od piątku jak dobrze pójdzie.
Czy ktoś wie gdzie w pobliżu Cavaliady znajdę jakiś nie drogi nocleg? grunt żeby było blisko
Ja będę w niedzielę, ale na razie zastanawiam się jak dojechać, bo pasuje mi polski bus, ale byłbym wtedy albo o 4.30 albo o 13.30, więc pewnie będę musiała się gdzieś przechować do otwarcia, bo 13.30 to już za późno... ;D
przy okazji - ktoś jeszcze ma może problem z otworzeniem strony cavaliady? Wiem, że ludziom się otwiera, a ja nie mam pojęcia co zrobić żeby u mnie działała  🙄
Ja standardowo będę na stoisku pracować 😉 Wieczorami siedzę na trybunie 🙂
olek
Mi działa, a sprawdzałaś inne przeglądarki ?
Wsio załatwione. Apartament jest, wejściówki są. Nie mogę się doczekać! 😉
armara, tak sprawdzałam. I wiem też, że na innych komputerach w większości działa 🙁
Wyłączyłam Adblocka dla tej strony, przejrzałam czy nic jej nie blokuje i nic, nie mam pomysłu  🙄
Może jakaś brakujaca wtyczka, strona jest chyba częściowo zrobiona we flash'u więc może tu tkwi problem ?
Będę szukać  :kwiatek: myślałam, że może ktoś już rozgryzł, bo nie wszystkim działa ta strona  😉
Są gdzieś może jeszcze jakieś tańsze bilety? Albo ma ktoś odsprzedać ?  :kwiatek: Przegapiłam Groupona🙁
Zna ktos jakis hotel albo cos na noc z soboty na niedziele, tak zeby na cavaliade moc z buta isc?
Konwalia- dosłownie 3 kroki od cavaliady są apartamenty, teren MTP. Ul. Sniadeckich
Bilety można teraz jeszcze kupić taniej o 20zł na stronie Cavaliady 🙂

Ja na szczęście załapałam się na Groupona i za 39zł mam bilet na sobotę 07.12.2013.

Wybieram się po raz pierwszy i nie mogę się już doczekać, tym bardziej, że pod koniec października byłam po raz pierwszy zobaczyć na żywo zawody w skokach w Jaszkowie i czułam się jak małe dziecko w Disneylandzie... A jak pomyślę o Cavaliadzie o tych zawodach, targach i wykładach .. wow!

Wybieram się ze Szczecina i jadę autem. W dziale ogłoszeń zaproponowałam wspólny przejazd. Moge zabrać również kogoś po drodze 🙂

Pozdrawiam
Whitemoon dziekuje :kwiatek:
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 listopada 2013 15:30
Ja będę z moją zawodniczką i dwoma końmi 🙂
Ja będę w piątek.  😅
Blisko targów są apartamenty Velvet, i kilka innych na ul. Śniadeckich - pogooglujcie,
Blisko jest hotel Gaja,  warto tez na bookingu wyczyhać Sheratona albo Mercurie.
whisperer13, jakie stoisko?
Dziś się dowiedziałam, że i ja będę. W pracy co prawda, ale może ktoś do nas dotrze 😁
Pospamuję trochę, ale temat dotyczy CAVALIADY  😉

Kto ma fejsbuczka:
Jeśli do jutra do 10.00 Wiktor Larkowski uzbiera 500 lajków pod swoim listem do św. Mikołaja dostanie dziką kartę na Cavaliadę.
Pomożecie?? Jeszcze trochę brakuje.

Post mogą lajkować tylko znajomi. Wiktor przyjmuje dzisiaj wszystkie zaproszenia.
https://www.facebook.com/wiktor.larkowski

należy polubić ten post:
https://www.facebook.com/wiktor.larkowski/posts/768552939828653



Dwo a Ty gdzie? nawiedzę Cię  😀iabeł: 🥂
Konik 🙂
Koniecznie wpadnę. Jakieś tam rabaty mam nadzieję będą dla mnie?  😁
a wieczorem idziemy na randke z Tadzikiem?  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się