Zawody towarzyskie - propozycje

czarna_kalina na wszystkich zawodach A i B w zachodniopomorskim w sezonie 2013 w niższych klasach rozgrywane są konkursy towarzyskie (podobnie, jak w wielu porpzednich sezonach)... Gdzie szukać propozycji - już pisałam...
No dobrze ale jeśli wchodzę na stronę ZZJotu i większość zawodów jest 'bez przydziału' a informacja o klasach kończy się na słowie 'projekt' to niestety wciąż nie wiem jak (ani gdzie) zawody będą wyglądały. Poza tym jeśli nawet są jakieś zawody o wpisanej miejscowości to jeśli wchodzę dalej i widzę coś takiego: http://zzj.szczecin.pl/index.php/tournaments/details/27  to również nie mam pojęcia jak to wszystko będzie się odbywało.

Informacją o tym, że na WSZYSTKICH zawodach ZR w zach-pom są w niższych klasach rozgrywane zawody towarzyskie zaskoczyłaś mnie ponieważ również nie znalazłam nigdzie takiej informacji. Może nie umiem szukać więc jeśli taka informacja jest gdzieś zawarta to ładnie proszę - pokaż mi gdzie.
arna_kalina propozycje są wrzucane na bieżąco - propozycje zaawodów z zeszłego weekendu , oraz z kolejnego , jak również kalendarz zawodów wrzuciłam o 9:53 - czyli 6 postów temu
[quote author=czarna_kalina link=topic=2023.msg1854507#msg1854507 date=1376997742]
Informacją o tym, że na WSZYSTKICH zawodach ZR w zach-pom są w niższych klasach rozgrywane zawody towarzyskie zaskoczyłaś mnie ponieważ również nie znalazłam nigdzie takiej informacji. Może nie umiem szukać więc jeśli taka informacja jest gdzieś zawarta to ładnie proszę - pokaż mi gdzie.
[/quote]

Nie zawody towarzyskie , a konkursy towarzyskie (różnica spora) - dlatego nie wrzucam tutaj tego typu informacji
Od na prawdę wielu lat takie praktyki stosuje się w zachodniopomorskim (i w całej Polsce). Wiedzą o tym wszyscy zainteresowani - jeśli nie sami zawodnicy, to ich trenerzy...  Wstawiam jakiekolwiek stare propozycje z bieżącego roku, ze strony ZZJ
Nawet przy CSNach Coval robił ZR z konkursami towarzyskimi...
http://zzj.szczecin.pl/cms/web/uploads/news_file/4b3e36abcec0176d307b8bf4c487af58793ce805.pdf
http://zzj.szczecin.pl/cms/web/uploads/news_file/81a7c41cb406e4c824019e09b3911611248764d9.pdf
http://zzj.szczecin.pl/cms/web/uploads/news_file/1f525ac7c431e341be42d2103dd38fc835d136a9.pdf
http://zzj.szczecin.pl/cms/web/uploads/news_file/dadd8414364b9a6b53f78af799892ac1ed99c4a6.pdf


Edit: a o zchodniopomorskich re-voltowiczach, oraz o zawodach rozmawiamy najczęsciej tutaj:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,63065.450.html
24.08. ZT -B w Mezowie k.Kartuz w pomorskim.
_Gaga a mnie właśnie interesują konkursy towarzyskie co w potocznym slangu jest również rozumiane jako zawody towarzyskie więc w takim właśnie wątku pytam gdzie takowe będą BLISKO Szczecina a nie w Łobzie czy Białym Borze bo to dla mnie za daleko. A innych propozycji niż na zawody w tym dwóch miejscowościach ciężko uświadczyć albo są podawane 3dni przed zawodami, więc w 2dni muszę się zdecydować czy jadę - to chore.. Ty jako sędzia i działaczka ZZJ'tu może i jesteś poinformowana o wszystkim ale 'zwykły śmiertelnik' już nie a ja jestem ciekawa kiedy będą zawody w Barzkowicach bo na ich stronie są wymienione zawody jeździeckie jako jedna z atrakcji ale propozycji jakoś nadal nie widać.. według Ciebie wszystko jest ale według mnie niczego nie ma i nic się w tym regionie nie dzieje - nie ma ani zawodów, ani organizacji żeby poinformować ludzi o tych zawodach które jednak mają się łaskawie odbyć, ani nie ma kalendarza imprez..  a jak napisałam do ZZJ'tu meila czy jest może jakiś kalendarz konkretny na ten rok to Pani nawet nie wiedziała o co mi chodzi i o jakie zawody mi chodzi i w ogóle nie potrafiła odpowiedzieć mi na moje pytanie - super kompetencja !
Link z kalendarzem wstawiłam Ci ponownie w wątku o zachodniopomorskich re-voltowiczach
Co do zawodów bliżej niż w Łobzie (który to notabene w tym sezonie zawory robił tylko raz), to słabo, bo w okolicy Szczecina nie ma organizatorów zawodów. Na Osowie co roku są wiosenne zawody w skokach (już były) , w Brzózkach zawody są najczęściej jesienią (w tym roku nie zgłoszone do kalendarza). Propozycji Barzkowic organizator nie przedstawił KS ZZJ, jak je zatem mamy wstawić na portale jeździeckie?  🤔 ... Propozycje zawodów pojawiają się na stronie ZZJ znacznie wcześniej, niż "3 dni przed zawodami"
Opisałam już w "zachodniopomorskich", że Pani pracująca w biurze ZZJ to administratorka danych, niewiele ma wspólnego z jeździectwem jako takim, kompletnie nic z kalendarzem ZZJ.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAWODY  Stajnia Piruet w Gródkach k/ Działdowa (warmińsko-mazurskie)

II Towarzyskie Zawody W Skokach Przez Przeszkody o Puchar Wójta Gminy
Płośnica Organizator🤔tajnia PIRUET Gródki
Miejsce zawodów🤔tadion sportowy w Gródkach
Podłoże parkuru:Trawiaste
Podłoże rozprężalni:Trawiaste
Rozpoczęcie zawodów:8 września 2013 rok-godzina 11.00
Odprawa techniczna:Godzina 10.00
Komisja sędziowska:
Sędzia główny-Janusz Michalski
Członkowie😀o uzgodnienia
Sekretarz😀o uzgodnienia
Lek.Weterynarii:obecny
Zaplecze medyczne:obecne
Termin zgłoszeń: do 6 września 2013 roku
Zgłoszenia na adres:kika18-1994@o2.pl lub pod numerem 511409372
PROGRAM Zawodów:
1.Konkurs klasy LL OPEN-zwykły.Max.wys.przeszkód 70cm.
2.Konkurs klasy LL-z trafieniem w normę czasu!!Max.wys.przeszkód 90cm.
3.Konkurs klasy L-zwykły.Max.wys.przeszkód 100cm.
4.Konkurs klasy P-dwufazowy art .274.5.3.Max.wys.przeszkód 110cm.
OPŁATY:
Startowe:Zwolnione z opłat.
Wpisowe:za konia-50zł.
Opłatę należy uiścić przed startem u sekretarza zawodów.
Wstawiałam już co prawda na Olsztyńskich koniarzach, ale może ktoś spoza tych terenów będzie zainteresowany 🙂 Serdecznie zapraszam na zawody skokowe w Stajni Napiwoda koło Nidzicy 🙂 Zawody oczywiście towarzyskie, takie już na zakończenie sezonu powiedzmy. Jest możliwość rozegrania wyższych konkursów, ale to prosimy o wcześniejsze info. Zamieszczam propozycje

II Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody

1. Organizator: Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki NAPIWODA
2. Termin zawodów: 28.09.2013 r.
3. Miejsce: Stajnia Napiwoda
4. Warunki techniczne: Hipodrom 66x40 – piasek
Rozprężalnia - trawiasta
5. Sędzia główny: Antoni Pacyński
6. Sekretariat: Kinga Pasturska
7. Lekarz wet. Kinga Pasturska
8. Ubezpieczenie we własnym zakresie
9. Uczestnicy: wszyscy chętni
10. Termin zgłoszeń: 25 września 2013 r. (dla uczestników spoza stajni i klubu)

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: klub@napiwoda.pl, telefonicznie 881328358 lub osobiście.
11. Boksy będą przygotowane od piątku 27.09.2013 od godz. 17. Organizator zapewnia ściółkę (słoma) w boksach. Ilość boksów ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacja u Pani Kingi Pasturskiej 881328358. Boks 30zł.
12. Program zawodów:

Sobota 28.09.2013 r. rozpoczęcie konkursów około godz. 11.00

Konkurs nr 1 Młode Talenty (konkurs zamknięty tylko dla jeźdźców Stajni Napiwoda)
Konkurs nr 2 kl. Mini LL – na styl
Konkurs nr 3 kl. LL– dwufazowy art. 274.5.1
Konkurs nr 4 kl. L - zwykły art. 238.2.2
Istnieje możliwość rozegrania wyższych konkursów przy zgłoszeniu min. 4 zawodników – prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.
Jeźdźców Stajni Napiwoda oraz naszego Klubu prosimy o zgłoszenia do 14 września.

Odprawa techniczna godz. 10.00 ( po odprawie możliwość obejrzenia parkuru)
13. Dokumentacja klubów, zawodników i koni : paszport konia wraz z aktualnymi szczepieniami, osoby niepełnoletnie - pisemna zgoda rodziców na udział w zawodach.
14. Opłaty:
- wpisowe 20 zł
- startowe 20 zł
- boks 30 zł
15. Obowiązują przepisy PZJ.
16. NAGRODY:
– flot’s dla wszystkich koni
– puchary/medale za I, II i III miejsce
– nagrody rzeczowe w zależności od hojności sponsorów
17.Organizator zastrzega sobie prawo dokonania zmian w programie zawodów.
18.Za ewentualne kradzieże, wypadki, szkody i zdarzenia losowe powstałe w czasie trwania zawodów lub podczas transportu organizator nie ponosi odpowiedzialności.
19.Impreza nie ma charakteru imprezy masowej- nie będzie karetki pogotowia, ubezpieczenie uczestników we własnym zakresie.
20. Dojazd i transport koni na własny koszt.
województwo mazowieckie:

ZAWODY TOWARZYSKIE W SKOKACH 28.09.2013 - TRZCIANY


1. ORGANIZATOR: Stajnia Trzciany  www.stajniatrzciany.pl
2. TERMIN: 28.09.2013 (sobota)
3. MIEJSCE ZAWODÓW: "Stajnia Trzciany" ul. Kwarcowa 11 Trzciany (gmina Jabłonna)
4. KOMISJA SĘDZIOWSKA:
Sędzia Główny - Anetta Orlicka
Sędzia - Natalia Doraczyńska
Gospodarz Toru - Mieczysław Podgórski
5. UCZESTNICY: Wszyscy chętni zawodnicy amatorzy i profesjonalni, zrzeszeni i niezrzeszeni w PZJ oraz WMZJ.
Wymagane dokumenty: paszport konia z aktualnymi szczepieniami, niepełnoletni obowiązkowo zgoda rodziców
6. ZGŁOSZENIA: do 26.09.2013 do godz. 24😲0
e-mail: ALLEXIS7@WP.PL  (600-124-882)
7. OPŁATY:
- jeden start - 30zł - opłaty przeznaczone będą na nagrody, sędziów i organizację (każdy koń ma prawo 3-krotnego startu)
- wynajęcie boksu - 40zł (ilość boksów ograniczona) - rezerwacja poprzez e-mail podany w zgłoszeniu

8. PROGRAM ZAWODÓW - rozpoczęcie 10😲0
- Konkurs nr 1 - Mini LL do 60cm (z trafieniem w normę czasu)
- Konkurs nr 2 - LL - do 80cm (z ustalonym czasem)
- Konkurs nr 3 - L - do 100cm (z natychmiastową rozgrywką)
- Konkurs nr 4 - P - do 110cm (z jokerem)

9. NAGRODY: Pula nagród 3000zł!!!
Organizator przewiduje flots, pucharki i nagrody rzeczowe dla najlepszych.
10. SPRAWY TECHNICZNE:
- plac konkursowy - 37x44m podłoże piaszczyste
- rozprężalnia - plac 20x40m (podłoże piaszczyste) + hala 20x40m (podłoże piaszczyste)
- drugi przejazd konia w tym samym konkursie liczony jako przejazd treningowy
- osoby niezrzeszone oraz bez III licencji mają prawo startu we wszystkich konkursach
- listy startowe będą dostępne po zakończeniu zgłoszeń w sobotę popołudniu
- podczas zawodów obecny będzie Ratownik Medyczny
- na terenie zawodów zapewniony będzie catering, WC, ujęcie wody oraz dodatkowe atrakcje dla najmłodszych.
- organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności w razie wypadków i zachorowań zawodników, luzaków i koni jak również w przypadku kradzieży, zniszczeń, pożarów i innych zdarzeń losowych
- organizator zastrzega sobie prawo zmian w propozycjach

😅 zapraszamy  😅
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
02 października 2013 16:19
👀 👀
Pytanie do Warszawiaków- jakieś zawody towarzyskie w ujeżdżeniu w drugiej połowie miesiąca ?? Z Sawanki niestety musiałam zrezygnować, ale koń przyszykowany i aż szkoda startu. Może toś robić jakieś uj. przy okazji Hubertusa?
z góry dzięki za info
bjooork, ale wiesz, ze Sawanka przeniesiona na ten weekend?
bjoork podobno ma być coś w Starej Miłosnej, ale to chyba tylko plany na razie 😉 bo skoki są 12-ego
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
02 października 2013 16:41
Dzionka wiem - ale koń dostał antybiotyk, bo stracił siekacza w trakcie zabawy z Buńkiem forumowej Aleqsandry , więc z trener podjęłyśmy decyzję że nie będziemy go ciągać dopóki nie skończy antybiotyku (poza tym ja mu robie zastrzyki więc dupsko ma obolałe też :P). A przyszykowani byliśmy i dlatego chciałabym bardzo wykorzystać ostatnią szansę- boję się że w kolejnym sezonie to nas z taką 'metryką' pogonią - na marginesie miał być to nasz debiut  😤

Miranda dzięki będę się dowiadywać- byłoby super 😀
bjooork w Aro niestety ogólnopolskie :/
Beda po prawej stronie warszawy jakies towarzyskie? Albo hubertus w nastepny weekend? 🙂
ZAPRASZAMY !!!!!!!!

Zawody w skokach przez przeszkody 11.XI.2013r.
Opublikowano Październik 17, 2013, autor: admin

Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja

Zaprasza na:

1/ 11.XI.13r. ZAWODY w skokach przez przeszkody

a/godz. 11 konkurs klasy OPEN (wys. 60 cm) 5 przeszkód bez szeregu, podłoże piaszczyste

b/godz.12 konkurs klasy LL (wys.do 80 cm) 6 przeszkód , konkurs dokładności z rozgrywką

2/ 08.12.13r. ZAWODY ujeżdżeniowe

- godz. 15 , konkurs z programem brązowej odznaki (podłoże piaszczyste lub trawiaste, w razie dużej niepogody-kryta hala)

Wpisowe do konkursów 30 zł/koń lub osoba ( przewidziano flots dla każdego uczestnika, puchary i nagrody rzeczowe).

ZAPRASZAMY
dar, w poniedzialek te zadowy? 😉
Caira , przecież 11 listopada jest wolny
Wszystkie informacje ukazane, chciałam pojechać, ale trochę transport by mnie wyszedł, że ho,ho..

słuchajcie, wiecie, czy coś będzie niebawem w okolicach Wołomina ?
dar, 3.11 w kobyłce przy okazji hubertusa
A jakieś konkretniejsze informacje na ten temat?  :kwiatek:
Ruffian, u Michalika?
Czy wiadomo coś więcej o tych zawodach 03.11 w Kobyłce? Są jakieś propozycje?
[quote author=-Agi- link=topic=2023.msg1908153#msg1908153 date=1382737538]
Czy wiadomo coś więcej o tych zawodach 03.11 w Kobyłce? Są jakieś propozycje?
[/quote]

właśnie ja też chcę znać konkrety !
Tylko tyle co na FB:

od 11.oo Zawody skokowe Grand prix Powiatu Wołominskiego sezon 2013 Kl. A- debiuty, LL do 80 cm L -P 100-110 cm, potęga skoku oraz Cross wysokosc do 90 cm, 15. oo bieg Hubertowski

http://www.facebook.com/events/417374155039501/?fref=ts
ktoś się wybiera na te zawody ? 🙂
Ja może wpadnęz aparatem, ale startować nigdy w życiu 😉
jakie tam jest podłoże?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się